Інтимна
косметологія

Ми розділяємо ваше бажання мати естетичний та здоровий вигляд інтимної зони, тому відкрито пропонуємо методи її вдосконалення.

Наш досвід

Повний спектр процедур

Наші спеціалісти проводять безопераційні косметологічні процедури в інтимних зонах, які дозволяють кожній жінці почуватися комфортно та вільно. Процедури проходять майже без болю та без важкої реабілітації.

Тривалість процедур

Всі наші процедури з інтимної косметології - це процедури ланч-тайму, їх тривалість складає 15-20 хвилин, а потім можна повертатись до звичного ритму життя.

Реабілітація

Процедури з інтимної косметології не потребують довгої реалілітації. 1 добу після процедури необхідно утриматись від статевого життя, занять спортом та тривалих водних процедур.

Види процедур

Контурна пластика вульви

Контурна пластика – одна з найбільш затребуваних процедур в естетичній гінекології. Це найбільш сучасний і дієвий метод, який передбачає введення стабілізованої гіалуронової кислоти в зону зовнішніх статевих органів.

Показання до контурної пластики вульви:

 • післяпологова реабілітація;
 • вікові зміни геніталій;
 • вроджена гіпоплазія (недостатній об'єм великих статевих губ);
 • асиметрія;
 • рубцеві деформації;

Методика усуває неприємні симптоми, збільшує сексуальну привабливість жінки та повертає психологічний комфорт.

Безопераційне звуження вагіни

Після пологів, оперативних втручань і в результаті зниження рівня естрогенів під час клімаксу геніталії деформуються. Зменшення піхви за допомогою лазера – це сучасна альтернатива хірургічній пластиці.

Потрапляючи на слизову оболонку піхви, лазерний промінь призводить до потовщення і ущільнення колагенових волокон, стимулює продукцію нового колагену. Завдяки цьому зростає еластичність і пружність тканин вагіни, усуваються проблеми з недостатньою зволоженістю, стінки піхви підтягуються.

Безопераційне звуження піхви не приносить больових або дискомфортних відчуттів і займає мінімум часу. Результатом стає не тільки поліпшення якості сексуального життя, але й усунення такої неприємної проблеми, як нетримання сечі.

Збільшення чуттєвості зони G (G-SPOT)

Точка G (G-Spot або точка Грефенберга) – високочутлива ділянка, розташована на передній стінці вагіни. Стимуляція точки G викликає дуже яскравий і тривалий оргазм, але, на жаль, у більшості жінок ця ділянка не задіюється під час сексу.

Збільшення точки G гіалуроновою кислотою приносить нові яскраві емоції під час статевої близькості. Методика підтверджує ефективність при фізіологічній аноргазмії у жінок – нездатності відчувати оргазм і низькій чутливості піхви. Під час процедури використовуються філери на основі гіалуронової кислоти. Збільшення об’єму точки G підвищує чутливість і покращує якість оргазмів. Для досягнення відчутного результату достатньо однієї процедури.

Інтимна біоревіталізація

Після 35-40 років відбувається фізіологічне зниження вироблення гіалуронової кислоти. Це порушує природний водний баланс, викликає сухість слизових оболонок і негативно позначається на стані жіночих статевих органів.

Інтимна біоревіталізація показана, якщо:

 • шкіра інтимних місць втратила еластичність, пружність, знизилася чутливість;
 • тканини стоншились, стали сухими, мають нездоровий колір;
 • наявне відчуття дискомфорту, подразнення тканин після статевого контакту.

Основа процедури – наповнення шкіри гіалуроновою кислотою, що дозволяє відновити водний баланс в області статевих органів. Це сучасна ефективна та безпечна методика, яка омолоджує і повертає привабливість делікатній зоні.

Аугментація клітора

Раніше проблема низької чутливості клітора вирішувалася тільки хірургічним шляхом, і головними мінусами операції були болючість і висока ціна. Сьогодні методика щодо посилення чутливості ерогенної зони доступна, безболісна і займає мінімум часу. Для процедури лікар використовує спеціальний препарат, основою якого є гіалуронова кислота.

Показаннями до аугментации клітора є:

 • недостатній обсяг органу (вроджена або посттравматична особливість);
 • приховування головки клітора під капюшоном (шкірною складкою);
 • нездатність досягати оргазму.

Тривалість процедури – близько 15 хвилин, а відновлювальний період займає в середньому два дні. Збільшення площі головної ерогенної зони дарує жінці небувалу яскравість відчуттів під час сексу.

Інтимний пілінг

Пілінг інтимних місць, інтимної зони – інноваційна методика, яка користується попитом у жінок різного віку. Ця делікатна процедура ефективно освітлює і омолоджує інтимну зону, бореться з гіперпігментацією, яка часто виникає у жінок з віком або після вагітності.

Показання до інтимного пілінгу:

 • вікові зміни;
 • гіперпігментація шкіри в генітальній і перианальній області;
 • втрата еластичності тканин;
 • наявність шрамів, нерівного рельєфу.

Найефективніший засіб в боротьбі з пігментними плямами і віковими змінами – делікатний пілінг. До складу розчину входить лактобіонова, транексамова, мигдальна кислота, ретинол, гіалуронат натрію. Процедура безпечна та безболісна, оскільки ці складові ефективно і дбайливо освітлюють шкіру в інтимних місцях.

Наш підхід до інтимної косметології

Ми впевнені, не потрібно замовчувати питання інтимного характеру, а відразу звертатися до спеціаліста по інтимній косметології.

В нашій клініці працюють спеціалісти, які можуть за один сеанс вирішити ваші проблеми та позбавити дискомфорту в інтимній зоні. Для ін’єкцій вони використовують найкращі препарати на основі гіалуронової кислоти, а для пілінгу препарати, які розроблені спеціально для делікатної інтимної зони.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Тетяна
Шевчук

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 25 років практики в гінекології

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість, євро
1
Аугментація великих статевих губ
700 / 1000 (в залежності від категорії складності)
2
Аугментація зони G
800 / 1000 (в залежності від категорії складності)
3
Аугментація малих статевих губ (клітора)
500 / 600 (в залежності від категорії складності)
4
Безопераційне звуження піхви
800 / 1500 (в залежності від категорії складності)
5
Інтимна біоревіталізація (1 процедура)
300
6
Інтимна біоревіталізація (2 процедури)
500
7
Інтимна плазмотерапія (інстиляція) (1 процедура)
100
8
О-shot (1 процедура)
800
9
Інтимний пілінг PRX-T Lady (1 процедура)
90
10
Інтимний пілінг PRX-T Lady (5 процедур)
360
11
Інтимний пілінг Happy Intim Peel (1 процедура)
245
12
Інтимний пілінг Happy Intim Vigorate Mix (1 процедура)
245

Питання - відповіді

Як часто треба колоти філери у статеві губи?

Контурна пластика вульви, яка проводиться на основі філера з гіалуроновой кислотой, як правило, проводиться раз на 6-18 місяців. Необхідність її повторного проведення залежить від прородньої біодеградації філера.

Скільки необхідно процедур по інтимному пілінгу, який освітлює?

Кількість і регламент процедур з пілінгу, що освітлює, залежить від вида пілінгу, а також від ваших естетичних побажань. Як правило, це 1-5 процедур з інтервалом 7-10 днів.

Як дізнатись, чи потрібно мені збільшувати точку G?

Для початку потрібно відповісти собі на питання — чи відчуваєте ви себе та своє тіло, чи приносить вам задоволення секс та чи відчуваєте ви свою жіночу енергію. Якщо відповісти складно, то рекомендуємо прийти на консультацію до нашого спеціаліста в естетичній гінекології, який проведе повне обстеження вашої інтимної зони та дасть відповідь на всі питання.

В якому віці можна робити процедуру звуження вагіни?

Особливих вказівок стосовно віку немає. Процедуру можна проводити в будь-якому віці якщо є показання до неї. Процедура ніяк не впливає на здатність виносити та народити здорову дитину.

Косметологія інтимних зон – це новий напрямок в гінекології, який займається корекцією форми статевих органів і усуненням їх дефектів. Естетика генітальної зони анітрохи не поступається в значущості красі фігури та обличчя. Поліпшення зовнішнього вигляду геніталій позитивно впливає не тільки на самооцінку жінки, але і на якість інтимного життя.

Інтимна косметологія в Києві

В Клініці Grace (Грейс) працюють фахівці високої кваліфікації, які виконують ефективні безопераційні процедури в інтимній зоні. Середня тривалість естетичних процедур в Grace Clinic – 15-20 хвилин. Вони не вимагають довгої реабілітації, легко переносяться і дозволяють відразу ж повернутися до звичного життя. Сучасні методики інтимної косметології дарують кожній жінці комфорт, свободу і можливість насолоджуватися своїм тілом.