Пакет

"Видалення

целюліту"

Пакет "Видалення целюліту"

Пакет

"Видалення

целюліту"

Повернути тілу привабливі форми та пружність і гладкість шкіри допоможе унікальна програма боротьби з целюлітом, яку розробили фахівці Grace Clinic. Вона допомагає не просто позбутися видимих недоліків, а спрямована на пошук причини надмірної деформації гіподерми (підшкірної жирової тканини) та її усунення, а також нормалізацію кровообігу та метаболізму. 

Процедури підбираються персонально після діагностики та з урахуванням анамнезу, даних обстеження. Все це дозволяє досягти помітного косметичного ефекту, який зберігається тривалий час за умови дотримання рекомендацій наших лікарів і головне — без шкоди для здоров'я.

Допоможемо позбутися целюліту в різних анатомічних зонах

Пройти програму видалення целюліту в клініці Grace можна при наявності апельсинової кірки та інших його ознак на різних частинах тіла:

 • сідниці;
 • стегна;
 • руки;
 • живіт.

Залежно від індивідуальних особливостей будови тіла ознаки целюліту можуть мати різний ступінь прояву в конкретній анатомічній області. Наш фахівець підбере оптимальні методи корекції, щоб досягти ідеальних пропорцій тіла, повернути шкірі шовковистість та пружність, а вам — впевненість у власній привабливості.

Для кого підійде програма “Видалення целюліту”?

Скористатися послугою в нашій клініці можуть пацієнти будь-якого віку та статі. Проте найчастіше з проблемою целюліту зіштовхуються саме жінки. Програма буде корисною для вас та допоможе швидко позбутися целюліту при наявності таких ознак:

 • візуальні нерівності шкіри — ямочки й горбики (“апельсинова кірка”);
 • набряк м'яких тканин;
 • втрата еластичності та пружності дерми;
 • поява судинних зірочок.

 

Потрібна коснультація?

Детальніше

Типы

Як позбутися целюліту?
01

Як позбутися целюліту?

В Grace Clinic лікарі розробили унікальну комплексну програму для видалення целюліту — ефективно, безпечно та без дискомфорту. При цьому ми індивідуально підходимо до кожного пацієнта та ретельно підбираємо методи боротьби з урахуванням різних факторів. Програма включає кілька послідовних етапів.

Консультація
02

Консультація

Спочатку лікар вивчає скарги та оглядає проблемні ділянки, визначає ступінь вираженості целюліту. Також враховує анамнез, наявність хронічних захворювань, вік та інші фактори. На основі отриманих даних підбирає комплексне обстеження.

Діагностика
03

Діагностика

Ефективне видалення целюліту та підтримка результату можливі лише за умови усунення причини його появи. Тому ми підбираємо діагностичні процедури, щоб зрозуміти, що стало причиною зміни структури підшкірної клітковини, та оцінити загальний стан здоров'я. Можуть призначатися:
- клінічні аналізи;
- дослідження на гормони;
- УЗД;
- консультації вузькопрофільних спеціалістів.
На основі отриманих даних вдається підібрати ефективні та безпечні методи, які допоможуть швидко позбутися целюліту та повернути шкірі пружність.

Методи боротьби з целюлітом

В нашій клініці використовуються новітні косметологічні методики та сучасне обладнання, яке дозволяє впливати на глинні структури дерми та досягати виражених позитивних змін за короткий період. При наявності целюліту в рамках програми лікар може запропонувати такі методи його видалення:

 1. Ліполітик Aqualyx. Ін'єкційний метод, спрямований на зменшення об'єму жирових відкладень у проблемних ділянках — на сідницях, стегнах або животі. Препарат розчиняє ліпідні клітини, зменшує їх об'єм та усуває візуально помітні ознаки целюліту. Допомагає покращити контури тіла та повернути шкірі пружність і гладкість.
 2. ICOONE (Айкун) laser. Комбінована апаратна процедура, яка включає масаж, вакуумну терапію та лазерну технологію для боротьби з целюлітом. Сприяє поліпшенню кровообігу та лімфодренажу, розгладженню та покращенню стану шкіри. ICOONE Laser дозволяє підвищити еластичність і тонус дерми, зменшити вагу та об'єм проблемних ділянок, повернути тілу привабливі обриси.
 3. Ендосфера. Апаратний метод сприяє розщепленню жирових відкладень та стимулює кровообіг у проблемних ділянках, що допомагає зменшити прояви целюліту. Підвищує тонус та еластичність шкіри, забезпечуючи її гладкість. Процедура також допомагає зменшити об'єм проблемних ділянок.
 4. Обгортання OSMO-THERMY. Передбачає використання спеціальних засобів з активними речовинами, які сприяють зменшенню бугристості дерми шляхом активізації обміну речовин та виведення токсинів з організму. Обгортання OSMO-THERMY покращує мікроциркуляцію крові та лімфи, що допомагає зменшити набряки. Стимулює синтез власного колагену та еластину й тим самим забезпечує шкірі неймовірну пружність.

Якщо за результатами обстеження виявлені дефіцитні стани, лікар підбирає крапельниці для їх корекції.

Остаточний план видалення целюліту в кожному випадку складається окремо з урахуванням індивідуальних особливостей, стану здоров'я, віку та інших факторів. Також лікар надасть рекомендації, як підтримувати отриманий результат для максимально тривалого збереження стрункості.

Хочу персональну консультацію лікаря

Запишись

Чому варто обрати Grace Clinic?

Компетенція

лікарів

Послуги надають кращі фахівці з великим практичним досвідом, які проходять стажування у провідних клініках світу та постійно вдосконалюють свої знання.
Сучасні методи

та обладнання

Використовуємо новітні досягнення косметології та медицини, щоб досягти стійкого та помітного результату безпечно для вашого здоров'я.
Комплексний

підхід

Персонально підбираємо методи, які допомагають позбутися целюліту, вплинути на причину його появи та покращити зовнішній вигляд шкіри.
Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.