Терапія

Пропонуємо вам консультації кращих лікарів та унікальні комплекси досліджень та процедур, які допоможуть зміцнити організм, продовжити молодість та відновити душевну рівновагу.

Доктора Grace Clinic готові надати висококваліфіковану медичну допомогу при захворюваннях різного терапевтичного профілю.

Наші лікарі готові вирішувати важкі діагностичні загадки, найкоротшим шляхом, спираючись на постулати доказової медицини, досягати успіху у визначенні та лікуванні хвороби.

Використовуючи персональний підхід до кожного клієнта, наші лікарі керуються головним принципом - лікувати не хворобу, а людину! Лікувати ефективно і результативно.

У Grace Clinic здійснюється повний обсяг амбулаторно-поліклінічних послуг за різними напрямками: загальна терапія, педіатрія, андрологія, мамологія, ендокринологія, кардіологія, гастроентерологія і хірургія. Також ми проводимо персоналізовану інфузійну терапію (крапельниці) і комплексні обстеження організму - Check Up.

Програми комплексного обстеження Check Up сьогодні є визнаним методом турботи про своє здоров'я у всьому світі. Щорічні обстеження дають можливість виявити хворобу на ранній стадії розвитку і не допустити їх прогресування.

Ви можете бути впевнені в тому, що вам буде надана кваліфікована терапевтична допомога і розроблена індивідуальна програма діагностики, лікування і подальшої реабілітації.

Наш досвід

14

років

Ми у нашій клініці використовуємо новий підхід до вашого здоров’я та краси. На зміну застарілим поглядам та методам прийшла «медицина здоров’я». Ми не лікуємо проблему, а працюємо на її випередження.

16

тисяч клієнтів

Наші клієнти можуть бути впевнені у тому, що отримають консультації кращих лікарів, індивідуальний і комплексний підхід і результативне лікування.
Ми знаходимось поряд на кожному етапі: консультація, обстеження організму, підбір ефективної процедури та протоколу лікування, її проведення та отримання здорового результату.

10

кращих лікарів України

Grace Clinic об’єднав найкращих докторів – топ-фахівців в галузі збереження здоров’я, краси і довголіття.

Лікарі Grace – доктори та кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії, активні учасники та спікери медичних форумів.

01 / 03
02 / 03
03 / 03

Наш підхід до терапії

Наші спеціалісти впевнені: не потрібно чекати поки проблема зі здоров’ям дасть про себе знати у найнеочікуваніший момент, потрібно першими робити крок до здоров’я, краси та довголіття.

В нашій клініці ми пропонуємо окрім звичайного лікування, працювати на випередження проблеми. Спеціалісти підготували комплекси процедур, які вам допоможуть зміцнити свій організм, а також продовжити молодість і відновити душевну рівновагу.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Галина
Ільїна

Лікар-педіатр. Лікар вищої категорії. 40 років практики в педіатрії

Любомир
Дронюк

Anti-age терапевт. Лікар-кардіолог. Лікар вищої категорії. 33 роки практики в кардіології

Олег
Загоруйко

Лікар УЗД. Ендоваскулярний хірург. Інтервенційний радіолог. Лікар вищої категорії. 28 років лікарської практики

Павло
Маляревський

Лікар хірург-ендокринолог. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 20 років практики в ендокринології