Пакет

"Чиста шкіра"

Пакет "Чиста шкіра"

Пакет

"Чиста шкіра"

Проблемна шкіра — поширена проблема, з якою звертаються пацієнти різного віку в Grace Clinic. Вона потребує комплексного підходу до лікування, орієнтованого перш за все на пошук та усунення причини. Адже тільки так вдасться досягти стійкого та вираженого терапевтичного ефекту.

Фахівці клініки Grace розробили унікальну програму, результатом проходження якої є чиста шкіра без жодних висипань чи інших недоліків. Вона націлена на усунення причини дерматологічних порушень, а діагностичні та косметичні процедури підбираються персонально для кожного пацієнта. Тому ви гарантовано отримуєте неперевершений результат і впевненість у власній привабливості.

Показання

Лікування шкіри за програмою, яку розробили наші фахівці, дозволяє ефективно впоратися з наступними проблемами:

 • акне та інші види висипань;
 • нерівномірний або нездоровий колір обличчя;
 • ділянки почервоніння;
 • горбистість, розширені пори;
 • комедони;
 • надмірний жирний блиск та ін.

Хочу консультацію

Детальніше

Основні етапи лікування шкіри

Основні етапи лікування шкіри
01

Пакет “Чиста шкіра” включає комплекс медичних послуг, націлених на підбір етіологічної терапії та усунення пускового механізму, який провокує дерматологічні проблеми. При цьому перелік необхідних процедур лікар може змінювати індивідуально залежно від віку, анамнезу, супутніх захворювань та інших факторів.

Консультація лікаря

Первинною ланкою програми “Чиста шкіра” є консультація у лікаря-терапевта, який вивчає скарги та історію хвороби, збирає анамнез, інформацію щодо наявних хронічних захворювань, способу життя тощо. Все це дозволяє зрозуміти можливі причини дерматологічних порушень та скласти подальний план обстеження та лікування.

Основні етапи лікування шкіри
02

Обстеження

На наступному етапі пацієнт проходить комплексне обстеження, яке дозволяє оцінити загальний стан здоров'я, роботу внутрішніх органів та виявити неочевидні причини, які можуть викликати висипання, акне та інші проблеми зі шкірою. Можуть призначатися:

- лабораторні дослідження крові та сечі;
- гормональні дослідження;
- УЗД щитоподібної залози, органів черевної порожнини;
- консультації вузькопрофільних фахівців при необхідності.

Комплекс досліджень лікар визначає персонально для кожного пацієнта. На їх основі вдається визначити причину проблемної шкіри, встановити діагноз та підібрати дієві методи лікування, щоб відновити її здоров'я та природне сяйво без жодних недоліків.

Лікування проблемної шкіри

Для відновлення здоров'я та чистоти шкіри в Grace Clinic використовуються такі косметологічні процедури:

 1. PRP-терапія. Введення власної плазми пацієнта дозволяє прискорити відновлення дерми, позбутися акне та інших висипань, почервоніння, повернути пружність та молодість. Процедура відрізняється ефективністю та безпекою.
 2. Полінуклеотиди REJURAN. Інноваційна процедура, яка базується на використанні натуральних компонентів. Полінуклеотиди REJURAN відомі своїми лікувальними властивостями при акне, оскільки допомагають зменшити запалення, покращити зовнішній стан дерми та регулювати виділення себуму, що важливо для людей з проблемною шкірою.
 3. Догляд Aquapure. Препарати містять активні інгредієнти, такі як саліцилова кислота та ніацинамід, які зменшують запалення та розчиняють забруднення пор. Паралельно з цим догляд за шкірою Aquapure забезпечує глибоке зволоження та живлення, запобігає пересушуванню, що є важливим аспектом при лікуванні проблемної дерми та акне.
 4. Лактолан пілінг. Містить молочний протеїн та молочну кислоту, які сприяють ексфоліації шкірного покриву, видаленню ороговілих клітин та очищенню пор. Крім того, молочний протеїн допомагає зменшити запалення та покращити загальний стан дерми. Лактолан пілінгу регулює функції сальних залоз, допомагаючи тим самим зменшити продукцію себуму та попереджаючи появу нових прищів.

Якщо під час лабораторного обстеження діагностуються залізодефіцитні стани, лікар підбирає крапельниці для їх корекції.

Хочу персоналізовану консультацію лікаря

Детальніше

Чому варто звернутися в Grace Clinic?

Комплексний

підхід

Не просто намагаємося позбутися симптомів, а шукаємо та усуваємо причину проблемної шкіри. Такий підхід дозволяє нам досягти стійкого результату, який зберігається надовго.
Інноваційні

методи

Використовуємо сучасні сертифіковані препарати, косметологічні процедури та оснащення для відновлення привабливості та здоров'я дерми — ефективно, безпечно та безболісно.
Високий

рівень обслуговування

На вас чекають комфортні умови та привітний персонал. Наші фахівці індивідуально вирішують кожну проблему та відповідають на всі ваші запитання, дають рекомендації щодо домашнього догляду.
Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.