Ендокринна
гінекологія

Діагностика, лікування і профілактика захворювань, пов'язаних з виробленням, обміном і реалізацією дії статевих гормонів.

Ендокринна системи жінки - складний, багаторівневий комплекс залоз внутрішньої секреції і структур мозку, а також багатьох, і не тільки статевих, органів-мішеней, в яких реалізується дія гормонів, що виробляються в ній. Ця система забезпечує репродукцію, здійснює управління і бере участь в обміні речовин, формуванні тіла за жіночим типом, підтримці нормальних співвідношень і якості жирової, м'язової і кісткової тканини, ментальних функції, формує жіночу модель поведінки і настрій, регулює процеси дозрівання і старіння, взаємодіє з імунною системою, перешкоджає розвитку пухлин.

З ЯКИМИ ЗАПИТАННЯМИ ВАРТО ЗВЕРТАТИСЯ до гінеколога-ендокринолога Grace Clinic:

- РЕПРОДУКЦІЯ (Підготовка до вагітності, особливо в пізньому віці, безпліддя, не виношування вагітності, післяпологова реабілітація, підбір контрацепції)
- ОБМІН РЕЧОВИН (Труднощі контролю ваги, набряклість, целюліт, «Синдром вигорання»)
- ANTI-AGE і ЯКІСТЬ ЖИТТЯ (Менеджмент менопаузи, синдром передчасного виснаження яєчників, менеджмент пубертату, ментальне здоров'я, сексуальність, зовнішнє старіння, відновлення після програм ЕКЗ, оперативних втручань на статевих органах).

Коли методи звичайної гінекології безсилі, варто звернутися до гінеколога-ендокринолога. Навіть на тяжкі і занедбані ТРАДИЦІЙНІ ГІНЕКОЛОГІЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ гінеколог-ендокринолог зможе розглянути під іншим ракурсом, знайти і викорінити їх першопричину.

Наш підхід до ендокринної гінекології

У своїй практиці ми використовуємо виключно натуральні препарати, біоідентічну гормональну замісну терапію (BHRT) та біоідентичні пеллети, які делікатно підтримують і відновлюють природну гармонію нашого організму.

Ми професійно та дбайливо супроводжуємо наших пацієнток в кожному віковому періоді такого тендітного і складного жіночої життя.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Тетяна
Шевчук

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 25 років практики в гінекології

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість, грн
1
Консультація гінеколога-ендокринолога з розробкою плану обстеження та лікування (включає УЗД і кольпоскопію)
4500
2
Онлайн консультація гінеколога-ендокринолога з розробкою плану обстеження та лікування
4200

Питання - відповіді

Що таке пелета і що входить до її складу?

Пелети за розміром нагадують маленькі рисові зернятка. Але нам більше подобається порівнювати їх з легендарними рухливими діамантами Дому Chopard. Пелети містять біоідентічні гормони і інші біологічні активні речовини. Сировиною для їх виробництва є, зокрема, соя і дикий ямс.

Які показання для постановки пелет?

Пелети використовується для нормалізації багатьох фізіологічних і обмінних процесів:
● посилення енергоресурсу організму, підвищення активності, толерантності до навантажень
● схуднення, зменшення набряклості, целюліту і поліпшення рельєфу тіла
● підвищення когнітивних функцій
● стабілізація настрою, сну
● антіейдж
● післяпологове відновлення
● підвищення лібідо
● підвищення ефективності занять спортом

А також - для вирішення клінічних завдань:
• менеджмент менопаузи
• синдром передчасного виснаження яєчників
• метаболічний синдром
• цукровий діабет 2-го типу
• ожиріння
• порушення менструального циклу
• синдром хронічної втоми
• реабілітація після оперативних втручань і важких захворювань
• остеопороз
• атрофічний кольпіт
• підготовка або відновлення після програми ЕКО

Чи потрібно змінювати спосіб життя після постановки пелет і як проходить період реабілітації?

Якість життя може значно покращитися вже через пару тижнів після процедури. Хіба що, перші дні після неї діють невеликі обмеження: необхідно утриматися від тривалого перебування у воді, занять спортом і сексом, масажу і прогрівання. Але вже через 4-5 днів можна повертатися до звичайного життя.