Кріоліполіз
Coolsculpting

Кріоліполіз
Coolsculpting

Схуднення Без операції, УКОлів та дієт! Результат - від одного сеансу!

СOolscuLpting  - найпопулярніший апарат для схуднення. Вибір голівудських зірок №1

Оригінальний кріоліполіз Coolsculpting - абсолютно безпечна і ефективна методика усунення жирових відкладень без операційного втручання.

Методика кріоліполіза народилася в США на початку 90-х років минулого століття: вчені гарвардського університету почали вивчення впливу низьких температур на жирові клітини. На той час уже з'явилися дані, що у жінок в північних штатах, які їздили верхом на конях в холодну пору року, спостерігалося зменшення жирової тканини на внутрішній поверхні стегна.
Завдяки цим дослідженням і з'явилася технологія кріоліполіза - впливу на жирову клітину холодом, в результаті чого вона гине і поступово виводиться з організму, як будь-які інші продукти розпаду.

Жирова клітина, після того, як кристалізується, не зможе вести життєдіяльність. І поступово всі переохолоджені клітини в обробленій зоні загинуть.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Процес відбувається за рахунок глибокого охолодження жирових клітин без пошкоджень шкіри і внутрішніх органів. Ви самі вибираєте, на яку частину тіла бажаєте направити дію, а Coolsculpting зробить усе за вас!

В ході процедури спеціалізований апарат Zeltiq заморожує підшкірний жир в зонах обробки. Жирові клітини залишають організм природним шляхом протягом декількох місяців. Виведення жиру не супроводжується дискомфортом і виконується абсолютно безпечно для здоров'я. Ризик обмороження виключений. Якщо щось піде не так, захисна система Freeze Detect моментально відключить систему. До речі, це єдиний апарат, у якому виключена людська помилка, оскільки лікар не вводить параметри замороження жирових клітин, а їх автоматично визначає апарат в залежності від товщини жирової тканини і ступеню охолодження тканин. Саме за це його обирають усі американські селебріті, зокрема Кім Кардашьян.

Перші зміни ви зможете помітити через кілька тижнів після процедури, а фінальний результат - через 3 місяці. Процедура Coolsculpting by Zeltiq не вимагає реабілітації і настільки ефективна, що повторний сеанс в тій же зоні можна проводити лише через 3 місяці, коли результати впливу виявляться максимально.

У це складно повірити, але жирові клітини в зонах впливу йдуть НАЗАВЖДИ!

ВАМ ПІДХОДИТЬ СOOSCULPTING:

  • Бажання позбутися локальних жирових відкладень без операції і уколів (на підборідді, животі, руках, стегнах тощо)
  • товщина жирової складки - від 1 см
  • Ви хочете схуднути без реабілітації та операції

До/післе

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Як проходить процедура?

1 етап

Лікар оглядає пацієнта, вивчає розташування локальних жирових відкладень і їх обсяг. На основі отриманих даних лікар спільно з пацієнтом визначає зону корекції, наносить на шкіру розмітку, накладає спеціальну серветку з гелем.

2 етап

Ділянка з підшкірно-жировою клітковиною підтягується вакуумним аплікатором, охолоджує її до -11°С, запускаючи кріоліполіз. Ви відчуваєте легке оніміння шкіри, яке проходить вже за декілька хвилин.

3 етап

Сам сеанс кріоліполіза триває приблизно одну годину, анестезія не використовується. Процедура кріоліполіза Coolsculpting не викликає дискомфорту, в процесі кріоліполіза ви можете спокійно відпочивати на кушетці і навіть дрімати!

4 етап

Відразу після процедури лікар проводить короткочасний енергійний масаж обробленої області для поліпшення кінцевого результату.

Чому обирають Grace?

БЕЗПЕКА
Застосування тільки американського безпечного сертифікованого апарату СOOLSCULPTING - унеможливленням обмороження через унікальну автоматизовану систему контролю, яка є тільки в цьому апараті.

РЕЗУЛЬТАТ
Coolsculpting руйнує жирову тканину і блокує процеси, при яких жир з'являється знову. Ви забудете про жирові відкладення в проблемних зонах на багато років або навіть назавжди. Уже через 2-3 місяці після процедури об'єми зменшаться на 20-40%.
За потреби для покращення результату лікар-естетист Grace поєднує ін’єкційні процедури схуднення (для більш інтенсивного схуднення) та інші апаратні методики (наприклад, апаратний масаж Ендосферу для більш швидкого виведення з організму зруйнованих жирових клітин, чи ультразвуковий SMAS-ліфтинг Ультраформер, для ще більшого зменшення локальних жирових об’ємів та пружності шкіри у ділянці схуднення).

БЕЗ БОЛЮ І РЕАБІЛІТАЦІЇ
Під час процедури пацієнт знаходиться в свідомості і не відчуває болю - процедура безболісна. Після процедури ви не випадаєте зі звичного розкладу - вам не доведеться скасовувати зустрічі або переносити відпустку.

Відео про клініку

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Катерина
Килівник

Лікар-дерматолог. Косметолог. 7 років практики в косметології та медицині

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість 1-го циклу, грн
1
Кріоліполіз Coolsculpting (1 цикл)
10 000
2
Кріоліполіз Coolsculpting (при купівлі від 3-х до 5-ти циклів)
8 400
3
Кріоліполіз Coolsculpting (при купівлі 6 циклів і більше)
8 000