Для того, щоб гормональна терапія максимально природним чином підтримувала нормальне функціонування організму, дуже важливим є точне відтворення хімічної структури натуральних гормонів в лікувальних засобах. Вони повинні повністю відповідати таким, що виробляється нашим тілом, іншими словами, бути біоідентічними. Саме з такими препаратими ми працюємо в нашій клініці.
- Головна |
- Гінекологія |
- Біоідентична ЗГТ (BHRT)
Біоідентична
ЗГТ (BHRT)
Біоідентична
ЗГТ (BHRT)
Продовжуйте жити і радіти життю з гормонозамісною терапією
Гормони - одні з найбільш активно діючих речовин в нашому організмі. Вони переносять сигнали від «центру управління» до органів-мішеней, які реалізують їх. Гормони контролюють наші зростання і старіння, обмін речовин, репродукцію, настрій, ментальні функції, беруть участь у формуванні звичок і моделі поведінки, тобто керують усією фізіологією.
Біоідентічна замісна гормональна терапія - потужний, натуральний і прецизійний інструмент управління практично всіма фізіологічними процесами, в яких беруть участь наші гормони. Але особливо це стосується станів, при яких їх природна продукція падає в силу фізіологічних або хворобливих причин.
До перших, зокрема, відноситься старіння, мено-і андропауза, післяпологовий період, що протікає на тлі природного пригнічення роботи яєчників внаслідок грудного вигодовування.
До других - стани після операцій на яєчниках, проходження програм ЕКЗ і хіміотерапії, депресії і безсоння, синдром хронічної втоми, сексуальна дисфункція, безпліддя, метаболічний синдром, ожиріння і багато іншого.
За допомогою натуральних гормональних препаратів можна інтенсифікувати обмінні процеси, підвищити свою працездатність і стійкість до фізичних і психо-емоційних навантажень, досягти великих результатів в спорті і від застосування дієт, підвищити сексуальність, поліпшити пам'ять, настрій і стабілізувати сон.
Наш підхід до замісної гормональної терапії
Спеціалісти
Всі спеціалісти Тетяна
Шевчук
Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук
Запитання - відповіді
Синтетичні гормони не зустрічаються у людей і не ідентичні за структурою і спектру дії нашим натуральним гормонам, які вони покликані замінити.
З цим пов'язаний і великий спектр побічної дії і погана переносимість синтетичних аналогів. Це особливо може позначитися в разі тривалого їх використання, у літніх людей або пацієнтів з супутніми захворюваннями.
При використанні небіоідентичних гормонів прояви захворювань нерідко замінюються небажаними побічними ефектами з неповним полегшенням симптомів.
Біоідентічні гормони в лікувальних цілях використовувалися понад тисячу років тому. Перша згадка про їх застосування відноситься до Стародавнього Китаю, де старіючі знатні жінки приймали препарати з висушеної сечі молодих співвітчизниць для вирішення проблем, пов'язаних з менопаузою і старінням. Причина такого підходу полягала в тому, що в сечі молодих жінок містяться продукти обміну естрогенів, прогестерону і тестостерону, які мають відповідну омолоджуючу і стимулюючу дію.
В офіційній медицині препарати натуральних гормонів стали застосовуватися з 30-х років минулого століття, проте, вони не мали великого поширення, в силу переважно ін'єкційних форм.
У той же період з'явилися і біоідентічні пелети, які в сьогоднішній час перегляду цінностей в сторону натуральності та екологічності переживають своє нове народження.
Методика BHRT протягом десятиліть довела свою безпеку і ефективність, що підтверджено кількома поколіннями лікарів ендокринологів, гінекологів та андрологів.