Мініфлебектомія

Мініфлебектомія

При варикозному розширенні вен вам допоможе процедура, при якій здійснюються мінімальні проколи та розрізи з максимальним ефектом.

Що таке мініфлебектомія?

Варикозне розширення вен – це не лише косметична вада, але і захворювання, яке ускладнюється розвитком тромбофлебіту та прогресуванням венозної недостатності. Тому лікувати хворобу необхідно з перших її проявів. Сьогодні в арсеналі флеболога багато ефективних методик лікування варикозу. Однією із них є мініфлебектомія.

Кому показана мініфлебектомія?

Мініфлебектомія – це малоінвазивна операція на ураженій вені, яка проводиться за допомогою мікронадрізів та проколів. Це сучасна методика лікування варикозу, чудово зарекомендувала себе у світовій практиці завдяки видатному флебологу Варадіта його послідовникам. Основні показання до мініфлебектомії – лікування варикозного захворювання вен нижніх кінцівок, частіше для видалення додаткових звивистих гілочок. Рідше методика використовується для лікування варикозу промежини та видалення вен на руках.

Операція мініфлебектомія малоболісна і не вимагає післяопераційного стаціонарного лікування. Через дві години після проведеного втручання дозволяється ходити в компресійному трикотажі (панчохи або гольфи) і клієнт може повернутися до свого звичного життя.

Наш досвід

До

процедури

На консультації спеціаліст детально розповідає про процедуру, проводить обстеження та призначає додаткові аналізи. Він визначає місця, де буде робити проколи та розрізи. Також обирає спосіб проведення — як окрему процедуру або як додаткову.
Під час

процедури

Процедура проходить під місцевою анестезією та триває 40 хвилин. Під час процедури спеціалісти роблять мінімальні проколи довжиною до 2 мм та виймають варикозну вену спеціальним інструментом.
Після

процедури

Мініфлебектомія — малоінвазивна процедура, тому реабілітація проходить швидко та безболісно. Ви не залишаєтесь у нашій клініці надовго. Вам одягають компресійну білизну і ви повертаєтесь до звичайного життя.

Наш підхід до мініфлебектомії

Як тільки проявляється варикозне розширення вен, потрібно втручатись та швидко вирішувати цю проблему.

В нашій клініці лікарі пропонують процедуру мініфлебектомії. Вона виконується при медичних та естетичних показаннях. Флебологи призначають її як окрему процедуру, або як доповнення до хірургічної операції. Під час мініфлебектомії флеболог робить мінімальні розрізи та спеціальним інструментом видаляють уражені вени. Рубці після процедури залишаються непомітними.

Вартість послуг

Ціна операції по мініфлебектомії залежить від обсягу втручання і включає:


 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію по мініфлебектомії;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • річний медичний супровід.

 
Назва послуги
Вартість
1
Консультація лікаря флеболога з мініфлебектомії (з УЗД)
1200 грн
2
Перев'язка неспроможних перфорантних вен гомілки епіфасціально (мініфлебектомія)
400 / 1200 / 1500 євро
(в залежності від
категорії складності)

Питання - відповіді

Які можуть виникнути ускладнення після процедури?

Після мініфлебектомії ледь помітними залишаються рубці від проколів. Більшість ускладнень нешкідливі та проходять самостійно. Серед них: гіпер- та гіпопігментація, локальні запалення та реакції на шкірі. Дуже рідко можливе виникнення кровотечі та гематом.

В яку пору року краще проводити процедуру?

Питання полягає виключно у вашому особистому комфорті. Наші спеціалісти керуються усіма сучасними методами лікування, завдяки яким мініфлебектомію можна проводити в будь-яку пору року.

Чи дозволено займатись спортом після процедури?

Фізичні навантаження на ноги будуть корисними, але не раніше ніж за 2-3 тижні після проведення процедури. Флебологи рекомендують займатись спортом у компресійному трикотажі на ногах. Так фізичні навантаження покращать та прискорять кровообіг. Рекомендовані прогулянки по 3-4 км кожного дня.

Що входить в пакет операції по мініфлебектомії?

Пакет операції "Мініфлебектомія"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація флеболога
  • консультація анестезіолога
  • консультація гінеколога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід

Як проводиться мініфлебектомія в Києві

Мініфлебектомія успішно практикується фахівцями Клініки Grace (Грейс). Перед втручанням пацієнту проводиться УЗДС (ультразвукове дуплексне сканування) вен. Під контролем цього дослідження хірург проводить розмітку варикозних ділянок, які підлягають видаленню.

При мініфлебектомії використовується місцева анестезія. Уражені вени обколюють анестетиком, який вводиться за допомогою дуже тонкої голки. Сама процедура триває в середньому близько 40 хвилин і проводиться без розрізів шкірних покривів. Лікар робить мікроскопічний надріз до 2 мм, після чого витягує патологічно змінену вену спеціальними інструментами (гачки Вараді зі шпателями). Маніпуляція завершується безшовним закриттям проколів смужками пластиру.

Читати далі

Переваги мініфлебектомії:

 • швидке настання клінічного ефекту;
 • косметичність;
 • місцева анестезія;
 • відсутність госпіталізації і вікових обмежень;
 • не ушкоджуються підшкірні нерви;
 • швидка і безболісна реабілітація.

Лікування варикозної хвороби в Grace Clinic проводять досвідчені фахівці-флебологи. Наша клініка надає високоякісні медичні послуги європейського рівня. Ми дбаємо про ваш комфорт, тому гарантуємо професіоналізм і персональний підхід до кожного клієнта.

Показати менше