• Головна |
 • Відео |
 • Уколи ботоксу небезпечні?! Ускладнення після ботоксу
Відео

Уколи ботоксу небезпечні?! Ускладнення після ботоксу

Ботокс – це препарат, до якого входять невеликі дози ботулотоксину. Він розслабляє і паралізує певні м'язи, завдяки чому зменшуються зморшки та проявляється омолоджуючий ефект.
Уколи ботоксу небезпечні?! Ускладнення після ботоксу

Чи справді ботокс НЕБЕЗПЕЧНИЙ? Які бувають УСКЛАДНЕННЯ після ботулінотерапії?

Ботокс – це препарат, до якого входять невеликі дози ботулотоксину. Він розслабляє і паралізує певні м’язи, завдяки чому зменшуються зморшки та проявляється омолоджуючий ефект.

До / після ботоксуза посиланням

Популярність ботоксу зростає друге десятиліття. Зокрема, в одних США щорічно проводять понад 3 млн ін’єкцій. Препарат використовують не тільки в косметології, а й в медицині для лікування косоокості, дискінезії, мігрені та навіть дитячого церебрального паралічу. Причому лікувальні властивості ботулотоксину стали відомі раніше – у 1981 році, тоді як косметологи офіційно застосовують засіб тільки з 2002 року.

Зараз застосування ботоксу дозволено авторитетними медичними організаціями, в тому числі Управлінням з контролю якості лікарських засобів США (FDA). Однак, як і всі препарати, він має ряд протипоказань і може викликати ускладнення. Найчастіше вони з’являються при використанні несертифікованих препаратів, неправильному введенні або недотриманні інших базових правил.

ХОЧУ КОНСУЛЬТАЦіЮ
лікаря

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.