Ультразвуковий SMAS-ліфтинг УЛЬТРАФОРМЕР

Безопераційна підтяжка обличчя, шиї та тіла. Без болю. Результат - від 1 сеансу

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг - апаратна процедура підтяжки глибоких тканин обличчя і тіла. В основі дії апарату - сфокусований ультразвук, який лікар направляє на необхідну глибину, скорочуючи тканини. Або - на шкіру, запускаючи в ній вироблення колагену, який є каркасом шкіри і робить її пружною і молодою. Преміальний апарат виробництва Південної Кореї Ультраформер (Ultraphormer) здійснює точний ліфтинг не лише SMAS-шару (шар тканини, який є каркасом для шкіри, жирової тканини та м'язів) і шкіри, а й - зменшує жирову тканину, таким чином ефект омолодження більш виражений. 

Ліфтинг яких зон можливий на апараті Ультраформер?

 • Обличчя повністю або частинами (повіки нижні і верхні, середня частина обличчя, маляри, підборіддя, шия)
 • Тіло (живіт, руки, коліна, стегна)

Для кожної ділянки в залежності від структури і товщини шкіри, підшкірно-жирової  тканини тощо застосвуються різні насадки апарату, які мають різну глибину впливу (від 1,5 мм і аж 13 мм).

Перевага преміального сертифікованого апарату Ультраформер з-поміж аналогів - в унікальній розробці надшвидкої подачі хвилі ультразвуку , що робить процедуру комфортною для пацієнта і н болючою, на відміну від інших апаратів. Ця ж розробка дозволяє доставляти  "постріл" ультразвуку точно у необхідне місце.
 
Чи підходить Вам Ультраформер?

Якщо ви спостерігаєте:

 • провисання в ділянках другого підборіддя
 • брилі
 • нависання жирових пакетів над носогубною складкою нависання верхньої повіки маляри,
 • зморшки під очима
 • занадто широка відстань від верхньої губи до кінчика носа (на жаль, з віком ця відстань збільшується і візуально додає років)
При чому обличчя може бути як повне, так і більш худорляве.
 
Скільки процедур потрібно для досягнення ефекту?
Достатньо 1-3 процедури. Результат зберігається рік. 
 
Протипокази
 • ГРВІ 
 • онкологія в анамнезі (для проведення процедури необхідний дозвіл онколога)
 • прийом препаратів, які розріджують кров (інакше будуть сильні гематоми)
 • пошкодження цілісності шкіри у місцях проведення процедури
 • герпес
Після процедури:
 • зовні шкіра не пошкоджується;
 • може бути незначний набряк (залежить від схильності пацієнта до набряків);
 • легке почервоніння;
 • незначний біль перші дні у ділянці проведення процедури до дотиках.
 
З якими косметологічними процедурами можна комбінувати?
Процедуру Ультраформер можна комбінувати майже з усіма косметологічними процедури. Однак важлива почерговість процедур для збереження ефекту. Здебільшого смас-ліфтинг проводиться першим, бо це глибока стимуляція тканин. Якщо ж провести спочатку, наприклад, ін'єкційні процедури, як ботулотоксин, то їхня дія буде зменшена дією ультразвуку. Ми рекомендуємо проводити ін'єкційні процедури для однієї і тієї ж ділянки, на яку впливали смас-ліфтингом, - через 3-4 тижня після Ультраформера (після загоєння тканин). Можна провести процедури і в один візит, однак якщо вплив Ультраформера і ін'єкційної процедури (філлерів, ботулотоксинів) були на різні ділянки. 

Наш підхід до SMAS-ліфтингу

БЕЗПЕКА
Ми застосовуємо тільки преміальний сертифікований апарат, який схвалено FDA (Державне управління США по схваленню якості медичних препаратів і апаратів)
Ми не проводимо процедуру, якщо у пацієнта є протипокази, оскільки для нас, перш за все, важливі ваші здоров'я і безпека.

РЕЗУЛЬТАТ
Ми за пацієнта і його бажаний результат. І розуміємо, що є категорії пацієнтів, у яких результат буде досягнуто важче і їм потрібна додаткова підтримка для вироблення колагену. Це, перш за все, - вегетаріанці або пацієнти, у яких є вроджені складнощі з синтезом цього білка. В такому разі ми додатково призначаємо прийом амінокислот, колагену. Можлива і додаткова підготовка до процедури.
Слід також розуміти, що ультразвукрвий смас-ліфтинг не є альтернативою хірургічній підтяжці обличчя. Ці маніпуляції призначені для різних категорій пацієнтів: омолодження ультразвуком - з початковим або середнім ступенем опущення тканин, хірургічне омолодження - зі значним опущенням тканин. Останнім ми відмовимо у процедурі, однак направимо до команди пластичних хірургів Grace, які можуть запропонувати кругову хірургічну підтяжку або апаратний малоінвазивний метод FaceTite .

КОМФОРТ
Попри те, що Ультраформер є найбільш комфортною процедурою серед інших апаратв-аналогів, в клініці Grace є можливість проведення проведення смас-ліфтингу під наркозом або седацією, що позбавить будь-яких психологічних переживань пацієнта.

Про клініку Grace

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Катерина
Килівник

Лікар-дерматолог. Косметолог. 7 років практики в косметології та медицині

Ультраформер: ціни

 
Зона
грн
1
Обличчя і шия
48 000
2
Обличчя
28 600
3
Верхні повіки і брови
11800
4
Нижні повіки
13200
5
Середня + нижня третини обличчя
21 560
6
Нижня третина
17160
7
Підборіддя
11 000
8
Шия
19 800
9
Декольте
22 000
10
Живіт (нижня частина)
22 000
11
Живіт (повністю)
30 800
12
Бокові поверхні тулуба
30 800
13
Надколінна ділянка
22 000
14
Стегна
30 800
15
Сідниці
30 800
16
Підсіднична ділянка
28 600