Галина
Ільїна

Галина
Ільїна

Лікар-педіатр. 

Лікар вищої категорії. 

40 років досвіду в педіатрії

Про доктора

Галина Ільїна проводить профілактичну, консультативну та лікувальну роботу з дітьми всіх вікових груп від 0 до 18 років. Надає педіатричну допомогу для сімей інтернаціонального співтовариства.
Має багато публікацій у ЗМІ, серед яких: статті для журналу «Ваш малюк» по догляду за дітьми першого року життя, з проблеми дисбіозу кишечника у дітей; інтерв'ю для періодичних видань, участь в телепередачах медичної тематики, інтерв'ю для «Idealist media».

Галина Леонідівна закінчила Київський медичний інститут за спеціальністю «Педіатрія», пройшла тематичне удосконалення «Невідкладна педіатрія» на базі кафедри педіатрії, після - курси підвищення кваліфікації по реанімації та інтенсивній терапії в педіатрії та тематичне удосконалення «Вибрані питання трансфузіології» в НМАПО.

Життєве кредо

Взаємовідносини між лікарем і пацієнтом будуються не тільки на професіоналізмі одного і вимогах іншого. Це довіра, емпатія, взаєморозуміння і взаємне співчуття. За багато років роботи розумієш наскільки цінно і відповідально те, що тебе вибрали і довірили здоров'я своєї дитини. Такі батьки стають однодумцями і першими помічниками в боротьбі з хворобами. Їм теж довіряєш. Я вдячна всім, хто вибрав мене доктором для своєї дитини і вдячна тим, хто ще з'явиться у моєму професійному житті. А з'являтися вже стали «лікарські онуки». Нехай дітей буде більше! Останнім часом я все більше і більше переконуюся - краще, що роблять люди - це дають світу нових людей