Check Up
організму

Програми Check Up – комплексне обстеження організму, чекап, який допоможе виявити збої в організмі та профілактувати появу захворювань.

Раніше, щорічну обов'язкову диспансеризацію в поліклініці без примусу проходили одиниці. Сьогодні, в епоху поголовного захоплення здоровим способом життя, одним з його канонів стало комплексне обстеження організму (для чоловіків, для жінок) – CheckUp, що в перекладі з англійської означає перевірку. В медичний чекап здоров’я організму входять консультації, проведення лабораторних аналізів та інструментальних досліджень, діагностична аналітика та письмовий лікарський висновок з рекомендаціями щодо підтримання здоров'я, необхідної корекції або лікування.

У кожному медичному закладі складаються свої програми чекапів. Регулярність їх проходження залежить від спеціалізованої спрямованості програми, а також стану конкретної людини. За рекомендацією ВООЗ особам старше 40 років, чекапи здоров'я: чекап для жінок, чекап для чоловіків, базовий чекап організму – слід проходити в обов'язковому порядку, не рідше 1 разу на рік. Проте для профілактики і ранньої діагностики захворювань, займатися базовим скринінгом, які оцінюватимуть поточний стан здоров'я, можна і в більш молодому віці.

Що дає чекап стану здоров’я організму та які його переваги

Пройти чекап означає:

 • оновити інформацію про поточну клінічну ситуацію свого здоров'я;
 • зробити первинну профілактику (виявити ступінь ризику дебюту) хронічних захворювань;
 • провести вторинну профілактику прогресування та ускладнень хвороб, які уже проявили себе, в тому числі і онкологічного характеру;
 • познайомитися або, вже як члену Клініки Grace (Грейс), зміцнити взаємини з нашими лікарями, а заодно і дізнатися новинки сучасної медицини та пластичної хірургії.
 • У порівнянні зі звичайним диспансерним обстеженням, чекап в клініці дуже зручний і практичний. Все організовано таким чином, що займає в рази менше часу. При цьому якщо взяти і скласти ціни в приватних медичних клініках за кожну окремо взяту консультацію у фахівця, дослідження, тести або аналізи, а потім порівняти з вартістю за чекап стану здоров’я в Grace Clinic, то можна побачити ще й фінансову вигоду.

Відгуки

Програми Check Up

Check Up Woman

1. Консультації терапевта: первинная та заключна

2. Лабораторна діагностика: Розгорнутий аналіз крові, індекс НОМА, глікований Нb, загальний аналіз сечі, ліпідограма, аспартатамінотрансфераза, аланінамінотрансфераза, ГГТП, білкові фракції розширені, білірубін загальний, прямий та непрямий, гомоцистеїн, гідроксивітамін Д, гепатит В Anti HbcorAg, гепатит C Anti HCV загальні антитіла (IgM+IgG), ТТГ, сечова кислота, сечовина, коагулограма, індекс ROMA, СА -15 3, феритин, С- пептид, вітамін В-12, креатинін, С-реактивний білок, РАР - тест, мікроскопія уро-генітальних виділень, ВПЛ-типування, К+.

3. Консультація гінеколога (з УЗД)

4. Апаратні методи: УЗД молочних залоз, УЗД щитовидної залози УЗД ОБП, УЗД області черевної порожнини, Дуплексне сканування судин нижніх кінцівок вен або артерій, дуплексне сканування судин шиї (з функціональними проблемами).

5. Консультація косметолога/пластичного хірурга

6. Персональна картка здоров’я

7. Смачний та корисний сніданок

Вартість програми
30 800 грн

Check Up Man

1. Консультації терапевта: первинна та заключна

2. Лабораторна діагностика: Розгорнутий аналіз крові, індекс НОМА, глікований Нb, загальний аналіз сечі, ліпідограма, аспартатамінотрансфераза, аланінамінотрансфераза, ГГТП, білкові фракції розширені, білірубін загальний, прямий та непрямий, гомоцистеїн, гідроксивітамін Д, гепатит В Anti HbcorAg, гепатит C Anti HCV загальні антитіла (IgM+IgG), ТТГ, сечова кислота, сечовина, коагулограма, індекс ПСА, загальний ПСА, вільний ПСА, феритин, С- пептид, креатинін, С-реактивний білок, вітамін В-12, загальний тестостерон, вільний тестостерон, ДНЕА, К+.

3. Консультація уролога (з УЗД)

4. Апаратні методи: УЗД щитовидної залози, дуплексне сканування судин нижніх кінцівок вен або артерій, УЗД області черевної порожнини, УЗД нирок та сечового міхура, дуплексне сканування судин шиї (з функціональними проблемами).

5. Консультація косметолога/пластичного хірурга

6. Персональна картка здоров’я

7. Смачний та корисний сніданок

Вартість програми
30 800 грн

PostCOVID Check Up

1. Консультації терапевта: первинна та заключна

2. Лабораторна діагностика: Розгорнутий аналіз крові, Загальний аналіз сечі, D-димер, Ліпідограма, Білірубін загальний, прямий, непрямий, Аспартатамінотрансфераза, Аланінамінотрансфераза, ГГТП, Калій (сироватка), Загальний білок, Креатинін, Сечовина, C-реактивний білок, високочутливий (C-Reactive Protein, High Sensitivity), ТТГ, Гомоцистеїн, Гідроксивітамін Д, Вітамін B12 активний (голотранскобаламін), Коагулограма, Глікований Нb, С-реактивний білок, Феритин, Бакпосів калу на дисбактеріоз, Копрограма

3. Апаратні методи: ЕКГ, УЗД легень, Монітор складу тіла

4. Персональна картка здоров’я

5. Смачний та корисний сніданок

Вартість програми
17 600 грн

Check Up Base

1. Консультації терапевта: первинна та заключна.

2. Лабораторна діагностика: розгорнутий аналіз крові, індекс НОМА, загальний аналіз сечі, ліпідограма, аспартатамінотрансфераза, аланінамінотрансфераза, ГГТП, білкові фракції розширені , білірубін загальний та прямий, Антитіла до цитомегаловірусу lg G, гідроксивітамін Д, вітамін В-12, гепатит В Anti HbcorAg, гепатит C Anti HCV загальні антитіла (IgM+IgG), ТТГ, сечова кислота, гомоцистеїн, феритин, С-реактивний білок, К+, цистатин С, коагулограма, сечовина, креатинін.

3. Апаратні методи: ЕКГ, УЗД щитоподібної залози, УЗД черевної порожнини та заочеревинного простору.

4. Персональна картка здоров’я.

5. Смачний та корисний сніданок.

Вартість програми
22 000 грн

Check Up Child

1. Консультація педіатра:
Первина консультація спеціаліста
Заключна консультація спеціаліста

2. Лабораторна діагностика:
Розгорнутий аналіз крові
Загальний аналіз сечі
Копрограма

3. Апаратні методи діагностики:
ЕКГ
УЗД щитовидної залози
УЗД черевної порожнини та заочеревинного простору

4. Смачний та корисний сніданок.

Вартість програми
10 120 грн

Як відбувається чек ап?

До

Check Up

За домогою спеціалістів клініки ви обираєте бажану програму — Check Up Base, Check Up Man, Check Up Woman або PostCOVID Check Up відповідно. Кожна із них має свої особливості, тому варто приділити увагу вибору. Потім ви обираєте дату та час проходження дослідження.
Під час

Check Up

На первинній консультації лікар детально розпитує вас про стан вашого здоров'я, заповнює вашу персональну картку здоров'я і скеровує на подальші дослідження. Після здачі аналізів вам запропонуюсь корисний та смачний сніданок, адже всі аналізи треба здавати натщесердце. Після отримання результатів аналізів та досліджень, лікар назначає дату повторного візиту.
Після

Check Up

Лікар нашого Медичного Клубу готує ваші персональні висновки та заключення, складає персональну схему лікування та рекомендації щодо модифікації способу життя. Всі заключення, висновки, результати аналізів та лабораторних досліджень прикріплюються у вашу Персональну картку здоров'я, яка залишається у вас і ви у будь-який час можете передивитись власні результати та рекомендації.

Наш підхід до Check Up

Наш підхід до Check Up

Не так давно, люди зверталися до спеціалістів виключно, коли проблема зі здоров’ям вже була, а її симптоми проявлялися дуже гостро. Сьогодні підхід до здоров’я змінився. В нашій клініці ми працюємо за принципом «медицина здоров’я» та пропонуємо Check Up програми різних напрямків. Вони допомагають запобігти розвитку захворювань або вилікувати їх на ранніх етапах. Це важливо робити і чоловікам, і жінкам.

Під час Check Up ви контролюєте стан власного організму та забезпечуєте собі гарне самопочуття та довголіття.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Любомир
Дронюк

check up організму

Anti-age терапевт. Лікар-кардіолог. Лікар вищої категорії. 33 роки практики в кардіології

check up організму

Питання - відповіді

Як довго триває Check Up?

Тривалість залежить від типу програми Check Up. Зазвичай тривалість складає два дні: день первиннх консультацій, проходження досліджень та здачі аналізів, та день заключної консультації. Проте, якщо лікар призначить додаткові аналізи, то тривалість проходження може збільшитись

Коли потрібно робити повторний Check Up?

На консультації спеціаліст враховує ваш вік, особливості організму, образ життя та перенесені захворювання. Відповідно до ваших результатів він призначає повторну програму Check Up. Але якщо говорити загальними термінами, то повний Check Up потрібно проводити раз на рік.

Чи можна робити Check Up для дитини?

Так, можна. Але в нашій клініці окремої програми Check Up для дітей немає. Адже організм дитини тільки розвивається. Проте ми можемо запропонувати батькам звернутися до нашого педіатра, котрий на консультації зможе самостійно визначити обстеження та аналізи, які потрібно пройти.

CheckUp в Grace Clinic

Чому робити чекап стану здоров’я краще в київській Клініці Grace (Грейс)?

По-перше, у нас працюють одні з найкращих лікарів-діагностів.

По-друге, ми постійно оновлюємо арсенал лабораторного і дослідницького обладнання експертного класу, і пишаємося кваліфікацією та високим ступенем відповідальності наших лаборантів, які не допускають результатів «випадково переплутали аналізи» або «неправильно записали показники».

По-третє, ми створили таку логістичну схему проходження чекапу, при якій Ви не зіткнетеся з затримками і тяганиною, тим більше з чергою.

Читати далі

Медичний чекап: правила підготовки

Так як в комплексну програму обстеження організму входять численні аналізи крові, які до речі беруть один раз на всі заявлені тести, то перед днем проходження чекапу слід дотримуватися наступних правил:

 1. Дотримуватися голодування тривалістю не менше 8 годин.
 2. За добу до чекапу не вживати алкогольні напої, не їсти великої кількості солодощів, жирної їжі, не пити багато кави. В іншому випадку деякі результати аналізів крові виявляться недостовірними.
 3. Протягом декількох днів перед чекапом не змінювати звичний раціон і режим харчування. Подібні зміни можуть спотворити метаболічну картину крові.
 4. У день здачі аналізів не снідати і відмовитися від ранкової пробіжки, якщо вона триває більше 10 хвилин. Тим, хто курить, по можливості, утриматися від куріння, але точно не курити за 30 хвилин до входу в клініку.
 5. Від моменту пробудження і до забору крові не пити соків, чаю, кави, компотів та інших напоїв. Дозволяється випити 1 склянку негазованої питної води.
 6. Утриматися від прийому будь-яких «позапланових» ліків. Попередити лікаря, що консультує, про ті ліки і біологічно активні добавки, які приймаються щодня.
 7. До речі, перед походом на чекап слід освіжити в пам'яті точні назви не тільки всіх ліків, що приймаються Вами щодня або регулярно, але і препаратів, що використовуються нерегулярно.

  На закінчення хочемо відзначити, що пройти чекап стану здоров’я в Києві в Grace Clinic можуть не тільки члени нашого Клубу, але і гості, які приїхали з інших міст України, і навіть з інших країн. Ми приймемо всіх «медичних туристів» або людей, у яких бажання зробити медичний чекап здоров'я, з'явилося раптово, за умови якщо час запису на проходження комплексного обстеження збігається з часом їх перебування в столиці.

  Показати менше

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.