Андрій
Гриценко

Андрій
Гриценко

Лікар пластичний хірург. 

8 років успішного досвіду в пластичній хірургії. Член USAPS.
Провідний фахівець з ліпосакції та ліполізу

Про доктора

Природний і гармонійний результат - те, до чого прагне Андрій Гриценко у своїй роботі. Він переконаний в тому, що на сьогодні пластична хірургія може практично все. Існує величезна кількість методик, спрямованих на поліпшення зовнішності, корекцію вікових змін, усунення вроджених або набутих дефектів. І Андрій Петрович знає, як важливо вибрати правильну тактику в кожному окремому випадку, що дозволяє розкрити красу і підкреслити індивідуальність пацієнта.

Андрій Петрович - член USAPS (Ukrainian Society of Aesthetic Plastic Surgeons). Постійний учасник українських і міжнародних конференцій та сесій, присвячених пластичній хірургії.

Закінчив Національний медичний університет імені О.О. Богомольця. Пройшов хірургічну інтернатуру на базі Національного інституту хірургії і трансплантології імені О.О. Шалімова. Після закінчив курси тематичного удосконалення на тему «Пластична хірургія» на базі НМУ.

Спеціалізується на ліпосакції та ліполізу, зокрема на апараті INMODE.

Життєве кредо

Хірургія - моя пристрасть. Це те, чим я живу. Це те, що робить мене щасливим по-справжньому. З першого дня я жодного разу не засумнівався в своєму виборі. Щастя і радість, які приносять моїм пацієнтам результати операцій, викликають в мене задоволення і гордість. Я за прагнення до досконалості, ідеального результату і високої якості.