Любомир
Дронюк

Любомир
Дронюк

Anti-age терапевт. 

Лікар-кардіолог. 

Лікар вищої категорії. 

33 роки практики в кардіології

Про доктора

Доктор Дронюк належить до особливого класу лікарів, які займаються поліпшенням якості і збільшенням тривалості життя, даючи своїм пацієнтам цінні знання з управління своїм здоров'ям і красою, застосовуючи технології науки і біохакінга. Любомир Дронюк - один з провідних антіейдж-експертів, які формують новий погляд на wellness як індустрію. Це health life-коуч, який розробляє індивідуальну тактику випередження хвороб і уповільнення процесів старіння.

Закінчив Львівський медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа» в 1986 році. Пройшов інтернатуру на базі лікарні швидкої медичної допомоги в Києві. Отримав спеціалізацію з кардіології в Інституті кардіології ім. М.Д. Стражеска. Ефективно вирішувати проблеми пацієнтів, рухаючись в ногу з нововведеннями антивікової медицини, доктору Дронюку допомагає постійне навчання: він вивчає питання імунотерапії при загальних і алергічних захворюваннях; детоксикації організму; при цьому підвищує кваліфікацію в кардіології - своїм головній спеціалізаціі. Сьогодні він - діючий член Української асоціації превентивної та антиейджинг медицини

Життєве кредо

"Натхнення існує, але знайти його можна тільки в процесі роботи" - завжди цитую Пабло Пікассо.

Кожен вдячний погляд пацієнта, позитивний результат лікування надихає удосконалюватися, стимулює до професійного росту. Моя мрія - бачити на прийомі тільки здорових людей.