Зменшення
грудей

Зменшення грудей

Зменшення
грудей

Великі груди можуть приносити не тільки радість, а й безліч проблем, іноді навіть дуже серйозних: викривлення хребта, остеохондроз, мігрені, болі в шиї, труднощі з купівлею одягу та заняттям спортом.

У клініці Grace операція зі зменшення грудей пройде максимально комфортно - ваші груди вас радуватимуть усе життя!

Іноді вага однієї молочної залози може досягати 1,5 кілограма. Це дуже відчутне навантаження на верхню частину хребта. Часто у пацієнток, які хочуть зменшити груди, спостерігається досить помітна асиметрія: одна грудь нормального розміру, а друга - з різних причин набагато більша, і це є для жінки візуальним дефектом. Операція зі зменшення молочних залоз входить до п'ятірки найпопулярніших пластичних операцій, оскільки часто призначається за медичними показами, при проблемах зі здоров'ям.

Зменшення грудей ще має назву редукційна мамопластика. Під час операції з грудей видаляють зайві тканини, а сосок і ареола переміщаються вище. При цьому коригується не тільки розмір, а й створюється нова красива форма, зменшується розтягнута ареола і в результаті пацієнтка отримує гарні груди, які не завдають незручностей.

Як правило, зменшення грудей поєднується з її підтяжкою, оскільки великі груди значно розтягують шкіру і втрачають пружність. Все це детально обговорюється з лікарем на консультаціях.

Методи редукційної мамопластики

Сьогодні для пластики зменшення грудей найчастіше застосовують метод T-подібної (перевернута «Т») або якірна операція зменшення грудей. Ця методика використовується тоді, коли потрібно виконати значне зменшення об'єму молочних залоз. Для виконання необхідних маніпуляцій хірург робить розріз, схожий на перевернуту літеру Т або якір - по краю передбачуваного нового положення ареоли, потім вниз і назовні з формуванням зовнішніх і внутрішніх шкірно-жирових клаптів і з розрізом у субмамарній складці.

Зменшення грудей: до після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Хочу консультацію

Записатись

Кому рекомендована редукційна мамопластика?

Покази


- збільшені молочні залози - діагноз, який лікар може поставити, якщо розмір молочних залоз становить 3% і більше від загальної маси тіла;
- сильне збільшення та птоз молочних залоз після вагітності, набору ваги;
- асиметрія грудей;
-викривлення хребта, болі в шиї, мігрені, пов'язані з розміром грудей;
- зниження якості життя через великі груди: неможливість займатися спортом, труднощі з купівлею білизни та одягу, попрілості під грудьми тощо.
- рани в області бретельок бюстгальтера через тяжкість молочних залоз.
- психологічний дискомфорт та комплекси.

Протипокази


- різні захворювання (хронічні, алергічні, запальні) в активній стадії;
- захворювання крові, порушення згортання; діабет та інші ендокринні захворювання;
- онкологічні захворювання;
- індивідуальні протипокази, які з'ясовуються під час консультації.

Як проходить операція?

Консультація
01

Консультація

Ми знаємо, наскільки важливий для пацієнтки, яка зважується на операцію, контакт з лікарем та довіра. Наші лікарі з'ясовують усі причини та побоювання пацієнтів, завдяки чому можна обговорити та проговорити всі можливі ризики та страхи. Збір анамнезу, призначення необхідних аналізів (для вашої зручності можна здати прямо у клініці) та визначення готовності для проведення операції. У разі виникнення спірних питань консультація з суміжними фахівцями - ендокринолог, гінеколог, анестезіолог. Повторна консультація хірурга перед операцією. Наш досвід говорить про те, що практично всі пацієнти стикаються з почуттям тривоги перед таким кроком, як оперативне втручання під загальним наркозом. Тому ми проводимо повторну консультацію для комфорту пацієнтки.

Як проходить операція?
02

Редукція молочних залоз проходить у найсучасніших операційних, оснащених найкращою технікою. Використовуються найбезпечніші препарати для проведення наркозу. В операційних клініки Grace використовується вентиляція з ламінарними потоками та антибактеріальними фільтрами для безпеки пацієнтки. А операційні столи оснащені гелієвими накладками, що розігрівають, для комфорту пацієнтки. Після операції – пацієнтка прокидається у компресійній білизні для фіксації результату та недопущення перерозтягування тканин у місцях майбутніх рубців.

Відновлення
03

Відновлення

Кілька годин після операції пацієнтка перебуває у палаті інтенсивної терапії під щохвилинним наглядом медичного персоналу та контролем обладнання. Потім переводиться в комфортну одномісну палату, де передбачено щоденний огляд лікаря, допомогу персональної медсестри та дієтичне харчування. Після виписки ви отримуєте детальні рекомендації лікаря на весь період відновлення та перший час
Незалежно від конкретного методу редукційної маммопластики протягом місяця після операції треба буде утримуватись від фізичних навантажень, носити компресійну білизну. Відвідувати басейн, спортивний зал та сауну можна буде за 2-3 місяці. А ось приймати душ дозволяється вже на 2 добу після операції зі зменшення грудей.

Лікарі

Усі лікарі

Вадим
Сімонов

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей кругова підтяжка обличчя

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей кругова підтяжка обличчя

Варсік
Дадаян

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей ліпоскульптурування HD абдомінопластика блефаропластика кругова підтяжка обличчя bodytite Ліпосакція Vaser ліпофілінг сідниць Ушивання діастазу Morpheus 8

Провідний пластичний хірург з пластики тіла Grace Clinic.
Успішний досвід більш ніж 18 років. Кандидат медичних наук.

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей ліпоскульптурування HD абдомінопластика блефаропластика кругова підтяжка обличчя bodytite Ліпосакція Vaser ліпофілінг сідниць Ушивання діастазу Morpheus 8

Андрій
Петах

ринопластика септопластика зменшення грудей підтяжка грудей збільшення грудей кругова підтяжка обличчя ліпосакція абдомінопластика ліпоскульптурування

Лідер напрямку реконструктивної хірургії клініки Grace. Пластичний хірург із практичним досвідом понад 20 років. Виконав понад 4000 успішних операцій.

ринопластика септопластика зменшення грудей підтяжка грудей збільшення грудей кругова підтяжка обличчя ліпосакція абдомінопластика ліпоскульптурування

Потрібна консультація лікаря?

Записатись

Відео про клініку Grace

Відео про клініку Grace

Залишились запитання?

Записатись на консультацію

Запитання - відповіді

До якого розміру потрібно зменшувати груди?

Кожній жінці підійде свій розмір грудей. Наші спеціалісти разом із вами підберуть краще рішення. Вони враховують особливості тіла, тому зменшують груди до того розміру, який гармонійно та пропорційно виглядатиме саме на вашому тілі.

Коли можна носити звичайну білизну після зменшення?

Протягом місяця вам потрібно носити компресійну білизну, яка триматиме та фіксуватиме груди після зменшення. Потім можна переходити на звичайну білизну. Наші спеціалісти рекомендують утриматися від носіння білизни з «кісточками», без бретелей та push-up протягом 3 місяців. Краще віддати перевагу спортивним топам.

Через який час після зменшення можна керувати автомобілем?

Одразу після операції вам не слід навантажувати організм. Тому керувати автомобілем зможете не раніше ніж через 3 дні після виписки з нашої клініки, а ще краще — через 7-10 днів.

Що входить в пакет операції зі зменшення грудей?

Пакет операції "Зменшення грудей"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація пластичного хірурга
  • консультація анестезіолога
  • консультація гінеколога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід

Додатково включено у вартість пакету:

13. Компресійна білизна (1 комплект)

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.