Anti-age терапія: коли починати?

В усі часи люди в пошуку філософського каменю здоров’я та довголіття. І це вкотре доводить, що у всіх нас є величезне бажання досягти довголіття та зберегти молодість якомога довше. Хоч чарівну “пігулку” ми ще не розробили, але деякі секрети anti-age терапії спеціалістам клініки пластичної хірургії Grace Clinic вже відомі.

Насправді anti-age починається ще в молодому віці. Старіння – це накопичувальний процес, і відбувається він не миттєво. Саме тому anti-age лікарі Grace Clinic працюють на випередження, і в цьому головна особливість клініки пластичної хірургії Grace Clinic у Києві. Наша мета – зберегти здоров’я людини та уповільнити процеси старіння організму завдяки ретельному моніторингу та профілактиці розвитку різних захворювань та патологій.

Як відбувається консультація з anti-age терапевтом у клініці пластичної хірургії Grace Clinic?

  • Ми детально збираємо скарги по всіх органах та системах
  • Вивчаємо історію захворювання або функціональні дисбаланси в організмі, спадкову схильність
  • Робимо детальний огляд із фіксацією антропометричних даних, визначення композиції тіла
  • Використовуємо лабораторні, генетичні, інструментальні методи дослідження

За результатами діагностики кваліфіковані спеціалісти клініки пластичної хірургії Grace Clinic розроблять комплекс профілактичних та лікувальних заходів, які будуть вашою інструкцією зі списком нутрицевтиків, за необхідності, фармпрепаратів та рекомендацій з модифікації способу життя, харчування та фізичної активності.

Anti-age медицина – новий підхід до якості життя та довголіття. Чекаємо на вас у Grace Clinic — клініці, яка знає все про здоров’я та красу.