Найефективніші процедури для інтенсивного відновлення шкіри після стресу

Протягом кількох останніх місяців наша шкіра піддається впливу незвично багатьох негативних факторів, починаючи з перепадів температури та завершуючи постійними нервовими переживаннями. Як наслідок, ми бачимо тьмяну, позбавлену тонусу, зневоднену шкіру, що потребує делікатного догляду.

Косметологи Grace Clinic у Києві підібрали ТОП косметологічних процедур, що відновлять вашу шкіру після стресу.

Біоревіталізація

Ін’єкції гіалуронової кислоти, здатні відновити водний баланс, необхідний для життєдіяльності клітин. Відновлюються властивості тканин. У косметологів Grace Clinic немає «пацієнтів» – є гості, яким ми завжди раді.

Intraceuticals

Одна з найулюбленіших процедур зірок Голівуду, яка є чудовою безін’єкційною альтернативою біоревіталізації. Це безболісний метод глибокого зволоження і моментального ліфтингу, який одразу ж повертає шкірі здорове сяйво, вирівнює рельєф, а також сприяє зменшенню поверхневих зморшок.

Aquapure

Комплексна терапія під час якої одночасно відбувається і ефективне очищення шкіри і глибоке зволоження активними сироватками. Аквапілінг рекомендований до проведення в будь-якому віці. Під час процедури тонкий струмінь води з киснем делікатно масажує шкіру, завдяки чому посилюється потік крові та покращуються обмінні процеси у дермі. Завдяки комплексній дії води та кисню відбувається глибоке очищення пор, тонізація, зволоження шкіри та насичення її киснем, відтак і її відновлення. Аквапілінг дає ефект одразу після першої процедури.

LaseMD

Унікальна система, що має подвійну дію: лазерна шліфовка і «доставка» у шкіру необхідних компонентів. Наносироватки проникають глибоко у шкіру і дають додатковий бажаний вплив: вирівнювання текстури шкіри, зменшення зморшок, лікування акне.

Природна краса – результат усвідомленості і любові до себе. Косметологи Grace Clinic  не змінюють ваш світогляд і зовнішність, ми допомагаємо підтримувати вашу природню красу.

ХОЧУ КОНСУЛЬТАЦіЮ
лікаря

    Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
    Виберіть зручний метод зв’язку:

    Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

    Дякуємо!

    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.