Варсік
Дадаян

Варсік
Дадаян

Лікар пластичний хірург. 

Лікар вищої категорії.
Кандидат медичних наук.
16 років хірургічної практики

Про доктора

Дадаян Варсік Ашотовна - лікар пластичний хірург вищої категорії, кандидат медичних наук. Вона щиро любить те, чим займається, допомагає пацієнтам розпочати нове життя, стати більш привабливими та впевненими в собі, що неодмінно відбивається на всіх сферах життя. У своїй роботі Варсік дотримується мети - отримати максимально природний результат краси, без ознак оперованої зовнішності. І підбирає рішення індивідуально під зовнішність кожного пацієнта, враховуючи особливості, дані йому від природи.

Варсік Дадаян у 2005 році закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. Пізніше пройшла інтернатуру з напряму "Хірургія" на базі НМАПО.

Варсік є членом Європейського співтовариства ендоскопічних хірургів (EAES), Європейського співтовариства медичних онкологів (ESMO), Української асоціації фахівців з малоінвазивних, ендоскопічних та лазерних технологій (УАМЕЛТ), Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів.

Варсік Дадаян регулярно проходить стажування за фахом, відвідує конференції, майстер-класи, серед яких і українські, і зарубіжні (Німеччина, Грузія, Португалія).

Життєве кредо

Пройшовши довгий і нелегкий шлях до мрії, можу сказати, що я щиро люблю і живу тим, чим займаюся. Прагненням до краси пронизане все моє життя: класична музика, мистецтво та шедеври великих художників, естетика відомих модних кутюр'є. Щодня, приходячи в операційну, я не просто допомагаю людині змінити зовнішність, я допомагаю моїм пацієнтам пройти шлях до покращеної версії самого себе!