Пластика
шиї

Пластика
шиї

З часом шия змінює свою форму та починає обвисати. Тоді повернути естетичний вигляд шиї допоможе пластична операція.

Щоб дізнатися справжній вік людини, потрібно звернути увагу на шию. Її шкіра, навіть при щоденному косметичному догляді та виконанні спеціальної гімнастики, старіє швидше, ніж шкіра обличчя. Пластика шиї хірургічним шляхом проводиться з метою естетичної корекції її контурів. Таку операцію можна зробити ізольовано, але максимальний ефект досягається при одночасній корекції другого підборіддя та підтяжці обличчя.

Що таке платизмопластика?

Платизмою називають плоский підшкірний м'яз, який огортає передні та передньо-бічні частини шиї. Її волокна кріпляться до нижньої щелепи, до ключиць і до грудної клітини трохи нижче них. Не покриває платизма тільки вузьку смужку посередині передньої поверхні шиї та місце з'єднання ключиць з грудиною.

У сучасній пластичній хірургії платизмопластика – це хірургічна операція, яка підтягує і зшиває м'язові волокна платизми по центральній частині шиї (медіальна платизмопластика). З її допомогою відновлюють шийно-підборідний кут і чіткі лінії шиї, усувають в'ялість шкіри, поперечні зморшки (кільця Венери) і платизмарні тяжі. Цю операцію частіше за все доповнюють ліпосацією шиї.

Наш досвід

До

операції

На першій консультації наш пластичний хірург уважно вислухає усі ваші побажання, домопоже сформулювати реалістичні очікування від операції, спрогнозує ефективність операції, а також детально відповість на усі ваші запитання. На предопераційному огляді ви проходите детальне обстеження організму та здаєте всі необхідні аналізи.
Під час

операції

Операція триває 1-2 години та проходить під загальною анестезією. Вам видаляють шкірні та жирові надлишки, коригують контур шиї та нижньої третини обличчя. Спеціаліст не тільки повертає вашій шиї естетичну форму, але й відновлює еластичність тканин та м‘язову активність.
Після

операції

Вам одягають моделюючу пов’язку відразу після процедури. Її потрібно носити протягом 5 днів. Під цілодобовим наглядом спеціаліста ви проводите одну добу, тому на другий день зможете повертатися додому. Але необхідно дотримуватись усіх рекомендацій вашого хірурга і з'являтися на перевязки до нашої клініки згідно вашого індивідуального графіка.

Наш підхід до пластики шиї

Час особливо змінює зовнішній стан шиї. Вікові зміни відображаються на шиї у вигляді дряблості, обвисання шкіри та втрати контуру нижньої частини обличчя. Тому ми пропонуємо зробити пластику шиї.

На першій консультації наш спеціаліст оглядає стан вашої шиї та підбирає оптимальний метод корекції. В разі відсутності явних показань до операції, наш хірург може запропонувати альтернативні косметологічні методи корректції. Результат має збігатися з вашими очікуваннями. При наявності показань процедура омолодження шиї може комбінуватися з ліпосакцією, підтяжкою підборіддя або обличчя.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Вадим
Сімонов

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

Сергій
Гришай

Лікар пластичний хірург. Спеціаліст з пересадки волосся. Флеболог. 12 років хірургічного досвіду

Вартість послуг

Ціна операції з пластики шиї (платизмопластики) залежить від обсягу втручання і включає:

 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію з пластики шиї (платизмопластики);
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • річний медичний супровід.

  *у разі придбання операційного пакету - консультацію вже включено у його вартість

 •  
  Назва послуг
  Вартість, грн
  1
  Консультація пластичного хірурга з пластики шиї (платизмопластики)
  1900*

  Питання - відповіді

  В якому віці можна робити пластику шиї?

  Наші спеціалісти рекомендують робити пластику шиї у віці від 35 років. З цього моменту сповільнюються обмінні процеси організму, шкіра набуває тьмяного кольору, стає більш в'ялою, формуються зморшки і носогубні складки, з’являється подвійне підборіддя та деформується овал обличчя. Якщо вам менше років і у вас присутні показання до операції, то наш спеціаліст проконсультує вас. Після комплексного обстеження вашого організму та відсутності протипоказань вам зможуть провести пластику шиї.

  Які існують протипоказання до проведення пластики шиї?

  Пластику шиї не проводять при незадовільних результатах аналізів, а також при наявності наступних проблем:
  -підвищений кров'яний тиск;
  -наявність будь-яких серцево-судинних захворювань;
  -цукровий діабет;
  -хвороби щитоподібної залози;
  -проблеми зі згортанням крові;
  -захворювання внутрішніх органів;
  -онкологічні захворювання;
  -інфекційні захворювання;
  -хронічні захворювання в стадії загострення;
  -значні механічні пошкодження шкірних покривів в області шиї і підборіддя.

  Чи можна самостійно робити перев’язки?

  Наші спеціалісти не рекомендують самостійно робити перев’язки. Протягом перших 14 днів потрібно приїжджати на огляд та перев’язки у нашу клініку. Спеціаліст у цей час зможе оцінити, як проходить реабілітація та чи правильно загоюються шви. Далі огляди проводяться за індивідуальним графіком.

  Що входить в пакет операції з пластики шиї?

  Пакет операції "Пластика шиї"
  включає:

  1. Передопераційні консультації:

   • консультація пластичного хірурга
   • консультація анестезіолога
   • консультація гінеколога

  2. Стандартний пакет аналізів

  3. ЕКГ (відповідно операції)

  4. УЗД (відповідно операції)

  5. Рентген дослідження (відповідно операції)

  6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

  7. Палата інтенсивної терапії

  8. Операція

  9. Анестезія

  10. Стаціонар

   • палата
   • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
   • персональна медична сестра
   • індивідуальне дієтичне харчування

  11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

  12. Річний медичний супровід

  Методики платизмопластики та інші види хірургічної пластики шиї

  В даний час існують дві методики платизмопластики:

  1. Медійна (серединна) платизмопластика. З її допомогою можна прибрати зморшки на шиї. Пластика з розрізом, розташованим під підборіддям, також прибере в'ялість, складки другого/третього підборіддя або «індиче» провисання. Медійна пластика шиї омолодить обличчя, підкресливши лінію нижньої щелепи та контурів підборіддя.
  2. Латеральна (бічна) платизмопластика виконується частіше за все під час підтяжки шиї. Рекомендована при виражених вікових змінах і платизмарних тяжах. Розрізи виконуються позаду вушних раковин. До речі, латеральна пластика шиї є складовою частиною SMAS-ліфтингу обличчя.

  Для найкращого результату і досягнення оптимального шийно-підборідного кута хірург використовує обидві методики платизмопластики, а також такі види пластики як ліпосакція (видалення зайвої жирової клітковини).

  Читати далі

  Платизмопластика: до і після операції

  Підготовка до пластики шиї займає 14 днів, а сама платизмопластика триває в середньому одну годину. Виписка додому відбувається на другу добу після хірургічної підтяжки, а перші 24 години потрібно побути в індивідуальній післяопераційній палаті. Протягом 2 тижнів треба приїжджати на перев'язки та носити спеціальний корсет (еластичну пов’язку) для шиї. Шви знімаються на 7-10 день. Оцінити результат пластика шиї можна буде через 1-2 місяці.

  Протипоказання до платизмопластики

  Пластика шиї заборонена при наявності наступних станів або захворювань:

  • поліалергії на середники для місцевої та загальної анестезії ;
  • інфекційних захворювань шкіри в зоні операції;
  • тяжких захворювань внутрішніх оргаів;
  • тяжкого цукрового діабету;
  • некомпенсованих хвороб щитоподібної залози;
  • онкологічних захворбвань;
  • порушень згортання крові.

  Підтяжка шиї зазвичай виконується у віці 40-60 років, але може бути в більш ранньому та в більш пізньому віці. Якщо є необхідність прибрати дефект, який утворився внаслідок травми або хвороби, то операцію платизмопластика роблять по досягненню 18 років.

  Переваги підтяжки шиї в Grace Clinic

  1. По-перше, кращі пластичні хірурги вищої категорії в Києві працюють саме у нас – в Клініці Grace (Грейс). Кожен з них робить пластичні операції вже більше 10-20 років. Ми також створюємо умови для регулярного підвищення їх кваліфікації та обміну досвідом із зарубіжними колегами в кращих закордонних клініках естетичної хірургії.

  2. По-друге, операційні блоки та індивідуальні післяопераційні палати класу Люкс оснащені найсучаснішим європейським обладнанням. Пластичні хірурги працюють новітніми німецькими інструментами, застосовуючи найкращі зразки шовного матеріалу. Приділяється особлива увага дотриманню стерильності в операційних і чистоти в інших приміщеннях.

  3. По-третє, і в відновлювальному періоді, і після реабілітації, клієнти отримують комплексний підхід до здоров'я і зовнішнього вигляду. До їх послуг кращі косметологи, масажисти та лікарі вищої категорії різних спеціалізацій.

  Показати менше