Чоловіча
інтимна
пластика

Недоліки інтимної зони можуть не лише викликати психологічний дискомфорт та появу комплексів, але й впливати на функціональність статевих органів. Усунути ці недоліки дозволяє інтимна чоловіча хірургія.

Чоловіча інтимна пластика перестає бути чимось екстраординарним, натомість корекція статевих органів допомагає усунути косметичні дефекти, повернути делікатним зонам привабливий вигляд, а також поліпшити їх функції і чутливість.

Пластика чоловічих інтимних зон: показання до проведення

Показання до чоловічої інтимної пластики можуть бути як медичними, так і естетичними.

 1. Незадоволеність зовнішнім виглядом статевих органів (розміром, формою).
 2. Порушення функцій статевих органів (еректильна дисфункція, порушення еякуляції, утруднення сечовипускання т. і.).

З цими та іншими проблемами, які значно впливають на якість життя чоловіка, допоможуть впоратися досвідчені лікарі Grace Clinic.

На консультації лікар андролог проведе огляд, призначить діагностику і обговорить з пацієнтом варіанти оперативного лікування (пластики чоловічих статевих органів).

Якщо це можливо, лікар намагатиметься вирішити проблему безопераційним способом. А у випадку неефективності консервативного лікування та відсутності протипоказань для хірургічного втручання – призначить хірургічну операцію малоінвазивними методами.

Лікарі урологи нашої клініки мають великий досвід у сфері інтимної пластики для чоловіків і проводять успішні операції різного ступеню складності. Ми пропонуємо такі види інтимної чоловічої пластики:

 1. Корекція статевих органів: ендопротезування яєчка, денервація головки статевого члена, підтяжка калитки (скротумліфтинг).
 2. Пластика статевого члена: циркумцизіо, пластика вуздечки статевого члена, пластика викривлення статевого члена.
 3. Корекція розміру пеніса: лігаментотомія, ліпофілінг, потовщення статевого члена, потовщення пеніса за допомогою філерів.

Види операцій

Ендопротезування яєчка

Даний вид операції передбачає заміну яєчка, що видаляється, або було видалене раніше (через травму або пухлини) м'яким силіконовим протезом, який індивідуально підбирається за розміром.

Денервація головки статевого члена

Це сучасна процедура, що дозволяє вирішити проблеми з прискореною еякуляцією і збільшити час статевого акту. Передчасне сім'явиверження при гіперчутливості головки статевого члена – делікатна проблема для чоловіка, яка здатна спричинити масу незручностей в особистому житті та підірвати самооцінку.

Підтяжка калитки (скротумліфтинг)

Шкіра в області калитки схильна до вікових змін і дії гравітації. Згодом вона провисає і розтягується, що виглядає неестетично та може завдавати дискомфорту під час руху. такий різновид інтимної чоловічої хірургії як ліфтинг (підтяжка) калитки зменшує її зі збереженням функціональності.

Циркумцизіо

Циркумцизіо – це хірургічне видалення звуженої крайньої плоті. Найчастіше циркумцизіо проводиться з причин:

 • фімозу – сильне звуження крайньої плоті, через що неможливо оголити головку члена;
 • утрудненого сечовипускання;
 • рецидивів запалення головки пеніса і крайньої плоті;
 • кровоточивості і розривів вуздечки крайньої плоті після статевих зносин;
 • термінове циркумцизіо може виконуватися в разі, якщо відтягнута крайня плоть не повертається і затискає головку члена, яка починає набрякати.

Пластика вуздечки статевого члена

Вуздечка – це шкірна складка, яка з'єднує головку статевого члена і крайню плоть. Вона впливає на стан пеніса, коли він знаходиться в стані ерекції. Майже у 16% чоловіків у віці від 17 до 25 років трапляється розрив або надрив вуздечки. Це може стати причиною серйозних проблем, наприклад, порушення потенції. Пластика вуздечки допоможе уникнути таких неприємностей в майбутньому. Проводиться операція хірургом-урологом.

Пластика викривлення статевого члена

На ранній стадії хвороби Пейроні (викривлений член) застосовуються консервативні методи лікування. Терапія направлена на запобігання формуванню фіброзної тканини, уповільнення подальшого розвитку хвороби і попередження її прогресування. Якщо протягом року консервативна терапія не забезпечила необхідний ефект і поліпшень не спостерігається, потрібна хірургічна корекція (пластика чоловічих статевих органів). Лікування вродженої форми захворювання тільки хірургічне.

Корекція розміру пеніса

Розмір пеніса залежить від особливостей тіла чоловіка і його спадковості. У деяких випадках недостатній розмір статевого члена обумовлений гормональними порушеннями або вродженими аномаліями. На даний момент єдиний дієвий спосіб збільшення статевого члена – хірургічне втручання. Така інтимна пластика для чоловіків користується чималим попитом. Ми пропонуємо наступні види операцій з корекції розміру статевого органа – лігаментотомія, ліпофілінг, потовщення статевого члена, потовщення пеніса за допомогою філерів.

Наш підхід до чоловічої інтимної пластики

До проблем, які напряму пов'язані з сексуальною сферою, має бути особливе делікатне ставлення. Адже вони можуть впливати на загальну якість життя чоловіка, викликати психологічний дискомфорт і значні комплекси.

Тому операції на статевих органах потребують надзвичайного професіоналізму хірурга. Наші лікарі урологи застосовують індивідуальний підхід до кожного клієнта, мають багаторічний хірургічний досвід, на їх рахунку численна кількість задоволених результатом пацієнтів.

Вартість послуг

Ціна операції з чоловічої інтимної пластики залежить від обсягу втручання і включає:


 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію з інтимної пластики;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • річний медичний супровід.

 
Назва послуги
Вартість, грн
1
Консультація пластичного хірурга з чоловічої пластики
1500

Питання - відповіді

Що входить в пакет за видами операцій з інтимної пластики?

Пакет за видами операцій "Чоловіча інтимна пластика"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація уролога
  • консультація анестезіолога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід