Підтяжка
грудей

Підтяжка
грудей

Коли груди втратили свою форму та вигляд, вони більше вас не приваблюють. Тому підтяжку ви робите, в першу чергу, для себе і своєї впевненості.

В'ялі та обвислі груди не тільки завдають жінці певного фізичного дискомфорту, а й можуть стати причиною розвитку закомплексованості. Багато жінок, соромлячись плоских відвислих грудних залоз, відмовляються від сексу, і не можуть влаштувати особисте життя. Допомогти позбутися цього естетичного недоліку, стати володаркою красивої фігури та ефектних округлих контурів пружних молочних залоз допоможе хірургічна підтяжка грудей.

Що дає і навіщо робити підтяжку грудей (мастопексія)

Пластична операція з підтяжки грудей називається мастопексією (контурна мамопластика). Підтяжка грудей повертає молочним залозам природну, гармонійну форму, яка змінилася внаслідок втрати еластичності шкіри через вагітність та лактацію, різке схуднення, природне старіння. Ефект буде помітний відразу після операції, але повністю оцінити результати можна буде через 6 місяців.

Крім власне підтяжки грудей, хірург може змінити форму молочних залоз, накладаючи шви на тканину залоз. Іноді, щоб повернути пружність грудей, потрібне встановлення невеликих імплантатів. При сильному ступені і/або залозистому птозі (опущенні) молочних залоз великого об’єму для досягнення успішного результату потрібна підтяжка і зменшення грудей або редукційна маммопластика.

Наш досвід

До

операції

Підготовка починається з консультації нашого спеціаліста, під час якої ви визначаєтеся з бажаним результатом і обсягом процедури. Ми допоможемо вам обрати метод підтяжки та розміщення ареол, бажаний розмір та форму. Обговоримо ваш загальний стан здоров’я і запропонуємо найменш травматичне втручання.
Під час

операції

Процедура триває 1,5 - 3 години. Ви нічого не відчуваєте, адже підтяжка грудей проходить під загальною анестезією. Пластичний хірург робить акуратні розрізи, а в кінці — накладає компресійну білизну.
Після

операції

Ви отримуєте потрібні турботу та догляд в нашій клініці. Ваш лікар-хірург та медсестра роблять вам перев’язки та обробляють шви. Останні знімаємо на 10 добу, а сама реабілітація займає близько 2-3 місяців.

Наш підхід до підтяжки грудей

Груди змінюються. На жаль, не на краще. Після пологів, тривалого грудного вигодовування або швидкого зменшення ваги, груди втрачають свою естетичну форму. Ми хочемо, щоб ви почували себе комфортно у білизні і без неї, одягали декольте та були задоволеною кожного разу, дивлячись на свої груди.

Підтяжка — це сучасний метод, який поверне вашим грудям естетику. Існують різні методи підтяжки, залежно від того, наскільки опущеними є ареоли. Наші спеціалісти підберуть для вас найефективніший із таких методів.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Вадим
Сімонов

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

Варсік
Дадаян

Провідний пластичний хірург з пластики тіла Grace Clinic.
Успішний досвід більш ніж 18 років. Кандидат медичних наук.

Вартість послуг

Ціна операції з підтяжки грудей залежить від обсягу втручання і включає:

 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію з підтяжки грудей;
 • набір компресійної білизни;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • річний медичний супровід.
 • *у разі придбання операційного пакету - консультацію вже включено у його вартість

 
Назва послуг
Вартість, грн
1
Консультація пластичного хірурга вищої категорії, 35 років досвіду
1900*
2
Консультація провідного пластичного хірурга, кандидата медичних наук
1000*
3
Підтяжка грудей (пластичний хірург вищої категорії, 35 років досвіду)
від 5000 євро
4
Підтяжка грудей (провідний пластичний хірург, кандидат медичних наук)
від 3500 євро

Питання - відповіді

Через який час після грудного вигодовування дозволяється підтяжка?

Як правило, не раніше ніж через шість місяців після закінчення ГВ. У будь-якому випадку, перед підтяжкою грудей, ви будете консультуватися з нашим спеціалістом. Після всіх зданих аналізів та комплексного обстеження спеціаліст зможе побачити вашу готовність до пластичної операції.

Чи залишаються помітними рубці після підтяжки грудей?

Підтяжка грудей неможлива без розрізів. Але якщо дотримуватися усіх рекомендацій наших спеціалістів, то можна мінімізувати видимість рубців у майбутньому. Після підтяжки потрібно носити компресійну білизну цілодобово. Перші тижні спати тільки на спині. Заборонено відвідувати спортзал, басейн, сауну та солярій. Також потрібно дотримуватися правильного харчування та не чіпати груди без потреби. Тоді рубці будуть майже непомітними.

Які існують вікові обмеження для підтяжки грудей?

Вік не впливає на можливість проведення операції. На можливість проведення операції впливає лише стан вашого здоров’я. В нашій клініці перед підтяжкою грудей проводиться комплексне обстеження організму. Лише після задовільних результатів спеціалісти зможуть провести вам операцію, незалежно від віку.

Що входить в пакет операції з підтяжки грудей?

Пакет операції "Підтяжка грудей"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація пластичного хірурга
  • консультація анестезіолога
  • консультація гінеколога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід

Додатково включено у вартість пакету:

13. Компресійна білизна (1 комплект)

До/після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Показання до підтяжки до грудей:

 • втрата пружності, птоз, втрата форми, зменшення об'єму жирової тканини;
 • розтяжки (стриї);
 • зміщення соска і ареоли (пігментованої частини навколо соска);
 • неестетичний вигляд ареол;
 • вроджене низьке розташування соска або спрямованість його донизу;
 • асиметричність залоз, ареол, сосків;
 • від природи плоска та подовжена форма;
 • деформація типу «тубулярні груди».

Підтяжка грудей після пологів і закінчення лактаційного періоду поверне їм первісний вигляд, позбавивши від невідповідності об’єму молочних залоз і площі шкіри навколо них.

Читати далі

Види мастопексії (підтяжка грудей)

Методика підтяжки грудей обирається хірургом з урахуванням форми, об’єму та різновиду птозу молочних залоз. Від їх різновиду буде залежати форма і розташування рубців. Але хвилюватися не варто. Через 6-12 місяців вони будуть малопомітні і майже невідчутні при торканні.

У сучасній пластичній хірургії застосовуються такі види мастопексії:

 1. Периареолярна підтяжка грудей. Методика застосовується при незначному птозі 1 ступеню. Рубець буде розташований по контуру ареоли.
 2. Вертикальна мастопексія. Дозволяє коригувати птоз II ступеню, одночасно підтягуючи груди, зменшуючи розпливчасті ареоли і, при бажанні, змінюючи форму залоз. При вертикальній мастопексії до рубця по контуру ареоли додається вертикальний розріз від нижньої точки окружності до центру підгрудної складки.
 3. Т-подібна мастопексія. Розріз, що нагадує якір або перевернуту літеру Т, застосовується для корекції серйозних недоліків, коли треба виправити дуже сильний птоз молочних залоз великого розміру (III – IV ступеню).

Тривалість підтяжки грудей складає від 1,5 до 4 годин, а виписка додому відбувається наступної доби.

Протипоказання до мастопексії

Підтяжка грудей доступна не всім. Робити таку операцію заборонено, якщо у жінки є одне або кілька протипоказань:

 • множинна алергія на засоби для місцевої анестезії та наркозу;
 • виражена форма фіброзно-кістозної мастопатії;
 • онкологічні захворювання;
 • тяжкий цукровий діабет;
 • тяжкі серцево-судинні захворювання;
 • інфекційні захворювання шкіри, наприклад, оперізуючий лишай;
 • порушення згортання крові.

Мастопексія не виконується жінкам, віком до 18 років, а також вагітним та породіллям.

Підтяжка грудей в Клініці Grace

На першому прийомі – консультації, за допомогою комп'ютерної програми можна буде побачити якими стануть груди після мастопексії, отримати вичерпну інформацію про необхідну передопераційну підготовку, аналізи і обстеження, а також про особливості післяопераційного і відновлювального періодів.

Успіх результату мастопексії в Клініці Grace гарантується високим професіоналізмом наших пластичних хірургів. Багаторічна успішна практика виконання естетичної пластики грудей доповнюється регулярним підвищенням кваліфікації та обміном досвіду з колегами в кращих зарубіжних клініках. Відзначимо також сучасне оснащення наших операційних блоків і післяопераційних палат, а також застосування лише найкращих імпортних, перевірених і сертифікованих шовних матеріалів та імплантатів.

Показати менше