Ліпосакція
живота

Ліпосакція
живота

Коли сантиметри на талії показують більше, ніж потрібно, наші спеціалісти допомагають їх зменшити за одну процедуру ліпосакції.

Тим, хто хоче стати володарем плаского живота і витонченої талії, але не можете досягти цього за допомогою дієт, фізичних вправ і пігулок для схуднення, допоможе ліпосакція живота. Крім цього, сьогодні, ця малотравматична косметична операція віднесена офіційною медициною до способів, які збільшують тривалість життя. Позбавлення від надлишків підшкірного і частини вісцерального жиру запобігає розвитку інсулінорезистентності, цукрового діабету 2 типу та постійно високого рівня в крові «поганого» холестерину, а також знизить шанси захворіти раком грудей, прямої кишки та хворобою Альцгеймера.

Ліпосакція – це корекція контурів тулуба або інших частин тіла, яка відбувається завдяки руйнуванню жирових клітин і їх подальшого видалення (виведення) з організму. Проходить таке втручання під наркозом. Яким він буде, індивідуально вирішує лікар-анестезіолог.

В деяких випадках, при видаленні із зони живота і боків допустимо великих обсягів жиру – до 2-3 кг (4-6 л), ліпосакцію живота можна поэднувати з абдомінопластикою (підтяжкою шкіри). Для видалення більшої кількісті жирових відкладень потрібно зробити серію ліпосакцій, проміжок між якими визначається хірургом.

Ліпосакція живота і боків може тривати від 30 до 90 хвилин. Після чого, протягом 2-х діб потрібен нагляд лікаря, який передбачає перебування в нашому стаціонарі.

Результат буде видно відразу ж після операції. Реабілітаційний період після ліпосакції живота і боків триває 2 місяці. У цей час необхідно носити компресійну білизну або еластичний бандаж, робити вправи ЛФК, відмовитися від відвідування басейну, сауни, солярію.

Наш досвід

До

операції

На консультації спеціаліст оглядає проблемні зони: живіт та бока. Визначає об'єм ліпосакції. Надає основні рекомендації щодо підготовки та призначає необхідні обстеження. На предопераційному огляді ви здаєте аналізи та проходите ряд обстежень.
Під час

операції

Залежно від методу та обсягу втручання, ліпосакція триває від однієї до трьох годин. Проходить під загальною анестезією. Спеціаліст робить розрізи та, за допомогою спеціального пристрою - ліпосактора, звільняє тіло від зайвих жирових відкладень.
Після

операції

По завершенню вам одягають компресійну білизну. Першу добу ви проведете в одномісній люкс-палаті нашої клініки під постійним наглядом медичного персоналу. Протягом півтора-двох місяців потрібно обмежити свою фізичну активність.

Наш підхід до ліпосакції живота

Скільки часу не качайте прес, зайві жирові відкладення не зникнуть. Особливо внизу живота. Ліпосакція — єдиний ефективний метод, який допоможе вам позбутися небажаних жирових накопичень.

Наші спеціалісти виділяють наступні переваги ліпосакції живота. Швидкий та стабільний результат. Знадобиться всього лише одна процедура, яка зберігатиме ефект роками. Також ліпосакція живота залишає майже непомітний рубець. Для ще кращого результату наші спеціалісти часто поєднують ліпосакцію із пластикою живота.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Сергій
Гришай

Лікар пластичний хірург. Спеціаліст з пересадки волосся. Флеболог. 12 років хірургічного досвіду

Вадим
Сімонов

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

Максим
Бігун

Лікар пластичний хірург.
5 років хірургічної практики

Вартість послуг

Ціна операції ліпосакції живота залежить від обсягу втручання і включає:

 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію ліпосакції живота;
 • набір компресійної білизни;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • річний медичний супровід.

  *у разі придбання операційного пакету - консультацію вже включено у його вартість

 •  
  Назва послуг
  Вартість, грн
  1
  Консультація пластичного хірурга з ліпосакції живота
  1000*

  Питання - відповіді

  Коли краще проводити ліпосакцію живота?

  Для чоловіків не існує протипоказань у часі. А от для жінок рекомендовано обирати час, враховуючи менструальний цикл. Адже менструація може супроводжуватися більш вираженими набряками

  Чи можна вагітніти після ліпосакції живота?

  Так, звичайно. Після повного відновлення вашого організму, через два-три місяці ви можете планувати вагітність. Ліпосакція ніяким чином не впливає на ваше бажання та можливість стати мамою.

  Через який час можна робити вправи на прес?

  Наші спеціалісти рекомендують дочекатися повного відновлення — два-три місяці, а вже потім повертатися до спорту. Це допоможе уникнути непередбачуваних ускладнень. АЛЕ після попередньої консультації з вашим хірургом

  Що входить в пакет операції з ліпосакції живота?

  Пакет операції "Ліпосакція живота"
  включає:

  1. Передопераційні консультації:

   • консультація пластичного хірурга
   • консультація анестезіолога
   • консультація гінеколога

  2. Стандартний пакет аналізів

  3. ЕКГ (відповідно операції)

  4. УЗД (відповідно операції)

  5. Рентген дослідження (відповідно операції)

  6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

  7. Палата інтенсивної терапії

  8. Операція

  9. Анестезія

  10. Стаціонар

   • палата
   • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
   • персональна медична сестра
   • індивідуальне дієтичне харчування

  11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

  12. Річний медичний супровід

  Додатково включено у вартість пакету:

  13. Компресійна білизна (1 комплект)

  Види ліпосакції живота

  В Клініці Grace виконують такі види ліпосакції живота і боків:

  1. Вакуумна ліпосакція живота. Жирові клітини розріджуються та відсмоктуються спеціальним вакуумним обладнанням, операційний наконечник якого вводиться через невеликі проколи в шкірі.
  2. Кавітація або ультразвукова ліпосакція живота. Під впливом низькочастотного ультразвуку жирові клітини лопаються, а потім видаляються вакуумом та частково самостійно через лімфатичну систему. Частота ультразвуку підібрана таким чином, що вона не чинить негативного впливу на внутрішні органи, але при цьому тонізує шкіру живота. Кавітація заборонена при наявності кардіостимулятора або інших металевих імплантів. Після УЗ-ліпосакції показано проходження курсу процедур одного з видів масажу живота.
  3. Софт-ліпмодел. Цей сучасний метод ліпосакції живота руйнує жирову тканину струмами високої частоти. Для цього в шкірі роблять крихітні проколи, через які також і видаляють зруйновані жирові клітини. Після такої ліпосакції живота реабілітаційний період суттєво скорочується.

  Читати далі

  Важливо розуміти, що жоден з видів ліпосакції живота не нормалізує вуглеводно-ліпідний обмін. Тому якщо протягом року не дотримуватися низьковуглеводної або кето-дієти, і при цьому не стежити за добовою калорійністю раціону, то запаси жиру в області талії досить швидко повернуться.

  Протипоказання до ліпосакції живота і боків

  На жаль, але зробити ліпосакцію живота можна далеко не всім. Ця операція заборонена тим, у кого є:

  • множинна алергія на засоби для місцевої та загальної анестезії;
  • інфекції шкіри в зоні, яка підлягає операції;
  • важкий ступінь хвороб серцево-судинної і легеневої системи, нирок і печінки;
  • середня або важка стадія цукрового діабету;
  • ожиріння, яке виникло через захворювання ендокринної системи;
  • онкологічні захворювання;
  • порушення згортання крові.

  Робити цю пластичну корекцію можна тільки після досягнення 18 років. Вагітним та породіллям доведеться відкласти ліпосакцію живота і боків до закінчення періоду лактації.

  Переваги пластичних операцій в Клініці Grace

  Кожного клієнта і члена Клініки Grace очікує персоніфікований підхід, допомога в підготовці до операції, контроль і підтримка в реабілітаційному періоді. Успіх ліпосакції живота та інших пластичних операцій гарантований високою кваліфікацією і тривалим стажем пластичних хірургів, дотриманням міжнародних протоколів безпеки, застосуванням перевірених сучасних технологій, німецькою якістю хірургічного обладнання, інструментів та матеріалів.

  Показати менше

  До/після

  Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.