Ліпосакція

Якими б інтенсивними не були фізичні вправи, ліпосакція — єдиний ефективний спосіб, щоб швидко позбутися зайвих жирових відкладень.

У перекладі з грецької термін «ліпосакція» дослівно означає жировідсмоктування. Хірургічна ліпосакція представляє собою видалення надлишків підшкірного жиру за допомогою спеціального вакуумного апарату. У шкірі робиться прокол(и), куди вставляється тонка трубка – канюля, через яку й відсмоктуються надлишки жирових відкладень.

Хірургічна ліпосакція для схуднення допоможе при локальній формі ожиріння – скупченнях жиру в «жирових пастках», розташованих в підборідді, нижній частині живота, талії, стегнах, колінах. Вісцеральний жир, що представляє собою внутрішній шар, локалізований в черевній порожнині, на жаль, за допомогою даної операції не прибирається. Для цього потрібно робити операцію на черевній порожнині. Не варто розраховувати і на зникнення целюліту.

Слід також розуміти, що хірургічна ліпосакція не впливає на першопричину ожиріння. Тому якщо протягом року не дотримуватися дієти та нехтувати виконанням вправ, всі жирові відкладення поступово відновляться.

Тривалість хірургічної ліпосакції і вид анестезії залежать від кількості жиру, який видаляається. Ліпосакція підборіддя триває близько 30 хвилин, з можливістю місцевої анестезії. На корекцію живота і талії з відсмоктуванням кількох літрів жиру потрібно 60-90 хвилин під наркозом, 24-48 годин лікарського спостереження в одномісній палаті нашого стаціонару + 8-12 тижнів домашньої реабілітації, коли потрібно носити компресійну білизну і обмежити фізичні навантаження. Час реабілітації можна скоротити, пройшовши курс масажу і/або сучасних фізіотерапевтичних процедур.

При необхідності видалення великих об’ємів жиру корекція буде виконуватися в 2 або більше етапи, і з додатковою підтяжкою шкіри. В такому випадку часовий проміжок між ліпосакціями визначає хірург.

Методики хірургічної ліпосакції

Щоб вивести жир через канюлю, жирові клітини потрібно спочатку зруйнувати. У Grace Clinic це роблять за допомогою:

 • вакууму;
 • низькочастотного ультразвуку.

Яка з методик хірургічної ліпосакції для схуднення підійде саме вам? Рішення буде прийматися спільно зі спеціалістом, після огляду на першій консультації або ж після проведення необхідних аналізів.

Наш досвід

950

операцій

Наші пластичні хірурги роблять ліпосакцію та допомагають клієнтам позбутися зайвих жирових накопичень. Бажання мати красиві контури тіла в нашій клініці завжди йдуть поруч з комплексним обстеженням здоров’я клієнтів.
Типи

процедур

Пропонуємо ліпосакцію проблемних зон — стегон, живота, боків та підборіддя. У роботі наші спеціалісти поєднують традиційні та сучасні методи ліпосакції.
Реабілітація

Перші дні після ліпосакції — найважливіші, тому наші клієнти отримують сервіс 5-зіркового готелю: зручні одномісні люкс-кімнати, зв’язок із спеціалістами та медсестрами 24/7, індивідуальне меню та постійну турботу.

Наш підхід до ліпосакції

Проблемні зони є у всіх. Навіть, у людей, які багато часу проводять у спортзалі та правильно харчуються. На тілі утворюються жирові пастки, яких неможливо позбутися локально. Тут допоможе лише одне.

Наші пластичні хірурги проводять ліпосакцію різними методами. На консультації ми разом із вами обираємо той метод, який стане найефективнішим та найрезультативнішим у вашій ситуації. Завдяки ліпосакції наші спеціалісти повернуть вашому тілу естетичний вигляд, а вашим думкам — впевненість та любов до себе.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Сергій
Дербак

Пластичний реконструктивний хірург.
Практичний стаж більше 10 років

Сергій
Гришай

Лікар пластичний хірург. Спеціаліст з пересадки волосся. Флеболог. 12 років хірургічного досвіду

Вадим
Сімонов

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

Варсік
Дадаян

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
Кандидат медичних наук.
16 років хірургічної практики

Максим
Бігун

Лікар пластичний хірург.
5 років хірургічної практики

Андрій
Гриценко

Лікар пластичний хірург. 5 років хірургічної практики

Вартість послуг

Ціна операції ліпосакції залежить від обсягу втручання і включає:

 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію ліпосакції;
 • набір компресійної білизни;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • річний медичний супровід.

  *у разі придбання операційного пакету - консультацію вже включено у його вартість

 •  
  Назва послуг
  Вартість, грн
  1
  Консультація пластичного хірурга з ліпосакції
  1000*

  Питання - відповіді

  Яку кількість жирових клітин можна видалити за одну процедуру?

  Наші спеціалісти рекомендують видаляти не більше 3 літрів жирових відкладень на одну процедуру. Проте і ця цифра індивідуальна, адже перед ліпосакцією враховується і кількість жирових відкладень, і маса тіла клієнта, і стан шкіри. Якщо жирових відкладень забагато, вам можуть запропонувати ліпосакцію у декілька етапів. На консультації наш спеціаліст зможе конкретніше дати відповідь на це питання, враховуючи індивідуальні особливості вашого організму.

  Чи допоможе ліпосакція стегон позбавитись целюліту?

  Наші спеціалісти впевнені, що стан вашої шкіри після ліпосакції стегон покращиться. Але ліпосакція не позбавить вас целюліту. Процедура направлена на видалення пасток, в яких накопичуються жирові тканини. Також целюліт не є показанням для ліпосакції стегон.

  Чи можна вагітніти після ліпосакції живота?

  Так, звичайно. Після повного відновлення вашого організму, через два-три місяці ви можете планувати вагітність. Ліпосакція ніяким чином не впливає на ваше бажання та можливість стати мамою.

  Чи будуть помітними рубці після розрізів?

  Після ліпосакції залишаються маленькі рубці. Їх розмір може бути від 3 до 5 мм. З часом ці рубці стають майже непомітними.

  Що входить в пакет за видами операцій з ліпосакції?

  Пакет за видами операцій "Ліпосакція"
  включає:

  1. Передопераційні консультації:

   • консультація пластичного хірурга
   • консультація анестезіолога
   • консультація гінеколога

  2. Стандартний пакет аналізів

  3. ЕКГ (відповідно операції)

  4. УЗД (відповідно операції)

  5. Рентген дослідження (відповідно операції)

  6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

  7. Палата інтенсивної терапії

  8. Операція

  9. Анестезія

  10. Стаціонар

   • палата
   • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
   • персональна медична сестра
   • індивідуальне дієтичне харчування

  11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

  12. Річний медичний супровід

  Додатково включено у вартість пакету:

  13. Компресійна білизна (1 комплект)

  До/після

  Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
  Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

  Переваги Клініки Grace (Грейс)

  Зробити ліпосакцію в Києві найкраще в Grace Clinic. Успішність хірургічної ліпосакції та інших пластичних операцій у нас гарантується застосуванням сучасних методик, новітнього імпортного обладнання, інструментарію та сертифікованих матеріалів. Ми ретельно контролюємо дотримання міжнародних протоколів безпеки, стерильності та чистоти. І звичайно ми пишаємося тим, що у нас працюють найкращі пластичні хірурги в Україні. Їх репутація бездоганна протягом багатьох років.

  Читати далі

  Протипоказання до ліпосакції

  Будь-яка з перерахованих вище методик – це хірургічне втручання, яке, як і інші операції, має обмеження.

  До переліку протипоказань до ліпосакції для схуднення входять:

  • множинна алергія на середники для місцевої та загальної анестезії;
  • дерматози і різні запальні процеси шкіри в зонах корекції;
  • тяжкі захворювання внутрішніх органів;
  • ендокринні захворювання в тяжкій стадії;
  • злоякісні новоутворення;
  • орушення згортання крові - коагулопатії;
  • вагітність.

  Якщо жінка годує грудьми, хірургічну ліпосакцію роблять через кілька тижнів після закінчення лактації, а в разі штучного годування - через 4-6 місяців після пологів.

  Показати менше