• Головна |
 • Блог |
 • Що таке мезотерапія? Види мезотерапії. Для чого її використовують?

Що таке мезотерапія? Види мезотерапії. Для чого її використовують?

Сухість, млявість, втрата тонусу, рубці та розтяжки, жирові відкладення, целюліт – часті естетичні проблеми обличчя та тіла. Не завжди впоратися з ними можна за допомогою здорового способу життя, якісної косметики або спортзалу. Іноді потрібна допомога ззовні – і тоді за справу береться мезотерапія – сучасний малотравматичний метод усунення естетичних недосконалостей шкіри.

Що таке мезотерапія

Мезотерапія – метод ін’єкційного введення в шкіру малих доз лікувальних препаратів для вирішення конкретних естетичних проблем. Склад препарату – коктейлю – підбирається косметологом індивідуально, тому єдиного рецепта краси для всіх не існує.

Ін’єкційна методика малотравматична за рахунок роботи короткими тонкими голками. Завдяки ним препарат надходить безпосередньо до місця дії і активно впливає там, куди звичайні поверхневі косметичні засоби не потрапляють.

Мезотерапія обличчя і тіла – ефективна, майже не болюча процедура без вікових обмежень і практично без протипоказань. Результат процедур тримається від півроку до півтора років, все залежить від спрямованості. При цьому її роблять не тільки для корекції конкретних проблем обличчя і тіла, але і курсами в якості підтримуючої терапії.

мезотерапія тіла

Ті пацієнти, хто регулярно проходить курс процедур в Grace Clinic, відзначають значне поліпшення стану обличчя та тіла. Її роблять незалежно від статевої приналежності всім, хто хоче вдосконалити свою зовнішність з користю для здоров’я.

Навіщо її роблять. Корисні властивості мезотерапії

Оздоровчі коктейлі, які вводять в шкіру, забезпечують надходження поживних речовин безпосередньо до місця впливу. З її допомогою можна значно поліпшити зовнішній вигляд, адже вона показана при:

 • Зморшках і втраті пружності. Вважається, що мезотерапія – м’який і одночасно ефективний засіб проти будь-яких зморшок – мімічних, кісетних, гусячих лапок і перших ознаках заломів на лобі.
 • Набряках, мішках під очима та темних колах. Завдяки спеціальному складу, коктейлі нормалізують лімфоток і підтягують шкіру: зайва рідина виходить, а шкіра розгладжується і висвітлюється.
 • Вуграх і постакне. Спеціальні коктейлі містять антибактеріальні компоненти для боротьби з висипаннями, а також речовини для прискорення регенерації шкіри. В результаті кількість прищів зменшується, а відновлення відбувається швидше. Шкіра стає чистою і гладенькою.
 • Пігментації. До складу спеціальних коктейлів включають компоненти для руйнування меланіну – основної причини гіперпігментації. Після кількох процедур плями помітно світлішають.
 • Целюліті. Часто позбутися непривабливої апельсинової кірки можна тільки за допомогою спеціальних мезококтейлів на основі ліполітиків. Вони руйнують локальні жирові відкладення, тому об’єми стають меншими, а шкіра набуває жадану гладкість.
 • Розтяжках і рубцях. У складі препаратів – спеціальні речовини для стимулювання оновлення і обмінних процесів. Чим молодші рубці та розтяжки, тим швидше з ними справляється мезотерапія.
 • Випаданні волосся і облисінні. Коктейлі стимулюють волосяні фолікули, зміцнюють корені і живлять клітини. Ефективність мезотерапії проти випадіння волосся і облисінні доведена в разі збереження волосяних цибулин. Інакше єдиним способом побороти облисіння є пересадка волосся – як у випадку з гормональної алопецією у чоловіків.

Види мезотерапії для обличчя і тіла

З моменту відкриття мезотерапія швидко набула популярності завдяки своїй малій травматичності та ефективності у вирішенні найрізноманітніших естетичних проблем шляхом введення різних за складом коктейлів. Лікарі Grace Clinic підбирають мезококтейль індивідуально, виходячи з потреби конкретного пацієнта:

 1. Омолоджуючі коктейлі є профілактикою старіння. Вони покращують еластичність, підвищують тонус, забезпечують глибоке зволоження, прискорюють регенерацію і розгладжують дрібні зморшки.
 2. Ліфтингові – стимулюють вироблення власного колагену і нейтралізують вільні радикали. Шкіра отримує колишній тонус, поліпшується овал обличчя, зменшується в’ялість.
 3. Ліполітичні коктейлі руйнують локальні жирові відкладення. Це малотравматична альтернатива ліпосакції на невеликих ділянках обличчя і тіла.
 4. Мезотерапія волосся доставляє поживні речовини безпосередньо до цибулин і прискорює ріст нового волосся, зменшує випадання, покращує зволоженість шкіри.

що таке мезотерапія

Мезотерапія: зона впливу

Процедура проводиться на різних ділянках обличчя і тіла для поліпшення якості шкіри, фігури та волосяного покриву.

Волосиста частина голови

Ефект від мезотерапії помітний в різні проміжки часу і залежить від типу проблеми. яку потрібно розв’язати. Зникнення сухості та лупи помітне вже через кілька процедур, а також покращення зволоженості й еластичності волосся. Зменшення випадання і стимулювання росту помітно з моменту появи молодого волосся.

Обличчя, шия і підборіддя

Шия часто видає вік, особливо у жінок. Курс мезотерапії покращує еластичність, усуває в’ялість і пігментацію. У поєднанні з ліполітиками можливо позбутися від другого підборіддя. Застосування ліполітичних коктейлів допомагає зменшити округлість щік, що надає дитячий вираз обличчя, а також зменшити жирову тканину, особливо помітну в результаті вікового опущення нижньої третини обличчя.

Періорбітальна зона

Зона навколо очей відома підвищеною сухістю і чутливістю через малу кількість сальних залоз. Завдяки курсу мезотерапії можна ущільнити шкіру навколо очей, розгладити дрібні зморшки. Спеціальні коктейлі висвітлюють темні кола, зменшують набряки і припухлості. Склад коктейлю підбирає лікар індивідуально.

Живіт

Мезотерапія живота – альтернатива ліпосакції для усунення локальних жирових відкладень. Спеціальна суміш з додаванням ліполітиків руйнує жирові клітини, покращує лімфоток, усуває розтяжки. Рельєф розгладжується, підвищується тонус.

Стегна та сідниці

Поліпшити рельєф, розгладити шкіру, усунути «апельсинову шкірку» – такі цілі переслідує мезотерапія зони стегон і сідниць. Спеціальний склад підвищує пружність шкіри, розгладжує її, поліпшує колір і тонус. Усуваються в’ялість, розтяжки.

Можливості мезотерапії в моделюванні тіла та омолодження обличчя в поєднанні з досвідом лікаря косметолога покращують якість життя і дозволяють позбутися від багатьох естетичних проблем без хірургічного втручання.

Мезотерапія: протипоказання

Серед численних косметологічних процедур мезотерапія має трохи протипоказань. Серед них:

 • гінекологічні захворювання;
 • вагітність;
 • годування грудьми;
 • незавершений прийом антикоагулянтів;
 • локальні запалення;
 • інфекційні захворювання в гострій фазі;
 • загострення хронічних хвороб;
 • проблеми згортання крові.
 • критичні дні.

Мезотерапія – сучасна, ефективна, малотравматична процедура по поліпшення зовнішності, яку проводять лікарі косметологи Grace Clinic. Індивідуальний підбір мезотерапевтичних коктейлів виходячи з проблеми, яку потрібно вирішити і правильно розрахований курс повертає впевненість і любов до себе, продовжує молодість і підвищує якість життя.