Мікро голковий
РФ ліфтинг
INFINI

Мікро голковий РФ ліфтинг INFINI

Мікро голковий
РФ ліфтинг
INFINI

Молода, пружна підтягнута шкіра без зморшок та підтягнуте обличчя БЕЗ ОПЕРАЦІЇ - голковий рф ліфтинг інфіні, Київ

Мікроголковий РФ ліфтинг – це ефективна апаратна процедура, яка дозволяє досягти вираженого омолодження шкіри та ефективно боротися з естетичними проблемами. Вона заснована на дії високоенергетичних радіохвиль, які через мікропроколи шкіри проникають у глибокі шари тканин. Ефект від проведеної процедури можна порівняти з результатом лазерної корекції або пластики. Розглянемо докладніше, що таке РФ ліфтинг, які саме проблеми вирішує методика та якого ефекту вдається досягти.

Мікрогольчатий РФ ІНФІНІ: до після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Бажаєте консультацію?

Записатись зараз

Кому підходить RF-ліфтінг INFINI?

покази


- В'ялість, зниження пружності шкірних покривів на обличчі, шиї, ділянці декольте, руках та інших частинах тіла;
- поява вікових змін на шкірі;
- птоз (опущення) м'яких тканин;
- акне, постакне;
- пігментація шкіри;
- розширені пори;
- зморшки на шкірі (від дрібних мімічних до глибоких вікових);
- шрами, розтяжки, рубці;
- гіпергідроз;
- погіршення відтінку шкіри (потьмяніння);
- фотостаріння;
- надмірне випадання волосся.

Протипокази


- вагітність та період грудного вигодовування;
- онкологія;
- наявність у пацієнта кардіостимулятора;
- гіпертонія;
- схильність до алергічних реакцій;
- різні дерматологічні захворювання на стадії загострення;
- цукровий діабет;
- патології щитоподібної залози;
- захворювання крові, патології серця та судин.

Бажаєте консультацію?

Записатись зараз

Як проводиться процедура?

Як працює RF ліфтинг?
01

Як працює RF ліфтинг?

Мікроголковий РФ ліфтинг у Києві виконується за допомогою спеціального апарату. На кінці одноразового аплікатора знаходяться тонкі голки з позолоченим напиленням. Проникаючи в шкіру, вони передають RF енергію в глибокі шари дерми, забезпечуючи їх короткочасне контрольоване прогрівання. В результаті в тканинах прискорюється синтез структурних білків – еластину та колагену, що призводить до підтяжки та омолодження шкірних покривів.

Завдяки спеціальному покриттю мікроголок ризик пошкодження тканин зведений до мінімуму. Також повністю виключено ризик інфікування, а тривалість відновлювального періоду значно менша порівняно з іншими процедурами омолодження.

Як відбувається процедура?
02

Як відбувається процедура?

Перед тим, як розпочати мікроголковий RF ліфтинг обличчя або тіла, косметолог Grace Clinic проводить консультацію, оглядає проблемну ділянку, робить фото для візуальної оцінки результату та обов'язково виключає протипоказання. Процедура складається з наступних етапів:

- очищення шкіри в області впливу та нанесення на її поверхню крему з анестезуючим ефектом;

- вибір глибини проникнення голок, часу обробки та рівня енергії, що передається з урахуванням особливостей шкіри та бажаного результату;

- обробка проблемної ділянки одноразовою насадкою з мікроголками;

- нанесення на оброблену ділянку крему з регенеруючою та заспокійливою дією.

Як проводиться процедура?
03

Середня тривалість сеансу – від 1 до 2 годин залежно від наявної проблеми та площі оброблюваної поверхні. Голки проникають углиб шкіри на 0,3-3 мм. При цьому на кожній із них відбувається генерування РФ імпульсів. Клієнт у цей час відчуває легке поколювання й тепло на ділянці, що обробляється.
РФ ліфтинг інфіні є курсовою процедурою. Щоб досягти максимального результату, рекомендується пройти 2-3 сеанси з перервою в 1 місяць. Якщо процедура проводиться для видалення рубців або шрамів, може знадобитися більше сеансів. Кількість залежить від типу шкіри та ступеня вираженості проблеми.

Поліпшити результат RF ліфтингу на апараті Infini здатні плазмоліфтинг, PRP. На мікроголковий РФ ліфтинг ціна залежить від області впливу.

Як відбувається реабілітація після RF ліфтингу?

Як відбувається реабілітація після RF ліфтингу?

Відразу після процедури на обробленій ділянці спостерігаються почервоніння та набряк. Це нормальна реакція, яка самостійно зникає протягом 1-2 днів. Щоб прискорити процес відновлення, варто дотримуватися таких правил:

- не торкатися обробленої ділянки протягом кількох годин після завершення сеансу;

- відмовитися від застосування декоративної косметики протягом кількох днів;

- у перші 2-3 дні після процедури відмовитися від вмивання за допомогою косметичних засобів, а для гігієнічного догляду використовувати стерильні серветки;

- для зволоження та тонізування шкірних покривів двічі на день необхідно наносити на шкіру крем, у складі якого є гіалуронова кислота;

- щоб уникнути гіперпігментації шкіри, при виході на вулицю необхідно наносити на оброблену зону сонцезахисний крем із високим ступенем захисту;

- не займатися спортом та уникати важких фізичних навантажень протягом 2 тижнів;

- вживати щонайменше 2-3 літрів чистої води щодня;

- не відвідувати солярій, баню та сауну протягом 2 тижнів.

Результати мікроголкового RF ліфтингу Infini

Процедура мікроголкового ліфтингу РФ забезпечує виражений ефект омолодження та значно покращує естетику шкіри. Вдається помітити такі зміни:

 • підвищення пружності та еластичності шкіри на обробленій ділянці;
 • підтяжка тканин обличчя та тіла;
 • зникнення птозу;
 • розгладжування зморшок, у тому числі глибоких;
 • вирівнювання відтінку шкіри;
 • зменшення вираженості постакне, рубців, шрамів, розтяжок;
 • звуження пор та зменшення кількості висипань на шкірі;
 • зниження підвищеної пітливості;
 • зменшення пігментації шкіри;
 • омолодження та покращення зовнішнього вигляду шкіри.

Переваги RF ліфтингу Infini

Мікроголковий РФ ліфтинг відрізняється не тільки високою ефективністю, але й має безліч переваг у порівнянні з іншими косметичними процедурами:

 1. Виражене омолодження. Методика заснована на комбінації мікроскопічних пошкоджень шкіри з подальшим поданням у тканини RF імпульсів. Це провокує активізацію процесу омолодження шляхом посилення синтезу еластину та колагену.
 2. Тривалий результат. Пройшовши повний курс РФ ліфтингу, що складається з 2-3 процедур, можна досягти приголомшливого ефекту омолодження, який зберігається до 2 років. Точні показники залежать від індивідуальних особливостей та проведення додаткових косметологічних процедур.
 3. Можливість вирішити широкий спектр естетичних проблем.
 4. М'яка дія на епідерміс. Мікроголки, розташовані на насадці, за допомогою якої проводиться обробка шкіри, мають спеціальне позолочене покриття. Воно абсолютно безпечне та не викликає алергічних реакцій. Голки сумісні з будь-яким типом шкіри.
 5. Безпека. Лікар вибирає налаштування апарату індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням особливостей його організму. Це дозволяє контролювати інтенсивність подачі енергії, глибину проникнення імпульсів, тривалість їхнього впливу на тканини.
 6. Безболісність. Мікроголки мають спеціальне заточування, завдяки якому їхнє проникнення в тканини не викликає болю або неприємних відчуттів. Глибина такого проникнення незначна й не досягає нервових закінчень. Також відсутність дискомфорту пов'язана з використанням спеціального вакуумного насоса, який перед проколом розгладжує та натягує епідерміс.
 7. Ціна на мікроголковий ліфтинг РФ доступна для більшості клієнтів.
 8. Відсутність обмежень за типом шкіри та всесезонність проведення процедури.
 9. Короткий період реабілітації та відсутність ризику ускладнень.
 10. Можливість поєднувати з іншими косметологічними процедурами для посилення ефективності. RF ліфтинг сумісний з плазмоліфтингом, ботулінотерапією, мезотерапією, лазерним шліфуванням шкіри, біоревіталізацією.

Чому мікрогольчатий
RF-ліфтинг у Grace Clinic?

ПІДГОТОВКА

ДО ПРОЦЕДУРИ

Ми розуміємо, що кожен пацієнт та його організм – унікальні, тому за потреби рекомендуємо індивідуальну підготовку до процедури, щоб отримати максимально виражений результат. Наприклад, перед мікрогольчатим рф-ліфтингом не зайвим буде проведення біоревіталізації або плазматерапії. Зволожена шкіра краще проводить радіочастотну енергію.
КОМФОРТ

ПІД ЧАС ПРОЦЕДУРИ

Для нас важливо, щоб ви почувалися максимально комфортно під час процедури, тому пропонуємо кілька варіантів знеболювання – не тільки місцевий анестетик-крем, а й седацію.
БЕЗПЕЧНИЙ

І МАКСИМАЛЬНО-ЕФЕКТИВНИЙ АПАРАТ

У Grace Clinic для RF-ліфтінгу використовується преміальний апарат INFINI, безпека та ефективність якого доведені науковими дослідженнями та практичним застосуванням. Завдяки позолоченим ізольованим супер-тонким голкам виключено будь-які ускладнення, а реабілітація - більш комфортна. А індивідуальний вибір насадок дозволяє досягти максимального ефекту.

Бажаєте консультацію лікаря?

Записатись зараз

Про клініку

хто проводить?

Всі лікарі

Андріана
Кисіль

апаратна косметологія обличчя доглядові процедури за обличчям ін'єкційна косметологія обличчя

Лікар-косметолог-дерматолог з 13-річним досвідом роботи. Керівник відділення Медичної косметології Grace. Навчає лікарів контурній пластиці. Доповідач на конференціях з апаратної косметології. Проходила стажування у США, ЄС.

апаратна косметологія обличчя доглядові процедури за обличчям ін'єкційна косметологія обличчя

Тетяна
Редько

апаратне та ін'єкційне схуднення реабілітація після пластичних операцій доглядові процедури за обличчям

Дерматолог-косметолог з 18-річним досвідом роботи. Володіє всіма апаратними, ін'єкційними методиками, проводить будь-які види косметологічних процедур, кріоліполіз Coolsculpting, процедури догляду за тілом - обгортання, апаратні масажі.

апаратне та ін'єкційне схуднення реабілітація після пластичних операцій доглядові процедури за обличчям
Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.