• Головна |
  • Блог |
  • Свідомий вибір: чому не всім потрібна пластика

Свідомий вибір: чому не всім потрібна пластика

Такі ситуації трапляються. Та відмова від операції показник не лише свідомого вибору пацієнта, але й свідомого підходу хірурга до виконання його роботи та відчуття відповідальності за життя прооперованого.

Протипоказання для пластичної операції умовно можна розділити на три типи, які саме, — розповідає пластичний хірург клініки пластичної хірургії у Києві Grace Clinic Вадим Симонов.

Медичні

Пов’язані з наявністю серйозних захворювань, які були виявлені на первинній консультації або після отримання результатів лабораторних аналізів. Серед таких онкологія різних типів, цукровий діабет, хвороби крові або період загострення хронічних захворювань.

Естетичні

Викликані неможливістю отримати бажаний результат за допомоги естетичної операції. До таких типів відноситься відмова також з причини реальної відсутності дефектів, на які скаржиться пацієнт.

Психологічні

До цієї групи відносять неготовність або страхи пацієнта ускладнень під час операції, часом вони можуть бути нічим не мотивовані, а лише на рівні психологічному. Також причиною відмови можуть стати ситуації, коли пацієнт емоційно не готовий сприймати проміжний етап зовнішніх змін, пов’язаний з тимчасовими набряками, гематомами в післяопераційному періоді. Це досить поширена причина у випадках з операціями в області обличчя.

Усі ці фактори лікар Grace Clinic аналізує і оцінює вже на етапі первинної консультації. Щоб позбавитися невмотивованих страхів або скоригувати проблеми, які можуть завадити бажаній операції. Кожен пацієнт клініки пластичної хірургії Grace Clinic у Києві почувається у безпеці, адже мають персонального менеджера з операції. Він на прямому зв’язку з лікарем за потреби, супроводжує пацієнта від моменту першої консультації, до і після операції, а також залишається на зв’язку протягом року, нагадуючи про планові обстеження та необхідний курс процедур для реабілітації.