Збільшення
грудей

Збільшення
грудей

стань впевненою у собі і своїй неперевершеності! Віднайди свою  ідеальну форму грудей зі спеціалістами Grace

Збільшення грудей

Заборони після маммопластики

Бажання збільшити та поліпшити форму грудей може виникнути не тільки у жінок, які хочуть стати привабливішими. У деяких випадках така потреба зумовлена медичними показаннями. Збільшення грудей рекомендовано при вроджених аномаліях, недорозвиненості, сильній асиметрії з різними розмірами молочних залоз, для відновлення після мастектомії, при атрофії після закінчення годування немовляти грудьми.

Що таке аугментація молочних залоз (ендопротезування молочних залоз)

Один з видів маммопластики або хірургічної пластики грудей називається аугментація молочних залоз. Вона являє собою хірургічне збільшення грудей за допомогою імплантатів. Готуватися до ендопротезування молочних залоз потрібно буде протягом кількох днів. Тривалість операції – 60 хвилин, а відновлення займе 6 тижнів. Займатися спортом, ходити в сауну, відвідувати солярій або приймати сонячні ванни, можна через 3 місяці після маммопластики, і протягом року необхідно буде запобігати вагітності.

Збільшити груди після пологів можна тільки через 6 місяців після закінчення годування грудьми. В цей час з’явиться достовірна картина змін, що дозволить хірургу оцінити їх об’єм, прийняти рішення та вибрати необхідну методику ендопротезування.

Сучасні методики хірургічного збільшення грудей і види імплантатів

Жінкам, які хочуть або змушені збільшити груди, пластична хірургія сьогодні пропонує наступні методики аугментації молочних залоз:

 1. Субмаммарний (інфрамаммарний) розріз по лінії підгрудної складки. Найпоширеніша та технічно легка операція по збільшенню грудей, яка дає найбільш наближені до запланованих результати.
 2. Періареолярний розріз. Рубець, який буде розташований по краю пігментованої навколососкової зони молочної залози, через кілька місяців буде майже невиразний. Ця методика не дозволяє збільшити груди на кілька розмірів та має більший процент ускладнень.
 3. Аксилярний розріз в пахвовій впадині. Такий розріз помітний менше, але цю методику ендопротезування пропонують тим жінкам, які хочуть лише трохи збільшити розмір і частіше використовують круглі імплантати.

Сучасні грудні імплантати випускаються двох різновидів – круглі та краплеподібні. Їх оболонка може бути гладкою або текстурованою, а наповнювач являти собою силіконовий гель або сольовий (фізіологічний) розчин. Вибір форми та інших характеристик імпланта залежить від типу жіночої грудної клітини, стану м'яких тканин молочних залоз і бажаної форми майбутнього бюсту.

Більш детально про операцію зі збільшення грудей в Grace Clinic ви можете прочитати в нашому буклеті

До/після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Етапи

до операції

Нам важливо сформувати правильне бачення результату і щоб ви отримали бажаний результат, тому на першій консультації ми відповідаємо на всі ваші запитання, обираємо тип імпланту, метод розрізу. Перед операцією важливе медичне обстеження, оскільки для нас важливе ваше здоров'я. За результатами обстеження та консультації анестезіолога пацієнт допускається до операції. Для вашої зручності на операцію вас доставить водій Grace на Tesla.

Під час операції

Тривалість операції залежить від об'єму втручання та триває від 1 до 3 годин. Наші спеціалісти обирають найсучасніші препарати анестезії. А сама операція проводиться під контролем повністю автоматизованого надсучасного анестезіологічного обладнання та команди лікарів. Хірург робить розмітку для встановлення імплантів. В кінці операції вам накладають спеціальну компресійну білизну та переводять у палату під щосекундний догляд медичного персоналу та під контролем медичного обладнання.

Після операції

Першу добу ви проведете у нашій клініці під наглядом спеціалістів та персональної медсестри. До кінця першого тижня ви зможете повернутися до роботи. Компресійну білизну зможете зняти через 4-6 тижнів. Увесь час вас супроводжуватиме персональний конс'єрж сервіс (менеджер).

Чому обирають Grace?

ДОСВІД
За більш ніж 16 років успішної діяльності лікарі Grace провела тисячі успішних пластик грудей пацієнтам з усіх куточків світу.

БЕЗПЕКА
Застосування провідного анестезіологічного обладнання, підходів до проведення операцій (операцію завжди проводить два високопрофесійні хірурги – основний і асистент), обов’язкового обстеження до операції (системи допуску до операції), цілодобове медичне спостереження одразу після операції та огляди протягом року - дозволяють забезпечити максимальну безпеку пацієнтам Grace.

РЕЗУЛЬТАТ
Для нас важливо максимально досягти бажаного результату пацієнтом, саме тому під час консультації лікар використовує сайзери для спільного розуміння бажаної форми та об’єму майбутніх грудей.

РЕАБІЛІТАЦІЯ
Для пришвидшення реабілітації та комфорту доступні реабілітаційні процедури.

ТУРБОТА ТА СЕРВІС
Персональний менеджер, який забезпечить цілодобовий конс’єрж сервіс та доступ до лікарів 24/7.

Відео про клініку

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Вадим
Сімонов

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

Варсік
Дадаян

Провідний пластичний хірург з пластики тіла Grace Clinic.
Успішний досвід більш ніж 18 років. Кандидат медичних наук.

Вартість послуг

Ціна операції по збільшенню грудей залежить від обсягу втручання і включає:

 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію по збільшенню грудей;
 • імпланти;
 • набір компресійної білизни;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • річний медичний супровід.
 • *у разі придбання операційного пакету - консультацію вже включено у його вартість

 
Назва послуг
Вартість
1
Консультація пластичного хірурга вищої категорії, 35 років досвіду
1900 грн*
2
Консультація провідного пластичного хірурга, кандидата медичних наук
1000*
3
Пакет "Збільшення грудей" (пластичний хірург вищої категорії, 35 років досвіду)
від 6500 євро
4
Пакет "Збільшення грудей" (провідний пластичний хірург, кандидат медичних наук)
від 4000 євро

Питання - відповіді

Як довго болять груди після збільшення?

Будемо відвертими. Груди особливо болять перші три дні після операції, але ви постійно приймаєте знеболювальне на цьому етапі. На 5-ий день больових відчуттів стає менше, а на 7-ий — болі майже немає, проте зберігаються неприємні відчуття. Вони остоточно проходять за два тижні.

Чи можна відразу збільшити груди з 1 до 3 розміру?

Так, це можливо зробити, але попередньо потрібно проконсультуватися з нашим спеціалістом. Збільшення залежить від форми та пропорції грудей. Важливо зрозуміти, чи достатньо буде ваших тканин для покриття імпланту 3-ого розміру. На консультації спеціаліст може створити 3D-модель бажаного розміру. Ви зможете подивитись, чи гармонійно та пропорційно груди виглядатимуть на вашому тілі.

Коли можна повернутися до спорту?

Організму потрібно відновитися після збільшення грудей. Приблизно за три місяці спадають набряки, загоюються шви, м’язи повертаються в норму. Важливо дотримуватися всіх рекомендацій нашого спеціаліста під час цього періоду. Одна з найголовніших — це обмеження будь-якої фізичної активності, тому лише через три місяці ми дозволяємо всі види фізичних навантажень.

Що входить в пакет операції зі збільшення грудей?

Пакет операції "Збільшення грудей"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація пластичного хірурга
  • консультація анестезіолога
  • консультація гінеколога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід

Додатково включено у вартість пакету:

13. Імпланти (для аугментації)

14. Компресійна білизна (1 комплект)

Чому збільшення грудей краще зробити в Grace Clinic

Кращі пластичні хірурги по збільшенню грудей в Києві працюють в Клініці Grace (Грейс). Кваліфікація кожного з них підтверджена атестатом Пластичний хірург вищої категорії, а досвід виконання операцій по збільшенню грудей становить понад 10 років. Наші фахівці регулярно обмінюються знаннями, досвідом та інноваціями з колегами в кращих зарубіжних клініках пластичної хірургії.

Успішність операції по збільшенню грудей також забезпечується сучасним німецьким операційним обладнанням і хірургічним інструментарієм. Використовуються новітні, безпечні і сертифіковані імпланти і шовні матеріали з дотриманням найвищих стандартів стерильності.

Уточнити всі нюанси аугментації грудей і отримати вичерпні відповіді на всі питання можна на першому прийомі-консультації.

Читати далі

Протипоказання до аугментації молочних залоз

Як і будь-яка інша маммопластика, збільшення грудей анатомічними імплантами заборонено при наявності:

 • множинної алергії на середники для місцевої та загальної анестезії;
 • злоякісні новоутворення у молочній залозі;
 • проблем зі шкірою в зоні, що оперується, наприклад, оперізуючого лишаю;
 • гострої або хронічної інфекції в стадії загострення;
 • тяжких захворювань ендокринної системи;
 • онкологічного захворювання;
 • деяких психічних розладів;
 • порушень згортання крові.

Аугментацію грудей не роблять дівчатам, яким не виповнилося 18 років. Операція зі збільшення грудей не дозволена під час вагітності та в період лактації.

Більш детально про аугментацію грудей ви можете прочитати у нашому буклеті

Показати менше