Ліпофілінг
сідниць

Ліпофілінг
сідниць

Ви можете намагатись збільшити сідниці присіданнями роками. А можете прийти на консультацію до спеціаліста та отримати бажаний об’єм за одну процедуру.

Процедура, яка робить сідниці пружними і підтягнутими, змінює їх форму і/або збільшує розмір, зазвичай популярна у жінок. Однак сьогодні цю корекцію роблять собі й чоловіки, яким не вистачає часу на тривалі заняття в тренажерному залі. Також існують й інші причини зробити ліпофілінг сідниць. Серед них – асиметрія, деформація сідничної зони через травми або хвороби, обвислість після різкого схуднення, занадто глибокі «ямки», а також целюліт, який призвів до утворення великих западин.

Що таке ліпофілінг сідниць

Збільшення сідниць – ліпофілінг, являє собою малотравматичну процедуру переміщення жирової тканини з областей, де є її надлишки (на бічній і задній поверхні стегон, животі, спині), в сідничну зону. Використання замість імплантів власних клітин жиру дає 100% гарантію того, що імунна система без проблем сприйме таку естетичну корекцію контурів тіла. Крім цього відсутність розрізів і швів, адже забір та ін'єкції жирових клітин проводяться канюлями через мініатюрні проколи, прискорює процес реабілітації.

Оцінити зміни, що відбулися з сідницями, які будуть триматися 3-4 роки, можна буде через 1,5-2 місяці. Саме ця кількість часу буде потрібна на приживлення власних жирових клітин і виникнення в них капілярної мережі. Однак станеться це не з усім введеним об'ємом жирової тканини. Від 10 до 25% його розпадеться та виведеться з організму. Варто також відзначити, що ліпофілінг сідниць хоч і поліпшить стан шкіри, але не позбавить від целюліту повністю.

Наш досвід

До

операції

На консультації пластичний хірург проводить обстеження та визначає бажану вами форму та об'єм сідниць. Також обирає частину тіла, з якої можна запозичити жирові тканини. Частіше — це низ живота або зона галіфе.
Під час

операції

Ліпофілінг сідниць триває 1-2 години та проводиться під загальною анестезією. Спочатку хірург забирає небажані жирові відкладення із проблемних зон, потім вони фільтруються і вводяться у сідниці через мікропроколи. В кінці вам одягають компресійну білизну.
Після

операції

Реабілітація триває до двох тижнів. У цей час можлива поява набряків та синців, які потім зникають. Перший результат ви зможете оцінити через 10-14 днів після ліпофілінгу, а остаточний ефект — через 3-6 місяців.

До/післе

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Наш підхід до ліпофілінгу сідниць

Об’єм та форма сідниць закладена у нас генетично. Не завжди вдається зробити їх пружними та підтягнутими після присідань та випадів. Та й з віком шкіра сідниць опускається та втрачає свою форму.

Наші спеціалісти пропонують ліпофілінг сідниць. Процедура вирішує одразу дві проблеми. Спочатку звільняє від зайвих жирових накопичень в одній частині тіла, а потім виконує своє головне завдання — збільшує та підтягує сідниці. Також покращується стан шкіри сідниць. Вона стає еластичною та м’якою.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Варсік
Дадаян

Провідний пластичний хірург з пластики тіла Grace Clinic.
Успішний досвід більш ніж 18 років. Кандидат медичних наук.

Вартість послуг

Ціна операції з ліпофілінгу сідниць залежить від обсягу втручання і включає:

 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію з ліпофілінгу сідниць;
 • набір компресійної білизни;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • річний медичний супровід.

  *у разі придбання операційного пакету - консультацію вже включено у його вартість

 •  
  Назва послуг
  Вартість, грн
  1
  Консультація провідного пластичного хірурга, кандидата медичних наук
  1000*
  2
  Ліпофілінг сідниць
  від 2600 євро

  Питання - відповіді

  Як швидко можна сидіти після ліпофілінгу сідниць?

  Після проведення операції з ліпофілінгу сідниць протягом перших трьох тижнів при сидінні необхідно підкладати під сідниці м’яку подушку. Це допоможе знизити дискомфортні відчуття та пришвидшити процес відновлення.

  Що обрати — ліпофілінг чи імпланти?

  В нашій клініці спеціалісти проводять дві процедури. Кожна з них має свої переваги. Якщо говорити про переваги ліпофілінгу в порівнянні з імплантами, то наші спеціалісти виділяють наступні: швидке відновлення, відсутність рубців, низька ймовірність ускладнень, помітний результат відразу після операції. Проте ліпофілінг сідниць має тимчасовий ефект. Через декілька років процедуру потрібно повторити.

  Як краще спати після ліпофілінгу сідниць?

  Наші спеціалісти рекомендують перші декілька днів не спати на спині та сідницях, щоб уникнути дискомфорту та ускладнень. Краще спати на боці або животі. Якщо все ж таки вам комфортно спати на спині, то краще підкласти м’яку подушку під сідниці.

  Що входить в пакет операції з ліпофілінгу сідниць?

  Пакет операції "Ліпофілінг сідниць"
  включає:

  1. Передопераційні консультації:

   • консультація пластичного хірурга
   • консультація анестезіолога
   • консультація гінеколога

  2. Стандартний пакет аналізів

  3. ЕКГ (відповідно операції)

  4. УЗД (відповідно операції)

  5. Рентген дослідження (відповідно операції)

  6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

  7. Палата інтенсивної терапії

  8. Операція

  9. Анестезія

  10. Стаціонар

   • палата
   • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
   • персональна медична сестра
   • індивідуальне дієтичне харчування

  11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

  12. Річний медичний супровід

  Додатково включено у вартість пакету:

  13. Компресійна білизна (1 комплект)

  Чому ліпофілінг сідниць краще зробити в Grace Clinic

  По-перше, у нас працюють найкращі та найдосвідченіші пластичні хірурги в Києві, репутація і висока кваліфікація яких визнана колегами з провідних столичних та українських клінік естетичної медицини.

  По-друге, ми приділяємо особливу увагу дотриманню стерильності та чистоти, операційні блоки оснащені новітнім сучасним хірургічним обладнанням та інструментами.

  По-третє, фахівці Клініки Grace (Грейс) керуються сучасними протоколами та застосовують передові методики естетичної медицини та анестезіології.

  Читати далі

  Протипоказання до збільшення сідниць ін'єкціями жирової тканини

  Ліпофілінг сідниць заборонено робити при наявності:

  • множинних алергічних реакцій на середники для місцевої та загальної анестезії;
  • інфекцій шкіри в ділянці сідниць;
  • тяжкого цукрового діабету та інших захворювань, які порушують регенерацію тканин;
  • тяжких хронічних захворювань внутрішніх органів;
  • загострення хронічної інфекції;
  • онкологічних захворювань;
  • порушень згортання крові.

  Корекцію контурів і збільшення сідниць методом ліпофілінгу заборонено робити вагітним, жінкам, які годують груддю і особам молодшим 18 років.

  Показати менше