• Головна |
 • Новини |
 • Grace Сlinic взяла участь у зборі коштів для українських дітей
Grace Сlinic взяла участь у зборі коштів для українських дітей

Grace Сlinic взяла участь у зборі коштів для українських дітей

28.05.2023

27 травня, 2023, у Відні мережа клінік Grace взяла участь у благодійному форумі «Mothers for Ukraine», що спрямований на збір коштів та допомогу українським дітям, що постраждали від війни.

Війна назавжди змінила наше життя, але ще більше від неї щодня страждають діти. Ми прагнемо всіма силами захистити їх від фізичних та психологічних страждань, яких зазнають сім’ї з дітьми  в Україні.

Власниця клініки Grace Людмила Килівник – мати трьох синів.  Вона чудово розуміє біль та переживання усіх матерів, які щодня стикаються з наслідками страшних подій війни. Тому вона, не роздумуючи, прийняла пропозицію від фонду «МАМА плюс Я» бути спікером на благодійному Форумі «Mothers for Ukraine» та долучитись до збору коштів. Всі кошти, зібрані під час форуму, а це – 11000 євро, будуть спрямовані на адресну допомогу та психоемоційну реабілітацію дітей в Україні.

Збір коштів – це наш маленький вклад у діяльність, що вже стала рутинною для кожного українця, вклад у спільну  перемогу і майбутнє нашої нації.

ХОЧУ КОНСУЛЬТАЦіЮ
лікаря

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.