Ліпосакція

Швидко, безпечно та назавжди. Мінус зайві кілограми та сантиметри з вібраційною швейцарською ліпосакцією. Супер-швидка реабілітація

У перекладі з грецької термін «ліпосакція» дослівно означає жировідсмоктування. Хірургічна ліпосакція представляє собою видалення надлишків підшкірного жиру за допомогою спеціального вакуумного апарату. У шкірі робиться прокол(и), куди вставляється тонка трубка – канюля, через яку й відсмоктуються надлишки жирових відкладень.

Хірургічна ліпосакція для схуднення допоможе при локальній формі ожиріння – скупченнях жиру в «жирових пастках», розташованих в підборідді, нижній частині живота, талії, стегнах, колінах. 

Слід розуміти, що хірургічна ліпосакція не впливає на першопричину ожиріння. Тому при переїданні після ліпосакції можуть збільшитися об'єми в ділянках, де операцію не проводили. 

Тривалість хірургічної ліпосакції і вид анестезії залежать від кількості жиру, який видаляється. Ліпосакція підборіддя триває близько 30 хвилин, з можливістю місцевої анестезії. На корекцію живота і талії з відсмоктуванням кількох літрів жиру потрібно 60-90 хвилин під наркозом, 24-48 годин лікарського спостереження в одномісній палаті нашого стаціонару + 8-12 тижнів домашньої реабілітації, коли потрібно носити компресійну білизну і обмежити фізичні навантаження. Час реабілітації можна скоротити, пройшовши спеціальні реабілітаційні процедури в Grace. 

При необхідності видалення надвеликих об’ємів жиру корекція буде виконуватися в 2 або більше етапи, і з додатковою підтяжкою шкіри на спеціальному апараті InMode

Методики хірургічної ліпосакції

Щоб вивести жир через канюлю, жирові клітини потрібно спочатку зруйнувати.  Це роблять за допомогою:

 • вакууму;
 • лазеру;
 • низькочастотного ультразвуку;
 • вібрацій.

Золотим стандартом в ЄС на сьогоднішній день вважається вакуумна ліпосакція за її безпеку для пацієнта. Саме такий вид ліпосакції використовуємо і ми в клініці Grace.

Чому обирають Grace?

Тисячі ліпосакцій

За 16 років клініка успішно провела тисячі ліпосакцій, розробивши безпечні протоколи операції, застосовуючи провідне світове обладнання (як для ліпосакції, так і наркозу) та досвід. Контроль стану пацієнта під час та після операції здійснюється автоматизовано в real-time та під контролем операційної і анестезіологічної бригад.

РОБОТА НАД РЕЗУЛЬТАТОМ

Мета пластичного хірурга Grace - щоб пацієнт отримав бажаний результат. Задля цього ліпосакція може комбінуватися з апаратною процедурою BodyTite, яка направлена на максимальне скорочення шкіри після ліпосакції. Усі процедури проводяться під час одного наркозу.
Супровід та турбота

Перші дні після ліпосакції — найважливіші, тому наші клієнти отримують сервіс 5-зіркового готелю: зручні одномісні люкс-кімнати, зв’язок із спеціалістами та медсестрами 24/7, індивідуальне меню та постійну турботу. До та після операції вас супроводжуватиме персональний менеджер. А рік після операції - гарантовані огляди пластичного хірурга.

Швейцарська ліпосакція в Grace

Клініка Grace, працюючи в Україні і в Австрії, поєднала досвід українських лікарів та європейські підходи до безпеки та застосовує новітній швейцарський апарат ліпосакції LipoSurg.

Переваги швейцарського вібраційного апарату ліпосакції:

• Найбезпечніший у світі, провідні клініки Європи переходять саме на цей вид ліпосакції за його безпеку.
• Швидка реабілітація. Завдяки делікатному впливу апарату на тканини реабілітація швидша на 30%.
• Метод впливу цього апарату дозволяє забрати значно більше жиру, ніж при використанні інших апаратів та методів ліпосакції.
• Менше перебування під наркозом, оскільки руйнування жиру та його збір відбувається швидше.
• Значно менший ризик естетичних ускладнень - виникнення нерівностей: руйнування жирових клітин здійснюється за рахунок високих вібрацій, а не фізичних зусиль хірурга (як в ультразвуковій та класичній ліпосакції).
• Ідеальний вибір для вторинної ліпосауції (після ліпосакції в жировій тканині, що залишилась після першої ліпосакції, утворюються фіброзні тяжі, які значно важче прибираються при вторинній ліпосакції; за використання цього апарату - така проблема зникає.
• Ідеальний вибір для делікатних ділянок (з тонкою та ніжною шкірою) - ділянка під сідницями, руки, внутрішня сторона стегна, обличчя.
• Значно менший ризик медичних ускладнень (сиром та опіків) завдяки делікатній дії. В ультразвуку цей ризик значно більший

Відео про клініку

Some example content. Start Editing Here.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Андрій
Гриценко

Лікар пластичний хірург. 8 років успішного досвіду в пластичній хірургії.
Член USAPS. Провідний фахівець з ліпосакції та ліполізу, зокрема на апараті INMODE.

До/після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Вартість послуг

Ціна операції ліпосакції залежить від обсягу втручання і включає:

 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію ліпосакції;
 • набір компресійної білизни;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • річний медичний супровід.

  *у разі придбання операційного пакету - консультацію вже включено у його вартість

 •  
  Назва послуг
  Вартість
  1
  Консультація пластичного хірурга з ліпосакції
  1000 грн
  2
  Вібраційна ліпосакція
  від 2000 євро

  Питання - відповіді

  Яку кількість жирових клітин можна видалити за одну процедуру?

  Наші спеціалісти рекомендують видаляти не більше 3 літрів жирових відкладень на одну процедуру. Проте і ця цифра індивідуальна, адже перед ліпосакцією враховується і кількість жирових відкладень, і маса тіла клієнта, і стан шкіри. Якщо жирових відкладень забагато, вам можуть запропонувати ліпосакцію у декілька етапів. На консультації наш спеціаліст зможе конкретніше дати відповідь на це питання, враховуючи індивідуальні особливості вашого організму.

  Чи допоможе ліпосакція стегон позбавитись целюліту?

  Наші спеціалісти впевнені, що стан вашої шкіри після ліпосакції стегон покращиться. Але ліпосакція не позбавить вас целюліту. Процедура направлена на видалення пасток, в яких накопичуються жирові тканини. Також целюліт не є показанням для ліпосакції стегон.

  Чи можна вагітніти після ліпосакції живота?

  Так, звичайно. Після повного відновлення вашого організму, через два-три місяці ви можете планувати вагітність. Ліпосакція ніяким чином не впливає на ваше бажання та можливість стати мамою.

  Чи будуть помітними рубці після розрізів?

  Після ліпосакції залишаються маленькі рубці. Їх розмір може бути від 3 до 5 мм. З часом ці рубці стають майже непомітними.

  Що входить в пакет за видами операцій з ліпосакції?

  Пакет за видами операцій "Ліпосакція"
  включає:

  1. Передопераційні консультації:

   • консультація пластичного хірурга
   • консультація анестезіолога
   • консультація гінеколога

  2. Стандартний пакет аналізів

  3. ЕКГ (відповідно операції)

  4. УЗД (відповідно операції)

  5. Рентген дослідження (відповідно операції)

  6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

  7. Палата інтенсивної терапії

  8. Операція

  9. Анестезія

  10. Стаціонар

   • палата
   • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
   • персональна медична сестра
   • індивідуальне дієтичне харчування

  11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

  12. Річний медичний супровід

  Додатково включено у вартість пакету:

  13. Компресійна білизна (1 комплект)