Лабіопластика

Лабіопластика

Лабіопластика

Для багатьох жінок зовнішній вигляд інтимної зони має велике значення. У кожного свої поняття про красу та естетику, які не завжди збігаються з реальністю.

Форма та розмір статевих губ іноді приносять психологічний чи фізичний дискомфорт жінці, і допомогти з цією проблемою може лабіопластика, Київ

Лабіопластика - це операція з корекції форми та розміру статевих губ. Проводиться два види операції: пластика великих статевих губ та пластика малих статевих губ. Іноді операція поєднує два види пластики. Зазвичай мається на увазі зменшення статевих губ (оскільки з віком великі статеві губи втрачають об'єм, а шкіра - пружність, провисає; тоді як малі статеві губи від народження можуть бути занадто збільшені або мати розриви внаслідок пологів). 

Види лабіопластики малих статевих губ

Залежно від початкової форми малих статевих губ гінеколог-хірург Grace Сlinic використовує одну з наступних технік:

 • Якщо спочатку статеві губи збільшені поступово по всьому краю, застосовується рівномірне висічення краю статевих губ, т.зв. "пряме висічення", щоб отримати природний результат.
 • При формі губ у вигляді прапорця (верхній край статевих губ виступає і збільшений більше ніж нижній край, нагадуючи прапорець), застосовується клиноподібна техніка висічення. По центру статевої губи видаляється частина тканини у вигляді трикутника, статева губа зшивається і таким чином досягається акуратний вигляд статевої губи.

Техніка зменшення великих статевих губ

 • При зменшенні гіпертрофованих великих статевих губ гінеколог-хірург видаляє зайву тканину, сховавши невеликий косметичний шов між малою і великою статевою губою. Через півроку цей шов стає непомітним. При необхідності лікар формує з наявних тканин додатковий обсяг для більших статевих губ.

Лабіопластика: до та після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Кому потрібна лабіопластика?

Покази


- гіпертрофія малих статевих губ, коли вони виступають за межі великих статевих губ більш ніж на 4 см і завдають жінці незручності - тертя, запалення та інше;
- віковий птоз в інтимній зоні, який призводить до небажаного розтягування та збільшення статевих губ – як малих, так і великих;
- суб'єктивне бажання пацієнтки, викликане психологічним і фізичним дискомфортом (неможливо носити одяг, що обтягує, як легінси);
- асиметрія статевих губ;
- пластика статевих губ після травм.

Протипокази


- різні захворювання (хронічні, алергічні, запальні) на активній стадії;
- захворювання крові, порушення згортання;
- діабет та інші ендокринні захворювання;
- онкологічне захворювання;
- період лактації; вагітність;
- індивідуальні протипоказання, які з'ясовуються під час консультації.

Хочу консультацію

Записатись

Як проходить операція?

Консультація
01

Консультація

Як і будь-яка операція у клініці Grace, пластика статевих малих чи великих губ починається з консультації гінеколога, і при виявленні спірних питань можуть бути залучені інші фахівці. Збираються необхідні аналізи. Перед операцією протягом кількох днів можуть бути призначені свічки для санації інтимної зони. Також потрібно буде видалити волосся. На огляді гінеколог визначає техніку проведення операції, ви обговорюєте вибір наркозу (загальний чи місцевий).

Операція
02

Операція

Сама операція триває від 30 хвилин до 2 годин (залежно від обсягу втручання). Для накладання швів використовують нитки, що саморозсмоктуються, які дають найкращий косметичний результат. Наркоз може бути використаний кількох видів на вибір: загальний (у такому разі після операції пацієнтка залишається у стаціонарі на добу) або місцевий (через кілька годин можна залишити клініку). У будь-якому випадку для вашого комфорту ваш персональний водій від Grace Сlinic відвезе вас додому після виписки – на вашому авто (в клініці є власне закрите паркування) або на Tesla клініки.

Відновлення
03

Відновлення

Пластика статевих губ не відноситься до складних операцій, тому період реабілітації займає близько місяця та протікає з мінімальним дискомфортом. Потрібно обробляти інтимну зону спеціальними препаратами, які видасть лікар через тиждень провести плановий огляд. Також на цей період потрібно відмовитися від інтимного життя та деяких видів спорту, які можуть травмувати зону операції, не купатися у відкритій водоймі, не приймати ванну, відвідувати сауну. Загалом відгуки про реабілітаційний період після лабіопластики свідчать, що на якість життя цей період не надто впливає.

Хто проводить?

Усі лікарі

Ольга
Мініна

вагінопластика лабіопластика естетична гінекологія

Кандидат медичних наук, гінеколог-хірург з 16-річним досвідом, естетист, онкогінеколог першої категорії

вагінопластика лабіопластика естетична гінекологія

Тетяна
Шевчук

гормонозамісна терапія біопелети естетична гінекологія лабіопластика вагінопластика

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук

гормонозамісна терапія біопелети естетична гінекологія лабіопластика вагінопластика

Хочу консультацію

Записатись

Відео про клініку

Відео про клініку

Чому пластика статевих губ у Grace?

Гінеколог

хірург

Усі операції жіночої інтимної пластики в Grace Clinic проводять лише гінекологи-хірурги з великим досвідом роботи, які спеціалізуються саме на інтимній пластиці. Ми впевнені, що якісну лабіопластику може провести лише гінеколог.
100%

конфіденційність

Мы гарантирует абсолютную конфиденциальность для наших пациенток. Клиника находится на собственной закрытой территории.
Турбота

та сервіс 5 зірок

Ваш персональний менеджер відповість на всі запитання і разом лікарем будуть супроводжувати вас до повного відновлення. У клініці вам гарантована персональна люкс-палата, дієтичне меню від шеф-кухаря, персональна медична сестра з цілодобовою турботою.

Хочу консультацію

Записатись

Запитання - відповіді

Після лабіопластики не можна сидіти?

Ні, можна сідати відразу ж по її закінченню.

Після операції як правило турбують дуже сильні болі?

Післяопераційний больовий синдром проявляється у різних пацієнток по-різному і пов'язаний, як з видом операції, так і з порогом больової чутливості жінок. Однак, наша технологія лабіопластики мінімізує больові відчуття після неї і робить період відновлення більш комфортним

Після лабіопластики боляче або навіть неможливо сходити в туалет?

Уретра і сечовий міхур знаходяться поза зоною операції, тому порушень сечовипускання після неї не відбувається.

Після лабіопластики порушується чутливість?

Чутливість не погіршується. У ряді випадків навіть поліпшується, тому що до операції надлишковий край малих статевих губ, що виходить за межі великих, піддавався постійній травматизації і подразненню, що могло призводити до хронічного запалення і зниження чутливості. Після лабіопластики при нормалізації розмірів і форми губ, зникає такий травматичний вплив на них, і поліпшуються сексуальні відчуття.

Що входить в пакет операції з лабіопластики?

Пакет операції "Лабіопластика"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація гінеколога
  • консультація анестезіолога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.