Кріоліполіз

Кріоліполіз

06.05.2021
Час читання хвилини

Після того, як вчені Гарвардського університету відкрили чутливість жирових клітин до низьких температур, у естетичної косметології з’явилася нова зброя в боротьбі із зайвою вагою. За допомогою низьких температур можна істотно зменшити жирові відкладення без пошкодження цілісності шкірних покривів, тканин і внутрішніх органів. Нова методика отримала назву «кріоліполіз», і з 2009 року активно застосовується в естетичній косметології для відновлення краси жіночого тіла та атлетичності чоловічого.

Що таке кріоліполіз

Кріоліполіз –це неінвазивна процедура видалення жирової тканини шляхом охолодження окремих ділянок тіла з метою зменшити їх обсяги. Під час процедури не відбувається фізичне руйнування жирових клітин. Завдяки сильному охолодженню запускається процес їх загибелі, який триває до 8 тижнів, після чого вони виводяться з організму природним способом.

Завдяки такій дії кріоліполіз отримав свою іншу назву – кріоліпосакція. Це справедливо, адже організм позбавляється від жирової тканини, а тіло набуває стрункості та більш досконалих обрисів. Зруйновані жирові клітини на оброблених ділянках не відновлюються, і приблизно через 2-3 місяці після процедури ми отримуємо бажаний результат.

Новизна процедури у багатьох викликає природне запитання – скільки потрібно процедур кріоліполізу, щоб знищити жирову тканину в проблемних місцях?. Насправді, вже після першого сеансу можна побачити помітне зменшення проблемних зон. Лікарі медичного клубу Грейс обговорюють з клієнтом індивідуальну програму корекції жирових відкладень і пропонують оптимальну схему, щоб ефект був швидкий і помітний.

До та після пацієнтів клініки Grace. АКЦІЯ: -15% тільки до 31.07.2023 на кріоліполіз.  Записуйтесь на консультацію та процедуру прямо зараз: +380 67 499 7007 

Механізм дії кріоліполізу

Кріоліполіз тіла та обличчя – процедура, заснована на тривалому охолодженні жирової тканини. Дія фактору холоду повністю безпечна і не викликає порушень терморегуляції, але згубна для жирових клітин. Вплив холодом вже на першій процедурі дозволяє зруйнувати до 50% жирової тканини в проблемному місці

Загибель клітин запускається під час процедури і триває до 3 місяців. Таким чином, жир не зникає відразу, а поступово йде в результаті природних біологічних процесів.

Як проводиться процедура

Процедура кріоліполізу проводиться на сучасному апараті Zeltiq для заморозки підшкірного жиру в зонах, які опрацьовуються. Обмороження виключено – за це відповідає система Freeze Detect, яка автоматично відключає систему в разі несправностей.

Кріоліполіз тіла проводиться в кілька етапів:

1 етап. Лікар проводить огляд, визначає проблемні зони та їх об’єм. Разом з пацієнтом визначається майбутня зона впливу, потім лікар наносить на тіло розмітку і накладає аплікацію з гелем.

2 етап. Вакуумний аплікатор затягує складку з проблемної зони і охолоджує її. У перші хвилини відчувається легке оніміння шкіри, яке поступово проходить.

3 етап. Сама процедура триває до 60 хвилин і не викликає болючих відчуттів, незважаючи на відсутність анестезії.

4 етап – завершальний. Відразу після процедури лікар проводить короткочасний інтенсивний масаж проблемної зони для посилення ефекту.

Повністю позбутися від жирової тканини в проблемній зоні можна без дієт і фізичних вправ. Процедура ефективна в багатьох випадках, в тому числі – при генетичній схильності до утворення жирового прошарку на певних ділянках.

В яких зонах тіла його застосовують. Показання

Процедура кріоліполізу дає можливість відкоригувати ті проблемні зони, які погано піддаються впливу дієт і спорту. Завдяки сучасній технології можна зменшити і повністю зруйнувати жирову тканину таких зонах:

 • на животі, руках, стегнах, боках, в зоні галіфе та другого підборіддя;
 • живіт після вагітності та пологів;
 • “пивний” живіт;
 • спадково обумовлені жирові пастки.

Кріоліполіз – протипоказання

Незважаючи на відносну безпеку, кріоліполіз має протипоказання:

 • алергія або непереносимість низьких температур;
 • пошкодження шкірних покривів;
 • родимки;
 • вагітність;
 • грижі;
 • цукровий діабет;
 • астма;
 • порушення кровообігу та згортання крові;
 • кардіостимулятор;
 • ожиріння.

Перед проведенням процедури лікар проводить детальне опитування про стан здоров’я для виявлення можливих протипоказань. Це необхідна умова безпеки клієнта та ефективності кріоліполізу.

В яких випадках він не дасть результатів

Незважаючи на доведену ефективність, кріоліполіз безсилий в таких випадках:

 • При ожирінні. Це захворювання, яке лікується комплексно, поєднанням здорового способу життя, правильного харчування, спорту.
 • У разі неправильного способу життя. Зловживання спиртним, нікотином, жирною їжею призводить до утворення нових локальних відкладень.

Переваги та недоліки кріоліполізу в порівнянні з операцією

І кріоліполіз тіла, і ліпосакція, покликані прибрати жирові відкладення, але діють вони по-різному. Процедура має і переваги, і недоліки.

Переваги кріоліполізу:

 • відсутність реабілітаційного періоду;
 • цілісність покривів і тканин не порушується;
 • доступна ціна в порівнянні з операційною корекцією фігури;
 • відсутність ризиків для пацієнта.
 • швидка корекція проблемних місць без дієт і фізичного навантаження.

Недоліки кріоліполізу:

 • відсутність швидкого результату;
 • тривала в часі втрата жирових клітин;
 • корекція фігури без зміни її типу.

Бюджетна вартість і відсутність реабілітації – привід задуматися про струнке тіло вже сьогодні, не відкладаючи відпустку і не переносячи важливі переговори.

Рекомендації по догляду після процедури

У процедури кріоліполіз відсутній реабілітаційний період. Відразу після сеансу можна повертатися до звичайного життя, не турбуючись про болючі відчуття. Вкрай рідко можливі синці та гематоми – вони обумовлені дією вакууму і не вимагають ніякого спеціального догляду.

Для закріплення результату після процедури рекомендовано:

 • збільшити денне споживання чистої води;
 • провести кілька сеансів лімфодренажного масажу.

Кріоліполіз в рівній мірі підходить і для загального зниження ваги, і для зменшення проблемних зон, що погано піддаються корекції традиційним способом. Ви отримуєте бажаний рельєф без зміни типу фігури.

З чим ефективно поєднувати процедуру

Неінвазивна, нетравматична та безболісна процедура кріоліполізу не виключає інших методів корекції фігури. Для посилення ефекту його можна поєднувати з:

 • RF ліфтингом;
 • обгортаннями;
 • міостимуляцією.

На особливу увагу заслуговує процедура Endospheres Therapy. Вона сприяє поліпшенню тургору покривів за рахунок посиленого синтезу колагену та еластину. Шкіра не травмується, а підтягується і стає більш гладкою та еластичною.

Не протипоказана місцева мезотерапія до і після кріоліполізу. За допомогою введених препаратів поліпшується мікроциркуляція, підвищується проникність стінок жирових клітин.

АКЦІЯ: -15% тільки до 31.07.2023 на кріоліполіз. 

Записуйтесь на консультацію та процедуру прямо зараз:

+380 67 499 7007 

Якщо ви готові попрощатися із зайвими кілограмами назавжди, але не готові до оперативних втручань, вам підійде процедура кріоліполізу. Це безпечний метод для корекції контурів тіла та усунення підшкірного жиру з невеликою кількістю протипоказань і доведеною ефективністю. Апаратна пластика тіла в Медичному Клубі Грейс поверне фігурі бажані обриси та стрункість всього за кілька процедур.

Дивись, як робила кріоліполіз в Grace Clinic Марія Єфросініна

 

 

 

ХОЧУ КОНСУЛЬТАЦіЮ
лікаря

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.