Тетяна
Редько

Тетяна
Редько

Косметолог. 

18 років досвіду у медицині та косметології

Про доктора

Дарувати красу через любов і доброту. Що це означає для косметолога? Як фахівець в сфері естетичної косметології, відповідаю: Для мене це віддаватися повністю своїй професії, допомагати кожному, хто приходить до мене за порадою або за допомогою, докладати максимум знань і вмінь для того, щоб Ви щодня бачили в дзеркалі своє молоде тіло, красиве і гармонійне обличчя, найголовніше, щоб Ви чули від оточуючих масу щирих компліментів і завжди відчували себе на висоті.

Тетяна Редько має 18 років медичного стажу. Працює в естетичній медицині з 2008 року.
Постійно підвищує кваліфікацію навчаючись на конференціях, семінарах, майстер класах в Україні та за її межами.

Спеціалізація:
Аппаратна косметологія: Endospheres therapy (Ендосфера), ваккумний гідропілінг Aqupure, безін'єкційна біоревіталізація Intraceuticals, кріоліполіз Coolsculpting, лазерна шліфовка Lasemd, світлодіодна фототерапія Healite, комплекс реабілітаційних фізіопрецедур.
Доглядова косметологія: доглядові процедури по типу шкіри, чистки, пілінги, масаж та унікальні протоколи корекції фігури (аппаратний массаж, обгортання).
Ін'єкційна косметологія: мезотерапія, біоревітацізія, плазмотерапія

Життєве кредо

Я ціную і люблю свою роботу! А знаєте чому? Кожна людина - творець.
Неважливо, що робить людина, лікує інших або ремонтує автомобілі - вона займається творчістю, яка не може бути доброю чи поганою. Єдиний спосіб зробити видатну роботу - щиро любити те, що робиш.