Тетяна
Шевчук

Тетяна
Шевчук

Лікар гінеколог-ендокринолог. 

Гінеколог-естетист. Хірург. 

Лікар вищої категорії. 

Кандидат медичних наук. 

25 років практики в гінекології

Про доктора

Тетяна Шевчук перший в Україні гінеколог-естетист. Вона запропонувала новий - системний - підхід до жіночого здоров'я і омолодження інтимної зони.
Провела більше 3000 гінекологічних операцій.
Перший лікар пострадянського простору, яка стала старшим членом Європейського Товариства естетичної гінекології (ESAG).
Тетяна Віталіївна є членом міжнародних товариств, учасник і спікер міжнародних і національних форумів (ESAG, ALMC, UAPRAS).
Тренер і коуч в професійних і просвітницьких проектах.

Тетяна Шевчук з відзнакою закінчила Національний медичний університет імені Богомольця, пройшла аспірантуру в Інституті педіатрії, акушерства та гінекології Академії медичних наук України. У 2009 році успішно закінчила навчання в Європейському університеті ендоскопічної хірургії в Клермон-Феррані (Франція), де пройшла клінічне стажування та практику. Ніколи не зупиняється на досягнутому.

Життєве кредо

У медицині для мене найголовніший пріоритет - професіоналізм, чесність і людяність доктора, а ще - почуття гумору! Адже я сама - не тільки практикуючий 25 років гінеколог, а й жінка, яка регулярно стає пацієнткою гінеколога. Довіра моїх клієнток - найбільша цінність для мене. Я працюю з любов'ю і повагою до них. У мене на прийомі завжди - НЕ БОЛЯЧЕ, НЕ СОРОМНО, НЕ СТРАШНО!