Лабіопластика

Лабіопластика

Дуже часто причиною фізичного і психологічного дискомфорту,
комплексів і невпевненості є збільшеного розміру або неправильної
форми статеві губи. Лабіопластика дозволяє повністю вирішити
цю проблему.

Лабіопластика – операція по корекції розмірів, форми і симетрії великих (зовнішніх) і малих (внутрішніх) статевих губ.

Вона є однією з найпопулярніших інтимних пластичних операцій в світі. Лабіопластику щорічно вибирають більш 140 000 жінок, і їх кількість постійно зростає.

Коли необхідна корекція статевих губ

Лабіопластика проводиться для відновлення естетичності великих і малих статевих губ після травм або в результаті вроджених змін форми та розміру. Вона передбачає два види хірургічного втручання:

 • пластика малих статевих губ;
 • пластика великих статевих губ.

Операції можуть проводитися окремо або йти в комплексі – ступінь корекції визначає хірург на консультації при очному огляді.

Зменшення статевих губ – найбільш затребувана процедура для відновлення естетичності інтимної зони жінки. Вона проводиться переважно за бажанням жінки, або ж іноді – за медичними показаннями.

Лабіопластика: показання до проведення

Скарги, з якими клієнти звертаються за операцією лабіопластики, можуть бути різні – як психологічні, так і фізичні:

 • Естетичний дискомфорт
 • Фізичні скарги (натирання при заняттях спортом і сексом, незручність при виконанні гігієнічних процедур, надлишковий об’єм при носінні обтягуючого одягу)
 • Психологічний дискомфорт
 • Рецидивуючі запальні захворювання зовнішніх статевих органів, папіломавірусної інфекції, кондилом

Який результат очікувати від операції по корекції статевих губ?

 • Поліпшення естетики інтимної зони
 • Нівелювання фізичних скарг
 • Усунення психологічного дискомфорту
 • Усунення хронічного вогнища запалення

Лабіопластика: протипоказання

Незважаючи на невелику тривалість, хороше загоєння ран і малу післяопераційну болючість, лабіопластика має і протипоказання. Серед них: захворювання сечостатевої системи у фазі загострення; вагітність і годування грудьми; гострі вірусні інфекції; злоякісні новоутворення.

Перед хірургічним втручанням в Клініці Грейс Ви пройдете діагностику для виключення цих станів.

Наш досвід

До

операції

Дуже важливо правильно підготуватися до операції, тому ми детально консультуємо вас перед проведенням операції. Підготовка до лабіопластики передбачає передопераційне обстеження, консультацію гінеколога, анестезіолога і психолога. Перед операцією необхідно провести санацію відповідної зони, наприклад, за допомогою використання розчинів антисептиків або постановки вагінальних свічок за кілька днів перед операцією. А також обов'язково потрібно видалити волосся в інтимній зоні.

Під час

операції

В день операції ви приходите в клініку натщесерце, в комфортному одязі, який не тисне на область промежини. Тривалість операції становить 30-60 хвилин. Вона може виконуватися як під місцевою анестезією, епідуральною, спінальною, так і під наркозом. Для місцевої анестезії ми використовуємо анестезуючий крем і потім – ін'єкційні препарати. Але навіть в цьому випадку для вашої безпеки під час операції проводиться анестезіологічний моніторинг. Під час операції в Grace Clinic використовується спеціально розроблений для пластичної хірургії шовний матеріал, який розсмоктується самостійно і дає найкращий косметичний результат.

Після

операції

Лабіопластика – амбулаторна операція, яка не вимагає тривалої госпіталізації. Після неї потрібно перебувати під наглядом в клініці всього декілька годин. Після лабіопластики необхідно буде слідувати вказівкам нашого лікаря гінеколога. Приблизно перші 2 тижні вам будуть рекомендовані обмеження в заняттях сексом, спортом, катанні на велосипеді, прийнятті водних процедур (плавання, СПА, ванна). До активного життя (за винятком перерахованих вище обмежень) ви зможете приступити вже на наступний день після операції. Приблизно перші 2 тижні післяопераційну зону необхідно обробляти рекомендованими розчинами антисептиків і ставити вагінальні свічки.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Тетяна
Шевчук

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 25 років практики в гінекології

Вартість послуг

Ціна операції з лабіопластики залежить від обсягу втручання і включає:


 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію з інтимної пластики;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • річний медичний супровід.

 
Назва послуги
Вартість, грн
1
Консультація гінеколога з інтимної пластики
1500

Питання - відповіді

Після лабіопластики не можна сидіти?

Ні, можна сідати відразу ж по її закінченню.

Після операції як правило турбують дуже сильні болі?

Післяопераційний больовий синдром проявляється у різних пацієнток по-різному і пов'язаний, як з видом операції, так і з порогом больової чутливості жінок. Однак, наша технологія лабіопластики мінімізує больові відчуття після неї і робить період відновлення більш комфортним

Після лабіопластики боляче або навіть неможливо сходити в туалет?

Уретра і сечовий міхур знаходяться поза зоною операції, тому порушень сечовипускання після неї не відбувається.

Після лабіопластики порушується чутливість?

Чутливість не погіршується. У ряді випадків навіть поліпшується, тому що до операції надлишковий край малих статевих губ, що виходить за межі великих, піддавався постійній травматизації і подразненню, що могло призводити до хронічного запалення і зниження чутливості. Після лабіопластики при нормалізації розмірів і форми губ, зникає такий травматичний вплив на них, і поліпшуються сексуальні відчуття.

Що входить в пакет операції з лабіопластики?

Пакет операції "Лабіопластика"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація гінеколога
  • консультація анестезіолога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід

Чому лабіопластику варто робити в Grace Clinic?

 • Операцію по корекції статевих губ проводять лікарі-гінекологи експертного рівня, які володіють всіма сучасними методиками лабіопластики і техніками реконструктивної та косметичної хірургії.
 • Операція проходить в умовах сучасного стаціонару з дотриманням всіх міжнародних стандартів проведення хірургічних втручань та анестезіологічного супроводу.
 • Ми можемо запропонувати різні види анестезії для комфортного проведення операції.
 • Якісний і довгостроковий естетичний і функціональний результат, а також швидка та комфортна реабілітація забезпечуються налагодженим медичним процесом, застосуванням сучасних хірургічних і анестезіологічних технологій і апаратної хірургії (лазерної та радіохвильової).
 • Високі стандарти сервісу на всіх етапах амбулаторного та стаціонарного перебування в клініці: комфортна одномісна люкс-палата з індивідуальним харчуванням і медичним наглядом.
 • Ми здійснюємо повний супровід наших пацієнтів, починаючи від первинної консультації до повного одужання і отримання бажаного естетичного і функціонального результату.