Кріоліполіз
Coolsculpting

Кріоліполіз
Coolsculpting

Виснажливі заняття спортом, сувора дієта, правильний спосіб життя, але все ще не вдається досягти фігури мрії? Кріоліполіз Coolsculpting здатний буквально виліпити будь-яку бажану форму!

Оригінальний кріоліполіз Coolsculpting - абсолютно безпечна і ефективна методика усунення жирових відкладень без операційного втручання.

Методика кріоліполіза народилася в США на початку 90-х років минулого століття: вчені гарвардського університету почали вивчення впливу низьких температур на жирові клітини. На той час уже з'явилися дані, що у жінок в північних штатах, які їздили верхом на конях в холодну пору року, спостерігалося зменшення жирової тканини на внутрішній поверхні стегна.
Завдяки цим дослідженням і з'явилася технологія кріоліполіза - впливу на жирову клітину холодом, в результаті чого вона гине і поступово виводиться з організму, як будь-які інші продукти розпаду.

Жирова клітина, після того, як кристалізується, не зможе вести життєдіяльність. І поступово всі переохолоджені клітини в обробленій зоні загинуть.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Процес відбувається за рахунок глибокого охолодження жирових клітин без пошкоджень шкіри і внутрішніх органів. Ви самі вибираєте, на яку частину тіла бажаєте направити дію, а Coolsculpting зробить усе за вас!

В ході процедури спеціалізований апарат Zeltiq заморожує підшкірний жир в зонах обробки. Жирові клітини залишають організм природним шляхом протягом декількох місяців. Виведення жиру не супроводжується дискомфортом і виконується абсолютно безпечно для здоров'я. Ризик обмороження виключений. Якщо щось піде не так, захисна система Freeze Detect моментально відключить систему.

Перші зміни ви зможете помітити через кілька тижнів після процедури, а фінальний результат - через 3 місяці. Процедура Coolsculpting by Zeltiq не вимагає реабілітації і настільки ефективна, що повторний сеанс в тій же зоні можна проводити лише через 3 місяці, коли результати впливу виявляться максимально.

У це складно повірити, але жирові клітини в зонах впливу йдуть НАЗАВЖДИ!

Як проходіть процедура?

1 етап

Лікар оглядає пацієнта, вивчає розташування локальних жирових відкладень і їх обсяг. На основі отриманих даних лікар спільно з пацієнтом визначає зону корекції, наносить на шкіру розмітку, накладає спеціальну серветку з гелем.

2 етап

Ділянка з підшкірно-жировою клітковиною підтягується вакуумним аплікатором, охолоджує її до -11°С, запускаючи кріоліполіз. Ви відчуваєте легке оніміння шкіри, яке проходить вже за декілька хвилин.

3 етап

Сам сеанс кріоліполіза триває приблизно одну годину, анестезія не використовується. Процедура кріоліполіза Coolsculpting не викликає дискомфорту, в процесі кріоліполіза ви можете спокійно відпочивати на кушетці і навіть дрімати!

4 етап

Відразу після процедури лікар проводить короткочасний енергійний масаж обробленої області для поліпшення кінцевого результату.

Наш підхід до кріоліполізу

Якщо ви мрієте зменшити об’єм стегон, але не хочете, щоб груди ставали менше. І через півроку ви все ж купуєте нові джинси на розмір менше, а разом з ними і бюстгалтер - теж на розмір менше. Яку б частину тіла ви не качали і яким би способом не худнули, жир буде зникати з усього тіла рівномірно, а не тільки з проблемної зони.

Coolsculpting сформує правильний контур тіла і позбавить вас від жиру там, де він не потрібен!

ПЕРЕВАГИ ПРОЦЕДУРИ СOOLSCULPTING

Швидкий результат
Вам не потрібно тренуватися місяцями або навіть роками в спортзалі, щоб побачити результат. Одна 60-хвилинна процедура Coolsculpting уже через 2-3 місяці зменшить обсяги на 20-40%.

Результат назавжди
Coolsculpting руйнує жирову тканину і блокує процеси, при яких жир з'являється знову. Ви забудете про жирові відкладення в проблемних зонах на багато років або навіть назавжди.

Без ризиків
Coolsculpting - неінвазивний метод. Лікар працює апаратом тільки на поверхні шкіри і не травмує її. Це означає, що під час процедури ви не заробите інфекцію і уникнете будь-яких негативних наслідків.

Без реабілітації
Після процедури Coolsculpting ви не випадаєте з розкладу життя - вам не доведеться скасовувати зустрічі або переносити відпустку.

Без наркозу
Не всім показаний наркоз. І під час процедури Coolsculpting пацієнт знаходиться в свідомості і не відчуває болю - процедура безболісна.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Катерина
Килівник

Лікар-дерматолог. Косметолог. 7 років практики в косметології та медицині

Марина
Піхтерова

Лікар-терапевт. Косметолог. 5 років практики в медиціні та косметології

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість, І / ІІ категорії
1
Кріоліполіз Coolsculpting: з картриджем COOLMINI CARD CD2 (45 хвилин)
200 USD
2
Кріоліполіз Coolsculpting: з картриджем COOLSMOOTH PRO (75 хвилин)
200 USD
3
Кріоліполіз Coolsculpting: з картриджем COOLADVANTAGE PETITE, CD2, Indirect (35 хвилин)
200 USD
4
Кріоліполіз Coolsculpting: з картриджем COOLADVANTAGE CARD, CD2, Indirect (35 хвилин)
200 USD
5
Кріоліполіз Coolsculpting: з картриджем COOLADVANTAGE PLUS CARD, CD2 (45 хвилин)
200 USD