Слово Людмили Килівник

Успішний власний бізнес, троє дітей, неймовірна енергія і бажання зробити цей світ кращим - все це про Людмилу, яка більше 13 років очолює Grace Clinic.

Слово Людмили Килівник Слово Людмили Килівник Слово Людмили Килівник

Grace. Початок

Моє життя змінилося, коли в 2011 році я вперше переступила поріг цієї клініки як пацієнтка. У той час я я вже була успішною бізнес-вумен. І навіть уявити не могла, що знайомство з лікарем, який створив клініку, несхожу на всі ті, що я бачила раніше, стане початком великої і важливої для мене історії.
Потрапивши тоді в Grace Clinic, я одразу відчула на собі неймовірну любов до людей. А трохи пізніше зрозуміла, що тут зовсім інший підхід до пацієнтів: лікар прислухається до думки пацієнта, вам чесно розповідають про стан вашого організму і про можливі варіанти лікування, вирішення завдання. не нав'язуючи послуги, намагаються максимально допомогти.

Головною тут була людина і турбота про неї. Тому рішення стати інвестором цього проекту було для мене природним. І сьогодні, через дев'ять років, Grace Clinic - успішна уже світова мережа клінік преміум-класу, якій довіряють найцінніше - своє здоров'я. А для мене особисто це - «місце сили» і любові до людей.
Усі ці роки поруч зі мною була моя команда, що розділяє спільні цінності турботи про людей і завжди готова до розвитку. Багато з наших фахівців працюють у клініці з початку її заснування. Для них Grace Clinic - це друга сім'я. Нашим лікарям безумовно довіряють, до них приводять своїх рідних і друзів, тому що професіоналізм, людське тепло і емпатія здатні робити чудеса.

Впевнена, що у Grace Clinic велике майбутнє, адже системний підхід до здоров'я та зовнішності все більш затребуваний. Кожному з нас хочеться виглядати і почувати себе молодим, повноту життя у будь-якому віці. Фахівці нашої клініки знають, як допомогти вам досягти стану гармонії і радості.

Тут на вас чекають професіонали з великим досвідом роботи, найсучасніше обладнання, точна діагностика, широкий вибір послуг і, звичайно ж, бездоганний сервіс. Для нас усе це - перш за все турбота про вас, увага до деталей і щире бажання допомогти вам стати щасливішими!

Про молодість
Впевнена, що молодість може тривати і до ста років, адже це перш за все внутрішній стан, енергія і бажання жити. Світ не стоїть на місці, нові технології і правильне ставлення до віку стирають нікому не потрібні умовні кордони. І сьогодні сорок років - час, коли все тільки починається. Безумовно, турбота про здоров'я дуже важлива. Медогляди, регулярні візити до терапевта, гінеколога, уролога, ендокринолога - простий і ефективний спосіб не впустити момент, коли організму може знадобитися допомога. І завдання кожного - усвідомлено і відповідально ставитися до свого життя.

Я мрію про те, щоб в Grace Clinic приходили ті, хто любить себе і хто розуміє, як важливо дбати про себе, слухати і чути себе. І щаслива, що таких пацієнтів стає все більше.

Про жінок
Усі ці роки в Grace Clinic стали для мене дорогою до себе. Я прийшла в клініку раціоналісткою, яка прораховує кожен крок, з чоловічим підходом до життя і бізнесу. При цьому не приймала в собі жінку. Тут я поступово навчилася любити себе і захоплюватися іншими людьми. І зараз саме жінки надихають мене найбільше. Я щиро рада бачити успішних жінок і з цікавістю спостерігаю за тим, як вони розвиваються, займаються бізнесом, виховують дітей і при цьому чудово виглядають. Це просто неймовірно!

Про себе
Я ніколи ні про що не шкодую, вмію прощати себе і оточуючих. Можу пробачити собі слабкості і помилки і не дорікаю в цьому інших людей. Якщо раніше я була педантична і занадто вимоглива до себе, то зараз більше довіряю світу і собі. Мене вважають надійним другом, рішучою і при цьому доброю людиною. І я за це вдячна.

Про підхід Grace
Grace Clinic - це місце про людину і для людини. Для мене дуже важлива емоційна складова роботи. Моє завдання - не тільки відповідати за стратегічний розвиток клініки, забезпечувати її новітнім обладнанням і технологіями, а й вибудовувати довірчі відносини між лікарями і пацієнтами. Тому кожен, хто звернувся за допомогою до наших фахівців і поділився своєю особистою історією, отримує тут професійне рішення, засноване на комплексному підході, чесності і повазі.