Апаратна
естетична
гінекологія

Високотехнологічні та тільки ефективні апарати, які якісно лікують нетримання сечі, покращують контакт при статевому акті та покращують післяопераційний результат.

Послуги

Лазерна вагінопластика

Інноваційні лазерні технології в гінекології відкрили нові можливості в лікуванні цілої низки жіночих гінекологічних захворювань: нетримання сечі, синдром вагінальної релаксації, опущення стінок піхви,
вагінальна сухість і хронічні кольпіти.
Тонкі промені лазера проникають всередину слизової вагіни, створюючи мікропошкодження, і, тим самим, стимулюють запуск репаративних процесів - активного розмноження клітин, вироблення колагену і інших чинників міцності, що забезпечують товщину і щільність тканин. Завдяки цьому відбувається звуження просвіту вагіни, а значить - більш якісний сексуальний контакт і поліпшення фіксації уретри, що перешкоджає втрат сечі при напрузі (стрибках, чханні, сміху).

BTL Emsella

В основі принципу роботи трону Emsella лежить високоінтенсивне сфокусоване магнітне поле, яке змушує скорочуватися м'язи тазового дна з частотою, що перевищує 11 000 вправ Кегеля протягом всього 28 хвилин (1 сеанс).
В результаті дії Emsella підвищується контроль утримання сечі, підвищується щільність вагінальних стінок, зменшується просвіт піхви і покращується сексуальний контакт.
Для цього потрібно просто сісти, навіть не знімаючи одяг, на наш супер інноваційний Трон Кегеля, розслабитися, випити чашечку кави і присвятити ці 28 хвилин тільки собі!

InMode Forma V

Інноваційна RF-методика для жіночого інтимного здоров'я, сексуальності і краси, яка забезпечує дбайливе і контрольоване теплове ремоделювання шляхом рівномірного радіочастотного прогрівання стінки піхви і шкіри геніталій, чим стимулює формування нового колагену і еластину і скорочує перерозтягнуті тканини.

В результаті RF-впливу на тканини інтимних органів відбувається звуження піхви, ущільнення її стінок, піднімається рівень сексуальної чутливості, поліпшується інтимна естетика, зволоження і кровопостачання, лікується нетримання сечі, склеро-атрофічні захворювання шкіри вульви, зменшується біль і дискомфорт при занятті сексом, відбувається післяпологове інтимне омолодження, а також омолодження геніталій в періоді менопаузи і при гормональних порушеннях.

Наш підхід до апаратної естетичної гінекології

Інтимне здоров'я жінки було і залишається серйозною, делікатною темою. Але банальний людський сором часто призводить до повного ігнорування цього питання. Гормональні та вікові зміни, народження дитини, стиль життя і екологічна ситуація впливають не тільки на зовнішність жінки. Ці фактори впливають також на роботу всієї статевої системи в цілому, і мають величезний вплив на якість сексуального життя.

Ми в Grace Clinic знаємо як позбавити вас від дискомфорту, повернемо впевненість в собі і допоможемо знову відчути себе щасливою.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Тетяна
Шевчук

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 25 років практики в гінекології

Вартість послуг

*без вартості індивідуального вагінального дзеркала

 
Назва послуги
Вартість, USD
(за 1 процедуру)
1
*Безопераційна лазерна вагінопластіка
350
2
*Безопераційне лазерне лікування нетримання сечі
350
3
*Зовнішнє інтимне лазерне омолодження
350
4
*Комплексне інтимне лазерне омолодження
530
5
Безопераційна RF вагінопластіка
300
6
Безопераційна RF лабіопластика
300
7
Комплексне інтимне RF омолодження
480
8
Комбінована RF і лазерна терапія
530
9
Emsella процедура
2 500 грн
10
Пакет Emsella 6 процедур за спеціальною ціною
11 400 грн
11
Пакет Emsella 7 процедур за спеціальною ціною
12 600 грн
12
Пакет Emsella 8 процедур за спеціальною ціною
13 600 грн
13
Пакет Emsella 9 процедур за спеціальною ціною
14 400 грн
14
Пакет Emsella 10 процедур за спеціальною ціною
15 000 грн

Питання - відповіді

Які переваги лазерної вагінопластики?

По-перше, можна обійтися без операції - лікування проходить у форматі «ланч-тайм» процедури - без підготовки і подальшої реабілітації, і вимагає стільки ж часу, скільки йде на пиття чашечки кави. По-друге, еффектівно і швидко - лазерне лікування дає результат вже під час проходження курсу (як правило він складається з 3-4 процедур). По-третє, це безпечно - технологія фракційного лазерного омолодження дуже точна і працює тільки на слизовій піхви, не зачіпаючи навколишні тканини ну і це без болю - не вимагає ніякої анестезії.

Які результати варто очікувати від лазерної вагінопластики?

Найголовніше, що ви отримаєте після лазерної вагінопластики: відновлюється щільність піхви, звужується її просвіт, усувається опущення її стінок, усувається стресове нетримання сечі і підвищується чутливість і оргазми.

Як проходить сеанс на кріслі Emsella?

Сеанс проходить без попередньої підготовки, не вимагає роздягання або подальшої реабілітації.
Для його проведення потрібно просто зручно розташуватися в кріслі BTL Emsella. Під час процедури Ви можете відчути легку вібрацію і скорочення м'язів тазового дна.
Тривалість процедури 28 хвилин, як правило, проводиться 2-3 рази на тиждень. Курс складається мінімум з 6 процедур.

Для кого потрібний курс процедур на BTL Emsella?

Процедури на кріслі BTL Emsella підходить для тих, хто:
- Бажає поліпшити якість інтимного життя після вагітності, пологів, зміни ваги, а також у зв'язку з гормональною перебудовою;
- Страждає від нетримання сечі при напрузі (кашлі, чханні, стрибках, заняттях спортом і сексом);
- З невеликими ступенями опущення стінок піхви;
- Після операції по звуженню / пластиці піхви аби продовжити та покращити післяопераційний результат.