Худопластика

Худопластика

Капюшон (крайня плоть) клітора – дуже важливий фактор
жіночої сексуальності. Він прикриває і захищає від подразнення
і травматизації головку клітора, яка є головним ерогенним
органом жінки. Від його розміру і рухливості залежить і якість
статевого життя.

Худопластика – операція з відновлення нормальних розмірів і рухливості капюшона клітора для поліпшення (відновлення) якості кліторального оргазму і сексуального задоволення жінки.

Навіщо потрібна худопластика

У разі надмірних розмірів капюшона або поганій його рухливості (наприклад, в силу рубцевої деформації) під час статевого збудження він не може в достатній мірі піднятися та оголити чутливу голівку. Це може істотно погіршити якість сексу.

На допомогу приходить худопластика, або пластика капюшона клітора. Вона здатна повернути яскраві відчуття під час сексу, а також поліпшити зовнішній вигляд зовнішніх статевих органів.

Швидка за часом і ювелірно точна операція сприяє в подальшому легкому оголенню вульви і отриманню всієї гами емоцій і приємних фізіологічних відчуттів.

Худопластика (пластика клітора): показання до проведення

Найчастіше причинами звернення за худопластикою капюшона клітора є:

 • Погіршення якості сексуального задоволення і кліторального оргазму через збільшення або погану рухливість крайньої плоті клітора
 • Естетичний дискомфорт (збільшення, подовження капюшона, його рубцеві деформації)
 • Больові відчуття, натирання або рецидивуючі запальні процеси в області капюшона клітора через його збільшення
 • Психологічний дискомфорт

Який результат очікувати від операції?

 • Нормалізація форми, розмірів і усунення рубцевих деформацій капюшона клітора
 • Поліпшення якості сексуального задоволення і кліторального оргазму
  Естетична задоволеність
 • Усунення хронічного вогнища запалення і больових відчуттів, обумовлених травматизацією збільшеного капюшона
 • Психологічний комфорт

Наш досвід

До

операції

Правильна підготовка дуже важлива, тому ми детально консультуємо вас перед проведенням операції. Підготовка до худопластики передбачає передопераційне обстеження, консультацію гінеколога, анестезіолога і психолога. Перед операцією необхідно провести санацію відповідної зони, наприклад, за допомогою використання розчинів антисептиків або постановки вагінальних свічок за кілька днів перед операцією. Також обов'язково потрібно видалити волосся в інтимній зоні.

Під час

операції

В день операції ви приходите в клініку натщесерце (у випадках застосування наркозу), в комфортному одязі, який не давить на область промежини. Тривалість операції складає всього 15-20 хвилин. Вона може виконуватися як під місцевою анестезією, епідуральною, спінальною, так і під наркозом. Для місцевої анестезії ми використовуємо анестезуючий крем і потім – ін'єкційні препарати. Але навіть в цьому випадку для вашої безпеки під час операції проводиться анестезіологічний моніторинг. Під час операції в Grace Clinic використовується спеціально розроблений для пластичної хірургії шовний матеріал, який розсмоктується самостійно і дає найкращий косметичний результат.

Після

операції

Худопластика не вимагає тривалої госпіталізації. Вона, як правило, проводиться в умовах денного стаціонару або амбулаторно. Після операції вам необхідно дотримуватися всіх рекомендацій гінеколога. Вам будуть рекомендовані обмеження в заняттях сексом, спортом, катанні на велосипеді, прийнятті водних процедур (плавання, СПА, ванна) терміном від 2 тижнів. Приступити до активного життя (за винятком перерахованих вище обмежень) ви зможете вже на наступний день після операції. Приблизно перші 2 тижні необхідно буде обробляти післяопераційну зону рекомендованими розчинами антисептиків і ставити вагінальні свічки.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Тетяна
Шевчук

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 25 років практики в гінекології

Вартість послуг

Ціна операції з худопластики залежить від обсягу втручання і включає:


 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію з інтимної пластики;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • річний медичний супровід.

 
Назва послуги
Вартість, грн
1
Консультація гінеколога з інтимної пластики
1500

Питання - відповіді

Після худопластики не можна сидіти?

Ні, можна сідати відразу ж по її закінченню.

Після операції турбують дуже сильні болі?

Післяопераційний больовий синдром проявляється у різних пацієнток по-різному і пов'язаний, як з видом операції, так і з порогом больової чутливості жінок. Капюшон клітора є тонкою шкірною складкою, а не ерогенних органом. Тому маніпуляції на ньому не призводять до виражених больових відчуттів. Крім того, наша технологія худопластики робить період відновлення більш комфортним.

Після худопластики може порушитися чутливість?

Чутливість, як правило, підвищується, тому що коректні розміри і структура капюшона забезпечують можливість достатнього оголення головки клітора під час сексу і, таким чином, відбувається поліпшення якості сексуального задоволення і кліторального оргазму.

Чи можна вагітніти і народжувати після худопластики?

Так, можна виношувати вагітність і народжувати. Облігатних показань для проведення кесаревого розтину в цьому випадку немає.

Що входить в пакет операції з худопластики?

Пакет операції "Худопластика"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація гінеколога
  • консультація анестезіолога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід

Чому худопластику варто робити в Grace Clinic?

 • Операцію проводять лікарі-гінекологи експертного рівня, які володіють всіма сучасними методиками худопластики і техніками реконструктивної та косметичної хірургії.
 • Операція худопластика проходить в умовах сучасного стаціонару з дотриманням всіх міжнародних стандартів проведення хірургічних втручань та анестезіологічного супроводу.
 • Грамотний і безпечний анестезіологічний супровід – лікарі анестезіологи експертного рівня, можливості проведення різних видів анестезії, сучасне анестезіологічне та реанімаційне обладнання.
 • Якісний і довгостроковий естетичний і функціональний результат, а також швидка та комфортна реабілітація забезпечуються налагодженим медичним процесом, застосуванням сучасних хірургічних і анестезіологічних технологій і апаратної хірургії (лазерної та радіохвильової).
 • Високі стандарти сервісу на всіх етапах амбулаторного та стаціонарного перебування в клініці: комфортна одномісна люкс-палата з індивідуальним харчуванням і медичним наглядом.
 • Ми здійснюємо повний супровід наших пацієнтів, починаючи від первинної консультації до повного одужання і отримання бажаного естетичного і функціонального результату.