Інтимна
косметологія

Ми розділяємо ваше бажання мати естетичний та здоровий вигляд інтимної зони, тому відкрито пропонуємо методи її вдосконалення.

Наш досвід

Повний спектр процедур

Наші спеціалісти проводять безопераційні косметологічні процедури в інтимних зонах, які дозволяють кожній жінці почуватися комфортно та вільно. Процедури проходять майже без болю та без важкої реабілітації.

Тривалість процедур

Всі наші процедури з інтимної косметології - це процедури ланч-тайму, їх тривалість складає 15-20 хвилин, а потім можна повертатись до звичного ритму життя.

Реабілітація

Процедури з інтимної косметології не потребують довгої реалілітації. 1 добу після процедури необхідно утриматись від статевого життя, занять спортом та тривалих водних процедур.

Види процедур

Контурна пластика вульви

Контурна пластика – одна з найбільш затребуваних процедур в естетичній гінекології. Це найбільш сучасний і дієвий метод, який передбачає введення стабілізованої гіалуронової кислоти в зону зовнішніх статевих органів.

Показання до контурної пластики вульви:

 • післяпологова реабілітація;
 • вікові зміни геніталій;
 • вроджена гіпоплазія (недостатній об'єм великих статевих губ);
 • асиметрія;
 • рубцеві деформації;

Методика усуває неприємні симптоми, збільшує сексуальну привабливість жінки та повертає психологічний комфорт.

Безопераційне звуження вагіни

Після пологів, оперативних втручань і в результаті зниження рівня естрогенів під час клімаксу геніталії деформуються. Зменшення піхви за допомогою лазера – це сучасна альтернатива хірургічній пластиці.

Потрапляючи на слизову оболонку піхви, лазерний промінь призводить до потовщення і ущільнення колагенових волокон, стимулює продукцію нового колагену. Завдяки цьому зростає еластичність і пружність тканин вагіни, усуваються проблеми з недостатньою зволоженістю, стінки піхви підтягуються.

Безопераційне звуження піхви не приносить больових або дискомфортних відчуттів і займає мінімум часу. Результатом стає не тільки поліпшення якості сексуального життя, але й усунення такої неприємної проблеми, як нетримання сечі.

Збільшення чуттєвості зони G (G-SPOT)

Точка G (G-Spot або точка Грефенберга) – високочутлива ділянка, розташована на передній стінці вагіни. Стимуляція точки G викликає дуже яскравий і тривалий оргазм, але, на жаль, у більшості жінок ця ділянка не задіюється під час сексу.

Збільшення точки G гіалуроновою кислотою приносить нові яскраві емоції під час статевої близькості. Методика підтверджує ефективність при фізіологічній аноргазмії у жінок – нездатності відчувати оргазм і низькій чутливості піхви. Під час процедури використовуються філери на основі гіалуронової кислоти. Збільшення об’єму точки G підвищує чутливість і покращує якість оргазмів. Для досягнення відчутного результату достатньо однієї процедури.

Інтимна біоревіталізація

Після 35-40 років відбувається фізіологічне зниження вироблення гіалуронової кислоти. Це порушує природний водний баланс, викликає сухість слизових оболонок і негативно позначається на стані жіночих статевих органів.

Інтимна біоревіталізація показана, якщо:

 • шкіра інтимних місць втратила еластичність, пружність, знизилася чутливість;
 • тканини стоншились, стали сухими, мають нездоровий колір;
 • наявне відчуття дискомфорту, подразнення тканин після статевого контакту.

Основа процедури – наповнення шкіри гіалуроновою кислотою, що дозволяє відновити водний баланс в області статевих органів. Це сучасна ефективна та безпечна методика, яка омолоджує і повертає привабливість делікатній зоні.

Аугментація клітора

Раніше проблема низької чутливості клітора вирішувалася тільки хірургічним шляхом, і головними мінусами операції були болючість і висока ціна. Сьогодні методика щодо посилення чутливості ерогенної зони доступна, безболісна і займає мінімум часу. Для процедури лікар використовує спеціальний препарат, основою якого є гіалуронова кислота.

Показаннями до аугментации клітора є:

 • недостатній обсяг органу (вроджена або посттравматична особливість);
 • приховування головки клітора під капюшоном (шкірною складкою);
 • нездатність досягати оргазму.

Тривалість процедури – близько 15 хвилин, а відновлювальний період займає в середньому два дні. Збільшення площі головної ерогенної зони дарує жінці небувалу яскравість відчуттів під час сексу.

Інтимний пілінг

Пілінг інтимних місць, інтимної зони – інноваційна методика, яка користується попитом у жінок різного віку. Ця делікатна процедура ефективно освітлює і омолоджує інтимну зону, бореться з гіперпігментацією, яка часто виникає у жінок з віком або після вагітності.

Показання до інтимного пілінгу:

 • вікові зміни;
 • гіперпігментація шкіри в генітальній і перианальній області;
 • втрата еластичності тканин;
 • наявність шрамів, нерівного рельєфу.

Найефективніший засіб в боротьбі з пігментними плямами і віковими змінами – делікатний пілінг. До складу розчину входить лактобіонова, транексамова, мигдальна кислота, ретинол, гіалуронат натрію. Процедура безпечна та безболісна, оскільки ці складові ефективно і дбайливо освітлюють шкіру в інтимних місцях.

Наш підхід до інтимної косметології

Ми впевнені, не потрібно замовчувати питання інтимного характеру, а відразу звертатися до спеціаліста по інтимній косметології.

В нашій клініці працюють спеціалісти, які можуть за один сеанс вирішити ваші проблеми та позбавити дискомфорту в інтимній зоні. Для ін’єкцій вони використовують найкращі препарати на основі гіалуронової кислоти, а для пілінгу препарати, які розроблені спеціально для делікатної інтимної зони.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Тетяна
Шевчук

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 25 років практики в гінекології

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість, євро
1
Аугментація великих статевих губ
700 / 1000 (в залежності від категорії складності)
2
Аугментація зони G
800 / 1000 (в залежності від категорії складності)
3
Аугментація малих статевих губ (клітора)
500 / 600 (в залежності від категорії складності)
4
Безопераційне звуження піхви
800 / 1500 (в залежності від категорії складності)
5
Інтимна біоревіталізація (1 процедура)
300
6
Інтимна біоревіталізація (2 процедури)
500
7
Інтимна плазмотерапія (інстиляція) (1 процедура)
100
8
О-shot (1 процедура)
800
9
Інтимний пілінг PRX-T Lady (1 процедура)
90
10
Інтимний пілінг PRX-T Lady (5 процедур)
360
11
Інтимний пілінг Happy Intim Peel (1 процедура)
245
12
Інтимний пілінг Happy Intim Vigorate Mix (1 процедура)
245
13
Інтимний пілінг DERMAMELAN INTIMATE (1 процедура)
410

Питання - відповіді

Як часто треба колоти філери у статеві губи?

Контурна пластика вульви, яка проводиться на основі філера з гіалуроновой кислотой, як правило, проводиться раз на 6-18 місяців. Необхідність її повторного проведення залежить від прородньої біодеградації філера.

Скільки необхідно процедур по інтимному пілінгу, який освітлює?

Кількість і регламент процедур з пілінгу, що освітлює, залежить від вида пілінгу, а також від ваших естетичних побажань. Як правило, це 1-5 процедур з інтервалом 7-10 днів.

Як дізнатись, чи потрібно мені збільшувати точку G?

Для початку потрібно відповісти собі на питання — чи відчуваєте ви себе та своє тіло, чи приносить вам задоволення секс та чи відчуваєте ви свою жіночу енергію. Якщо відповісти складно, то рекомендуємо прийти на консультацію до нашого спеціаліста в естетичній гінекології, який проведе повне обстеження вашої інтимної зони та дасть відповідь на всі питання.

В якому віці можна робити процедуру звуження вагіни?

Особливих вказівок стосовно віку немає. Процедуру можна проводити в будь-якому віці якщо є показання до неї. Процедура ніяк не впливає на здатність виносити та народити здорову дитину.

Косметологія інтимних зон – це новий напрямок в гінекології, який займається корекцією форми статевих органів і усуненням їх дефектів. Естетика генітальної зони анітрохи не поступається в значущості красі фігури та обличчя. Поліпшення зовнішнього вигляду геніталій позитивно впливає не тільки на самооцінку жінки, але і на якість інтимного життя.

Інтимна косметологія в Києві

В Клініці Grace (Грейс) працюють фахівці високої кваліфікації, які виконують ефективні безопераційні процедури в інтимній зоні. Середня тривалість естетичних процедур в Grace Clinic – 15-20 хвилин. Вони не вимагають довгої реабілітації, легко переносяться і дозволяють відразу ж повернутися до звичного життя. Сучасні методики інтимної косметології дарують кожній жінці комфорт, свободу і можливість насолоджуватися своїм тілом.