Переваги пластики крил носа
Некрасиві ніздрі привертають зайву увагу, візуально спотворюють пропорції обличчя, роблячи його менш гармонійним. Це може бути пов’язано як з анатомічними особливостями органу дихання, так і захворюваннями, травмами. Незалежно від причини диспропорції впоратися з проблемою допомагає пластика крил носа (аларпластика). Сертифіковані хірурги Grace Clinic рекомендують таку операцію пацієнтам, у яких зменшення ніздрів дозволяє досягти симетричної форми носа. Результат — збалансовані риси обличчя з мінімальними зусиллями.
Що таке пластика крил носа і коли вона потрібна
Аларпластика — одна з технік ринопластики, спрямована на зменшення ширини ніздрів і поліпшення їх форми. Хірургічна процедура фокусується виключно на усуненні зазначених дефектів. Включає видалення невеликих клиноподібних ділянок шкіри і тканини біля основи ніздрів. Розуміння, що дає пластика крил носа, робить цю хірургічну маніпуляцію популярною. Фактично зменшити ширину ніздрів і поліпшити симетрію хірургу вдається при мінімальному втручанні. Операція проводиться під місцевою анестезією. Відновлення пацієнта відбувається максимально швидко в порівнянні з іншими маніпуляціями на носі.
Анатомічні особливості крил носа
Крила — частина зовнішнього носа, що складається з хрящів, покритих шкірою і слизовою оболонкою. Вони формують бічні частини основи та визначають форму ніздрів. Крила носа — важливий елемент естетики обличчя. Їх форма і розмір значно впливають на загальне враження від зовнішності. Саме тому чоловіки та жінки часто знаходяться в пошуку рішення, як зменшити крила носа, надавши йому витончений акуратний вигляд. Завдяки аларпластиці впоратися з проблемою можна швидко і безпечно.
Основні показання до корекції
Операція на ніздрях виконується за наявності показань. До таких належать:
- широкі, роздуті ніздрі;
- асиметрія крил носа;
- дуже товсті, м’ясисті ніздрі;
- запалі крила носа;
- незадоволення формою ніздрів, пов’язане з дискомфортом.
Пацієнти Grace Clinic часто цікавляться, що таке пластика крил носа і чому така операція дуже популярна. Річ у тому, що в процесі хірургічного втручання коригується тільки хрящовий відділ. Оскільки хірург не працює з кістковими тканинами, операція малотравматична. Вона не вимагає тривалої реабілітації, забезпечує швидкий позитивний результат, якщо є бажання поліпшити зовнішність.
Ключові переваги пластики крил носа
Змінити ніздрі за допомогою ринопластики не складно, а ось трансформація обличчя після такого хірургічного втручання вражає. Основні переваги пластики крил носа:
- мінімальна травматичність операції;
- швидка гармонізація зовнішності з мінімальними ризиками;
- радикальна зміна обличчя на все життя;
- безпека маніпуляції та передбачуваність результату.
Поліпшення зовнішнього вигляду носа часто призводить до підвищення самооцінки. Це додає впевненості в собі, позитивно впливає на загальний психологічний комфорт. Саме тому питання як вирівняти крила носа актуальне для багатьох жінок і чоловіків.
Зробіть крок до гармонійного зовнішнього вигляду і своєї впевненості прямо зараз — записуйтеся на консультацію в Grace Clinic.
Як проходить операція та період відновлення
Планування хірургічного втручання починається з огляду. Лікар Grace Clinic обговорює з пацієнтом бажаний результат. Хірург вибирає оптимальну техніку для майбутньої корекції, озвучує ціну пластики крил носа. Вона залежить від складності завдання, методики її виконання, застосовуваних препаратів. Для точного визначення готовності пацієнта до хірургічного втручання лікар призначає стандартні аналізи. Іноді додатково назначають комп’ютерну томографію для оцінки дихальної функції, стану внутрішніх структур носа.
Безпосередньо операція проходить в кілька етапів:
- Знеболювання за допомогою місцевої анестезії.
- Фото носа — для оцінки результатів корекції.
- Розріз над носовою складкою або навколо місця мітки.
- Безпосередньо корекція — робота з тканинами.
- Накладення фіксувальної пов’язки.
Операція триває не більше ніж 20 хвилин. Розрізи практично непомітні. Вибираючи ефективний спосіб як змінити форму крил носа швидко і безпечно, записуйтеся на консультацію до пластичних хірургів Grace Clinic.
Період відновлення
Відразу після втручання з’являється набряклість і невеликі гематоми. Вони проходять самостійно впродовж 2-3 днів. Тривалість реабілітації — 1–3 місяці. Шви хірург знімає через 6-7 днів.
Перші два тижні після пластичної операції рекомендуємо пацієнтам:
- спати на спині або боці;
- відмовитися від занять спортом і будь-яких фізичних навантажень;
- виключити з раціону солону їжу й алкоголь;
- ретельно дотримуватися гігієни обличчя.
Для швидкого загоєння лікар призначає курс антибіотиків. Впродовж реабілітації слід скасувати всі заняття спортом через потужний приплив крові в процесі тренувань. Дотримуйтеся всіх післяопераційних інструкцій, регулярно відвідуйте хірурга для контролю процесу загоєння.
Кому підходить пластика крил носа, а кому ні: консультація в Grace Clinic
Зміна форми ніздрів рекомендується пацієнтам, які незадоволені їх формою, розміром або симетрією, планують виправити деформації після травм або попередніх операцій. Однак пластика носа не підходить чоловікам і жінкам, якщо діагностовано медичні протипоказання або немає психологічної готовності до майбутніх змін. Хірургічне втручання небажане для пацієнтів після 40 років через повільне загоєння і збільшення ризиків ускладнень. Об’єктивно оцінити стан людини та її готовність до пластики може кваліфікований хірург. Лікар не тільки виключить ймовірність виконання операції при наявності протипоказань, але й надасть реалістичний прогноз корекції.
Після операції зменшення крил носа пацієнти Grace Clinic отримують результат, який відповідає їхнім очікуванням. Основа успіху — професіоналізм наших пластичних хірургів і ретельна підготовка до майбутнього втручання.
Використана література:
- Ринопластика — короткий екскурс в історію [Електронний ресурс] /М. П. Ковальский, О. О. Маркевич, К. О. Прокопець //Науковий вісник НМУ ім. О. О. Богомольця, Київ, 2009, № 1.
- Laminated dorsal beam graft to eliminate postoperative twisting complications (англ.) /Swanepoel P. F., Fysh R.// JAMA: journal. — 2007. — Вип 4. — стр. 285–289.
лікаря