Пластика
грудей

Знаємо це відчуття, коли груди не подобаються. Ми готові обговорити з вами будь-які «не подобаються», запропонувати вирішення проблеми та підкреслити красу ваших грудей.

Сьогодні пластика грудей є найбільш затребуваною естетичної операцією. Жінки йдуть на збільшення, зменшення або підтяжку через бажання удосконалити форму і розмір залоз, пропорції торса. Пластична хірургія з корекції грудей виправить такі вроджені аномалії як асиметрію, гіпомастію, амастію, гіпермастію, тубулярність. Пластична операція грудей поверне початкову форму залоз при післялактаційній атрофії, віковому птозі (опущенні) або після мастектомії. Без хірургічного втручання також неможлива і заміна імплантів на нові.

Підготовка до пластики грудей

Пластичні хірурги Клиники Grace (Грейс) в Києві надзвичайно відповідально ставляться до вирішення і до підготовки клієнтів до будь-якого різновиду хірургічної пластики грудей, так як ці корекції є повноцінними оперативними втручаннями.

За декілька днів до виконання підтяжки, зміни розміру та/або корекції форми грудей потрібно буде здати розгорнутий аналіз крові та сечі, зробити коагулограму крові – оцінку її згортання, а також біохімічне дослідження, для виключення хронічних хвороб. У перелік обов'язкових обстежень перед пластикою грудей входить УЗД (ультразвукове дослідження) молочних залоз та ЕКГ. У деяких випадках хірург може попросити зробити мамографію та МРТ грудей.

Під час першої та другої консультації лікар уточнить список лікарських препаратів або добавок, які приймаються регулярно, після чого відзначить ті з них, які треба буде припинити приймати за 1-7 днів до проведення операції. До цього переліку увійдуть засоби, які змінюють згортання крові. З цієї ж причини перед пластикою грудей потрібно буде утримуватися від алкоголю, куріння і, можливо, оральних контрацептивів.

Реабілітація після пластики грудей

Відновлювальний період після хірургічної підтяжки, пластики великих, маленьких грудей, зазвичай становить 3-6 місяців, але попередній результат буде позитивним і відчутним вже через місяць, якщо строго виконувати призначення пластичного хірурга. Протягом 1,5 місяці після пластики грудей слід цілодобово носити компресійну білизну і стежити за тим, щоб вона правильно “сиділа”, а також дотримуватися заборони на:

 • сон і відпочинок на животі;
 • відвідування солярію, прийняття природних сонячних ванн;
 • заняття спортом, фітнесом, в тому числі в плавальному басейні;
 • гарячі ванни і душі, походи в сауну/баню;
 • різкі повороти і нахили тулуба;
 • будь-які різкі рухи руками;
 • водіння автомобіля після встановлення імплантів (керування рулем і ремінь безпеки можуть їх зрушити).

Під час першого місяця реабілітації після пластичної операції грудей слід також істотно знизити вживання алкогольних напоїв, постаратися не курити або робити це максимально рідко. На другий місяць відновного періоду після пластики грудей багато з перерахованих заборон стають «м'якшими». Слід уточнити, що тривалість реабілітації після пластики грудей залежить від виду операції, віку і стану здоров'я. На повне відновлення після зменшення або підтяжки грудей піде 6-12 місяців, в той час як на реабілітацію після пластики грудей імплантами може знадобитися 2-3 місяці.

Наш досвід

1150

операцій

Ми проводимо хірургічну корекцію розміру та форми грудей майже щодня. Наші спеціалісти застосовують індивідуальний підхід до кожного клієнта та розглядають здоров’я всіх клієнтів у комплексі, пропонують рішення, що підходить саме їм.
Типи

операцій

Пропонуємо естетичні та реконструктивні операції — збільшення, зменшення та підтяжку грудей. Всі операції проводяться нашими спеціалістами з багаторічним досвідом, які повернуть бажану форму та розмір грудей.

Реабілітація

Перша доба після операції — найважливіша, тому наші клієнти отримують винятковий сервіс 5-зіркового готелю: зручні одномісні люкс-кімнати, зв’язок зі спеціалістами 24/7, персональну медсестру, індивідуальне дієтичне меню та постійну турботу.

Наш підхід до пластики грудей

Наш підхід до пластики грудей

Розуміємо, до пластики грудей потрібно бути готовими. Але часто думки про збільшення, зменшення або підтяжку грудей так і залишаються лише думками. Важливо, щоб у людини була людина, яка проконсультує та відповість на будь-які питання про операцію. В Grace кожен спеціаліст є цією людиною.

Ми уважно слухаємо кожного клієнта, прислухаємось до побажань та не нав’язуємо тренди. Ми хочемо, щоб кожен отримав не нові груди, а — свої.

3D-візуалізація результату

В нашій клініці бажаний результат можна побачити ще до початку процедури. Наші спеціалісти використовують сучасний апарат VECTRA X 3D. Завдяки математичним підрахункам, апарат створює реалістичну модель бажаних грудей, обличчя та інших частин тіла. Він допомагає спеціалістам обрати найбільш ефективний метод корекції, враховуючи індивідуальні особливості кожного клієнта, а клієнту - побачити майбутній результат ще ДО операції

3D-візуалізація результату

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Вадим
Сімонов

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей кругова підтяжка обличчя

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей кругова підтяжка обличчя

Варсік
Дадаян

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей fitness ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика блефаропластика кругова підтяжка обличчя bodytite

Провідний пластичний хірург з пластики тіла Grace Clinic.
Успішний досвід більш ніж 18 років. Кандидат медичних наук.

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей fitness ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика блефаропластика кругова підтяжка обличчя bodytite

Питання - відповіді

Чи можна відразу збільшити груди з 1 до 3 розміру?

Так, це можливо зробити, але попередньо потрібно проконсультуватися з нашим спеціалістом. Збільшення залежить від форми та пропорції грудей. Важливо зрозуміти, чи достатньо буде ваших тканин для покриття імпланту 3-ого розміру. На консультації спеціаліст може створити 3D-модель бажаного розміру. Ви зможете подивитись чи гармонійно та пропорційно груди виглядатимуть на вашому тілі.

Чи залишаються помітними рубці після підтяжки грудей?

Підтяжка грудей неможлива без розрізів. Але якщо дотримуватись усіх рекомендацій наших спеціалістів, то можна мінімізувати видимість рубців у майбутньому. Після підтяжки потрібно носити компресійну білизну цілодобово. Перші тижні спати тільки на спині. Заборонено відвідувати спортзал, басейн, сауну та солярій. Також потрібно дотримуватись правильного харчування та не чіпати груди без потреби. Тоді рубці будуть майже непомітними.

Які існують вікові обмеження для підтяжки грудей?

Вік не впливає на можливість проведення операції. На можливість проведення операції впливає лише стан вашого здоров’я. В нашій клініці перед підтяжкою грудей проводиться комплексне обстеження організму. Лише після задовільних результатів спеціалісти зможуть провести вам операцію, незалежно від віку.

До якого розміру потрібно зменшувати груди?

Кожній жінці підійде свій розмір грудей. Наші спеціалісти разом із вами підберуть краще рішення. Вони враховують особливості тіла, тому зменшують груди до того розміру, який гармонійно та пропорційно виглядатиме саме на вашому тілі.

Що входить в пакет за видами операцій "Пластика грудей"?

Пакет за видами операцій "Пластика грудей"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація пластичного хірурга
  • консультація анестезіолога
  • консультація гінеколога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід

Додатково включено у вартість пакету:

13. Імпланти (для аугментації)

14. Компресійна білизна (1 комплект)

До/після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Переваги пластики грудей у київському Grace Clinic

Гарантією позитивних результатів пластичної хірургії корекції грудей в Клініці Grace (Грейс) безумовно є сучасна матеріально-технічна база операційного відділення і лабораторії, в якій обробляються аналізи. Ми також уважно слідкуємо за якістю шовного матеріалу, імплантів, лікарських препаратів.

У нас працюють найкращі пластичні хірурги Києва. Вони володіють бездоганною репутацією і багаторічним досвідом проведення подібних операцій з постійним підвищенням техніки виконання за рахунок освоєння сучасних методик, введення нових протоколів і регулярного підвищення кваліфікації, в тому числі й в зарубіжних клініках пластичної хірургії.

Читати далі

Успішна пластика грудей можлива в будь-якому віці, але роблять її тільки після 18 років. Головне – щоб не було протипоказань, правильно були виконані передопераційна підготовка та реабілітація.

Протипоказання до пластики грудей

Будь-яка корекція форми грудей та її розмірів заборонена при:

 • непереносимості/множинній алергії на засоби для місцевої та загальної анестезії;
 • захворюваннях шкіри в області планованих розрізів;
 • вираженній анемії;
 • аутоімунних захворюваннях;
 • хворобах, що пригнічують регенерацію тканин;
 • значних порушеннях згортання крові;
 • під час годування груддю та протягом 6 місяців після закінчення;
 • онкологічних захворюваннях.

Пластика жіночих грудей абсолютно протипоказана в період гострого перебігу будь-якої хвороби, в тому числі на ГРВІ, а також під час загострення будь-яких хронічних хвороб або в стадії їх декомпенсації.

Показати менше

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.