Мікро голковий
РФ ліфтинг
INFINI

Мікро голковий
РФ ліфтинг
INFINI

Молода, пружна підтягнута шкіра без зморшок та підтягнуте обличчя БЕЗ ОПЕРАЦІЇ - голковий рф ліфтинг інфіні, Київ

Мікроголковий RF ліфтинг є нехірургічною апаратною процедурою, спрямованою на зміцнення стоншеної з віком шкіри. За допомогою мікроголок та радіочастотного впливу, що постачається через них, стимулюється синтез колагену в шкірі, що забезпечує збільшення щільності шкіри, підтягнутість та свіжість, а також розгладжує дрібні зморшки. Це досягається завдяки прогріванню мікроголками апарату (насадки містять 16 або 49 голок) нижніх шарів шкіри (дерми) до температури 42°С-67°С на глибині до 3,5 мм, стимулюючи таким чином регенерацію клітин шкіри. Радіочастотна енергія змушує шкіру вважати, що вона пошкоджена, і активізує "лінивий" колаген і еластин. Для пацієнта протягом 2-3 місяців це проявляється у вигляді більш гладкої, пружної та підтягнутої шкіри.

Додатковою перевагою апарату RF -ліфтингу INFINI є глибокий вплив на тканини, що дозволяє досягти рівня жирової тканини на обличчі, наприклад, на підборідді, щоб надати більш чіткі та витончені контури обличчя. Крім того, RF-ліфтинг демонструє чудові результати при ліфтингу тіла.

Мікрогольчатий РФ ІНФІНІ: до після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Бажаєте консультацію?

Записатись зараз

Кому підходить RF-ліфтінг INFINI?

покази


- Дрібні зморшки, в'ялість на обличчі, шиї.
- Широкі пори
- Вікова в'яла шкіра на тілі: живіт, руки та ін.
- Жирові відкладення в ділянці другого підборіддя, шиї.

Протипокази


- Рани та пошкодження в зоні проведення процедури
- Висипання герпесу (бажано проводити процедуру через тиждень після загоєння)
- Гострі вірусні захворювання
- Діабет
- Онкологія
- Епілепсія

Бажаєте консультацію?

Записатись зараз

Як проводиться процедура?

01

Як і кожна процедура, мікроігольчатий РФ-ліфтинг починається з консультації, де косметолог виключає протипокази до процедури і визначає, чи дана процедура зможе досягти бажаного результату.

Перед мікрогольчатим рф лікар-косметолог продіагностує шкіру пацієнта на апараті Mark Vu, який визначить ступінь зволоженості  шкіри, наявність пігментації, глибину зморшок, стан сальних залоз тощо. На основі результатів лікар призначить довгостроковий комплексний догляд за шкірою (як професійний, так і в домашніх умовах).

Якщо процедура мікрогольчатого рф показана, лікар очищає шкіру, тонізує за допомогою лосьйону і накладає анестезіологічний крем на 15-30 хвилин для того, щоб процедура була комфортною та безболісною.

02

Тривалість та ціна RF-ліфтингу в Києві залежить від кількості зон, що обробляються. Залежно від завдання, а також товщини шкіри, жирової тканини тощо лікар підбирає насадку (16 або 49 голок) і впливає на необхідну ділянку.
Після процедури шкіра буде гарячою та червоною, але це пройде протягом 4–24 годин. Результати часто помітні вже після однієї процедури; проте досягнення оптимальних результатів зазвичай потрібен курс із трьох сеансів. Також після процедури не можна перебувати на відкритому сонці (наприклад, пляжі) протягом 2-х тижнів. Обов'язкове використання SPF-крему.

ІНФІНІ чи Морфеус 8: що краще?

lasemd-kiev

Обидва апарати, INFINI і Morpheus 8, є якісними апаратами. Проте для пацієнтів клініки Grace ми обрали саме апарат INFINI. Він має 49 золотими покритими голками (порівняно з 24 голками у Morpheus 8 - всього 24 голки). Така кількість ізольованих голок дозволяє апарату постачати більше енергії в тканини і більш потужно стимулювати вироблення колагену в шкірі, що прямо впливає на виразність і тривалість результату. Крім того, він постачає енергію глибше в тканини і протягом більш тривалого періоду часу, що призводить до більш виразного моделювання обличчя та зменшення його об'ємів.
Апарат INFINI має дуже тонкі голки, що робить реабілітацію більш комфортною і швидкою. Ці голки ізольовані - енергія постачається в тканини лише через їхні кінчики, що унеможливлює травмування тканин навколо - опіки повністю виключені. Крім того, апарат має два типи насадок (на 16 і 49 голок), що дозволяє індивідуально підібрати глибину і інтенсивність впливу в залежності від зони та виразності проблеми.

Бажаєте консультацію лікаря?

Записатись зараз

Чому мікрогольчатий
RF-ліфтинг у Grace Clinic?

ПІДГОТОВКА

ДО ПРОЦЕДУРИ

Ми розуміємо, що кожен пацієнт та його організм – унікальні, тому за потреби рекомендуємо індивідуальну підготовку до процедури, щоб отримати максимально виражений результат. Наприклад, перед мікрогольчатим рф-ліфтингом не зайвим буде проведення біоревіталізації або плазматерапії. Зволожена шкіра краще проводить радіочастотну енергію.
КОМФОРТ

ПІД ЧАС ПРОЦЕДУРИ

Для нас важливо, щоб ви почувалися максимально комфортно під час процедури, тому пропонуємо кілька варіантів знеболювання – не тільки місцевий анестетик-крем, а й седацію.
БЕЗПЕЧНИЙ

І МАКСИМАЛЬНО-ЕФЕКТИВНИЙ АПАРАТ

У Grace Clinic для RF-ліфтінгу використовується преміальний апарат INFINI, безпека та ефективність якого доведені науковими дослідженнями та практичним застосуванням. Завдяки позолоченим ізольованим супер-тонким голкам виключено будь-які ускладнення, а реабілітація - більш комфортна. А індивідуальний вибір насадок дозволяє досягти максимального ефекту.

Про клініку

хто проводить?

Всі лікарі

Андріана
Кисіль

апаратна косметологія обличчя доглядові процедури за обличчям ін'єкційна косметологія обличчя

Лікар-косметолог-дерматолог з 13-річним досвідом роботи. Керівник відділення Медичної косметології Grace. Навчає лікарів контурній пластиці. Доповідач на конференціях з апаратної косметології. Проходила стажування у США, ЄС.

апаратна косметологія обличчя доглядові процедури за обличчям ін'єкційна косметологія обличчя

Оксана
Черешньовська

ін'єкційна косметологія обличчя апаратна косметологія обличчя доглядові процедури за обличчям

Лікарка-косметологиня-дерматологиня Оксана Черешньовська – висококваліфікований лікар, фахівець з контурної пластики та апаратного омолодження

ін'єкційна косметологія обличчя апаратна косметологія обличчя доглядові процедури за обличчям

Тетяна
Редько

апаратне та ін'єкційне схуднення реабілітація після пластичних операцій доглядові процедури за обличчям

Косметолог. 18 років досвіду у медицині та косметології

апаратне та ін'єкційне схуднення реабілітація після пластичних операцій доглядові процедури за обличчям

Мікрогольчатий РФ ліфтинг: ціна

 
Назва послуги
Ціна, грн
1
Обличчя
17600 грн
2
Повіки
8800 грн
3
Одна третина обличчя
13200 грн
4
Шия
13200 грн
5
Обличчя + шия
24200 грн
6
Декольте
13200 грн
7
Шия + декольте
22000 грн
8
Обличчя + шия + декольте
33000 грн
9
Привушна ділянка
8800 грн
10
Ділянка 2*2 см
8800 грн
11
Живіт
17600 грн
12
Передня/задня/внутрішня частина стегна
17600 грн
13
Коліна
13200 грн
14
Руки внутрішня поверхність
17600 грн
15
Дві третини обличчя
15400 грн
16
Дві третини обличчя+шия
22000 грн
17
Одна третина + шия
19800 грн

Хочу
консультацію

    Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
    Виберіть зручний метод зв’язку:

    Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

    Дякуємо!

    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.