Вадим
Сімонов

Вадим
Сімонов

Лікар пластичний хірург. 

Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

Про доктора

Вадим Федорович Сімонов по праву вважається майстром пластики грудей, ліпосакції, а також омолоджуючих операцій на обличчі, шиї та повіках. У своїй роботі часто практикує класичні і перевірені часом методи пластичної хірургії, що дозволяє значно прискорити процес реабілітації після операцій. Як серед лікарів, так і серед пацієнток доктор Сімонов відомий як людина педантична і уважна до деталей.
Виключно турботливий, ввічливий і чесний, Вадим Сімонов ніколи не буде робити операцію заради операції і береться тільки за ті випадки, де зможе дати прекрасний результат.

Доктор Сімонов є автором унікальних методик в області корекції форми грудей і живота. Співавтор 5-ти винаходів, 15-ти наукових статей і різних методик корекції хірургічних операцій. Нагороджений почесним орденом «Лицар Вітчизни» за внесок в розвиток сфери пластичної хірургії України. Номінований на звання "Кращий пластичний хірург України 2018 року".
Вадим Федорович отримав медичну освіту в Тюменському державному медичному інституті, пройшов безліч професійних курсів підвищення кваліфікації, в тому числі в Московській і Київській медичних академіях, а також провідних клініках Швеції, Польщі, Росії та ін. країн.

Життєве кредо

У хірургії дрібниць немає. Все повинно бути враховано для отримання гарантованого результату. Щасливий і впевнений в собі пацієнт - це те, що наповнює змістом мою роботу.