• Головна |
 • Відео |
 • АПАРАТНИЙ СМАС ЛІФТИНГ: УЛЬТРАФОРМЕР ЧИ АЛЬТЕРА?
Відео

АПАРАТНИЙ СМАС ЛІФТИНГ: УЛЬТРАФОРМЕР ЧИ АЛЬТЕРА?

СМАС-ліфтинг - це ефективна, при цьому неінвазивна (без пошкодження шкіри) косметологічна методика. Процедура показана вже при перших ознаках гравітаційного птозу (тобто опущення) : зниженні щільності тканин, обвисання щік, що робить нечіткий овал обличчя, згладжені скули, другому підборідді і т.д.
АПАРАТНИЙ СМАС ЛІФТИНГ: УЛЬТРАФОРМЕР ЧИ АЛЬТЕРА?

Ультраформер чи Альтера? Як та за якими критеріями необхідно зробити вибір? Адже відгуки і в тому, і в іншому випадку досить хороші; кожен має свої переваги. То що ж робити пацієнтові? Сьогодні поговоримо саме про це.

СМАС-ліфтинг – це ефективна, при цьому неінвазивна (без пошкодження шкіри) косметологічна методика. Процедура показана вже при перших ознаках гравітаційного птозу (тобто опущення) : зниженні щільності тканин, обвисання щік, що робить нечіткий овал обличчя, згладжені скули, другому підборідді і т.д.

Миттєвий косметичний ефект після процедури спостерігається вже через годину-дві, і далі він посилюється з наростаючим ефектом. Далі, шкіра обличчя і шиї буде підтягуватися і молодіти ще протягом 2-3 місяців після процедури. Ефект від СМАС ліфтингу зберігається протягом 2 років.

Процедура підходить для людей з тонкою чутливою шкірою, а також здатна справлятися з багатьма віковими проблемами – опущенням брів, нависанням верхньої повіки, недостатньо вираженими вилицями, другим підборіддям, “в’ялістю” шиї.

ХОЧУ КОНСУЛЬТАЦіЮ
лікаря

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.