Підбірка косметики, представленої у Grace Clinic

У кожної людини шкіра абсолютно індивідуальна, і засіб, який підходить одному — іншому може зашкодити. У клініці пластичної хірургії Grace Clinic представлені бренди косметики, ретельно відібрані нашими лікарями-косметологами для вирішення різних проблем шкіри:

iS CLINICAL

Американська космецевтика найвищого класу з підтвердженими клінічними та практичними результатами. Засоби не містять парабенів, а кожний окремий продукт є мультифункціональним і вирішує одночасно від 3 до 5 естетичних завдань.

«Zein Obagi»

Бренд заснований на останніх дослідженнях в області терапії шкіри і поєднує в собі естетичні та терапевтичні методи впливу на епідерміс. При цьому акцент йде на індивідуальні особливості шкіри.

Biologique Recherche

Французький бренд-легенда в індустрії здорової краси та молодості шкіри. Усі засоби насичені активними речовинами у високій концентрації. У складі косметики чисті екстракти морського, рослинного та біологічного походження.

Nescens

Продукція Nescens — це значний крок у боротьбі з віковими змінами. Космецевтичні засоби поєднують у собі високоефективні активні компоненти, які довели свою клінічну ефективність у зменшенні проявів природнього та фотостаріння.

DMK

Основа марки — ферментотерапія, інгредієнти якої стимулюють регенерацію клітин шкіри. Лікування ґрунтується на фундаментальній концепції «прибрати патологію – відновити норму – захистити – підтримати результат».

Maria Galland

Елітна високоякісна косметика з Франції, що розробляється у власних науково-дослідних центрах і лабораторіях та піддається суворому контролю якості. Унікальна технологія забезпечує проникнення активних речовин у глибокі шари шкіри та їх вплив протягом 12 годин.

Skeyndor

Косметика вирішує практично всі естетичні проблеми шкіри: від основного догляду до відновлення, освітлення та профілактики старінню. Компанія тримає орієнтир не тільки на послуги в кабінеті косметолога, а й на засоби домашнього догляду, що збережуть результати процедури на тривалий термін.