vaser ліпосакція

vaser ліпосакція

02.11.2023
Час читання хвилини

Десятиліттями ліпосакція була найпопулярнішою пластичною операцією. Однак класичну ліпосакцію поступово витіснили сучасні методи — безпечніші та ефективніші, що дозволяють виконувати ліпофілінг, ліпомоделювання та ліпоскульптурування. Одним із них є вайзер-ліпосакція. Виконується вона за допомогою преміального апарату Vaser американського виробництва, схваленого асоціацією FDA. Розглянемо переваги методу, його принцип дії та інші особливості.

Vaser ліпосакція: що це таке?

Vaser ліпосакція — це унікальна методика ліпоскульптурування, ліпомоделювання та ліпофілінгу, яка виконується на однойменному апараті найновішого покоління. Це єдине обладнання з впровадженою кавітаційною технологією — розділення жирових клітин між собою, перетворення ліпідних відкладень в емульсію для їх подальшого виведення або часткового розподілу в ділянці обробки для досягнення ефекту моделювання.

Видалення надлишку жирової маси виконується через вакуумний зонд. Ще одна унікальна особливість, яка притаманна вайзер ліпосакції — це вибірковий вплив виключно на жирові клітини за допомогою холодного ультразвуку. Тому навколишні тканини не  не пошкоджуються, як при класичній техніці або застосуванні лазерної методики.

Ліпосакція вайзер руйнує тільки жирові клітини, при цьому в зоні обробки зберігаються судини та нейрони. Тому відновлення відбувається швидко, а ризик появи ускладнень зведений практично до нуля.

Vaser ліпосакція (Київ): переваги перед іншими методами

Пацієнти, які вже скористалися ліпосакцією Вайзер, відгуки залишають виключно позитивні завдяки таким перевагам процедури:

 1. Єдиний метод із вибірковою дією, завдяки чому Vaser ліпосакція вважається безкровною процедурою та дозволяє за один сеанс видаляти великі об’єми жирових тканин.
 2. Швидка реабілітація, оскільки відсутнє пошкодження оточуючих тканин, судин і нервових волокон, а видалення ліпідної емульсії виконується через ультратонкі канюлі з мінімальними проколами.
 3. Після Vaser ліпосакції не залишається естетичних ускладнень — рубців, фіброзних волокон, спайок тощо.
 4. Це єдине обладнання для ліпомоделювання. Завдяки ультратонким канюлям в 1,5 мм вдається працювати на верхньому жировому шарі, створюючи рельєфи тіла, як після спортзалу.
 5. Тонкі канюлі дозволяють працювати в анатомічних ділянках з ніжною шкірою (наприклад, позбутися жиру на обличчі, колінах, грудях (у чоловіків) тощо).
 6. Найкращий ефект ліфтингу – шкіра скорочується до 40% після впливу, що значно перевищує цей показник за використання інших методів.
 7. Відсутність ризику кровотечі та інших ускладнень.
 8. Високий коефіцієнт приживлення тканин під час ліпофілінгу — до 80%, що перевищує показник під час застосування інших апаратів ліпосакції.
 9. Vaser ліпосакція дарує довготривалий ефект — у більшості випадків повторні процедури не потрібні.

Завдяки таким особливостям ліпосакція вазер у Києві є все більш популярною процедурою та поступово витісняє інші методи ліпопластики з метою усунення зайвих жирових відкладень.

Показання та протипоказання

Vaser ліпосакція проводиться для жінок і чоловіків, які незадоволені станом свого тіла, хочуть позбутися проявів целюліту та жирових відкладень, створити ефект рельєфного, накачаного тіла на багато років. Завдяки делікатному впливу передбачено мінімум протипоказань до ліпопластики на Вейзер:

 • загострення хронічних захворювань;
 • психічні розлади;
 • цукровий діабет;
 • період вагітності та лактації тощо.

Результати Vaser ліпосакції

Процедура дозволяє отримати підтягнуте та струнке тіло, досягти пропорційної та рельєфної фігури. Після відновлення можна оцінити такі результати:

 • підкреслення м’язового рельєфу;
 • створення гарних контурів тіла;
 • ліфтинг шкіри, вирівнювання целюліту;
 • стрункість та схуднення завдяки видаленню великих об’ємів жирових відкладень.

Скільки коштує вайзер ліпосакція: відгуки, ціни

Часто пацієнти запитують: скільки коштує Vaser ліпосакція? Ціна процедури залежить насамперед від зони обробки та об’єму втручання. Ознайомитись з цінами можна тут Vaser ліпосакція.

Vaser ліпосакція — найсучасніший найбільш безпечний, ефективний і швидкий спосіб відновлення стрункості фігури та сворення ефекту рельєфу. Скористатися такою послугою пропонуємо в клініці Grace. Використовуючи ультрасучасне обладнання, кваліфіковані лікарі допоможуть покращити стан вашого тіла без ризиків. Для запису на попередню консультацію заповніть форму на сайті.

ХОЧУ КОНСУЛЬТАЦіЮ
лікаря

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.