Пакет

"Видалення рубців

та розтяжек"

Пакет "Видалення рубців та розтяжек"

Пакет

"Видалення рубців

та розтяжек"

“Видалення рубців і шрамів” — комплексна програма, яку розробили лікарі Grace Clinic, щоб повернути вашій шкірі привабливість та рівний колір без жодних недоліків. Вона включає індивідуальний підбір методів з урахуванням типу та вираженості проблеми, розташування розтяжок. Все це дозволяє досягти відмінного естетичного результату за короткий період та повернути вам впевненість.

Для кого підійде програма?

Послуга буде ефективною при наявності наступних естетичних недоліків:

 • рубці;
 • свіжі та застарілі розтяжки (стриї);
 • шрами.

У нас можна виконати видалення розтяжок, рубців і шрамів незалежно від їх походження. Наприклад, внаслідок різкого схуднення або після вагітності, через гормональні або вікові зміни, після перенесених травм та хірургічних втручань.

Програма “Видалення рубців і шрамів” підходить для жінок і чоловіків різного віку.

Комплексна програма для видалення шрамів, рубців і розтяжок

Ми використовуємо новітні методи, які дозволяють позбутися стриїв, шрамів і рубців на тілі та обличчі. Всі процедури є безпечними, високоефективними та проходять безболісно. Щоб досягти відмінного результату без шкоди для здоров'я, ми враховуємо причину появи проблеми, загальний стан здоров'я та тип шкіри. Програма включає кілька послідовних етапів.

Консультація
01

Консультація

На первинній консультації лікар вислуховує ваші скарги, побажання, виконує об'єктивний огляд та ретельно вивчає анамнез. На основі отриманих результатів складається схема обстеження.

Діагностика
02

Діагностика

Пацієнт здає лабораторні аналізи, при необхідності призначаються гормональні тести та інструментальні дослідження, консультації вузьких фахівців. Повне обстеження дає можливість отримати інформацію про стан здоров'я, підібрати безпечні та ефективні методи усунення шрамів, рубців чи розтяжок, виключити протипоказання до них та мінімізувати ризик появи недоліків у майбутньому, якщо вони зумовлені певними фізіологічними станами.

Видалення рубців, розтяжок і шрамів

Щоб повністю позбутися естетичних проблем та повернути шкірі привабливий вигляд, в Grace Clinic використовуються сучасні косметологічні методики:

 1. Lase MD. Лазерне видалення рубців, шрамів і розтяжок допомагає покращити зовнішній вигляд шкіри, зменшити їх розмір та вираженість, згладити текстуру дерми. Процедура Lase MD відрізняється ефективністю та безболісністю. Може використовуватися на відкритих ділянках тіла, оскільки не залишає слідів.
 2. Лазер СО2. Базується на використанні високоенергетичного CO2 лазера з метою впливу на проблемні ділянки. Цей метод дозволяє точно контролювати глибину проникнення лазерного променя та стимулює синтез колагену, що сприяє відновленню гладкості шкіри та вирівнюванню її кольору. Підвищує еластичність та покращує текстуру дерми.
 3. Plenhyage. Інноваційний метод в інєкційній косметології, який передбачає введення препаратів з високим вмістом полінуклеотидів для досягнення активної регенерації шкіри. Гелеподібні речовини є гіпоалергенними та біосумісними. Вони сприяють зміцненню колагенових волокон та поступовому вирівнюванню текстури й тону дерми.

Згідно з результатами обстеження при наявності дефіцитних станів також може призначатися корекційна терапія у вигляді крапельниць.

Методи видалення розтяжок, рубців і шрамів фахівець клініки Grace підбирає персонально. Також він індивідуально надає рекомендації щодо домашнього догляду та відновлення після проведення процедур.

3 причини обрати Grace Clinic

Комплексний

та персоналізований підхід.

Підбираємо методи обстеження та видалення рубців, шрамів і стриїв окремо для кожного пацієнта, комбінуємо різні методи для досягнення максимальної ефективності.
Кращі

фахівці

Послуги надають кваліфіковані лікарі з великим практичним стажем. Наші спеціалісти постійно вдосконалюють свої навички, освоюють нові методи та проявляють турботу до кожного пацієнта.
Інноваційні

методи

Використовуємо новітні досягнення косметології, щоб гарантувати безпеку та відновлення ідеального вигляду вашої шкіри на будь-яких ділянках тіла.
Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.