Корекція
форми
ніг

Корекція
форми
ніг

Впевнено йти по життю допоможуть красиві та стрункі ноги. Ми допоможемо вам зробити перший крок до впевненості.

Об’єм і форма литкових м'язів є важливими характеристиками, які впливають на зовнішній вигляд ніг і фігури в цілому. Якщо пропорції порушені – гомілки, по відношенню до стегон і сідниць занадто вузькі, то ноги нагадують конуси, людина виглядає непривабливо. Тим, кому не під силу самостійно накачати та підтримувати в тонусі м'язи гомілок, або тим, у кого від природи існує дисбаланс співвідношення розмірів зовнішніх і внутрішніх головок литкових і камбалоподібних м'язів, допоможе круропластика.

Пластичну операцію, метою якої є корекція форми гомілок за допомогою ендопротезів (силіконових імплантів), прийнято називати круропластика. Це оперативне втручання не викликає змін в біомеханіці рухів, а лише усуває візуальні диспропорції ніг. Дана естетична корекція дозволяє швидко набути бажаної форми ніг без виснажливих тренувань «опірних» м'язів і зайвих додаткових фізичних навантажень.

Корекція форми ніг імплантами показана клієнтам, у яких є O- або X-подібне викривлення ніг, недостатність об’єму або дизбаланс розвитку головок трицепсу гомілки, її атрофія після травм.

Круропластика також виконується якщо людина просто хоче змінити форму гомілок, наприклад, трохи збільшити їх зовнішній контур, збільшивши лише камбалоподібні м'язи. У деяких випадках, за показаннями, круропластіка виконується не на двох, а на одній нозі.

Наш досвід

До

операції

На консультації ви обговорюєте зі спеціалістом метод проведення операції та обираєте найефективніший. Також обираєте форму, розмір та тип імплантів. Обов’язково проходите обстеження та здаєте аналізи.
Під час

операції

Проходить під загальним наркозом і триває 1-1,5 години. Хірург робиті акуратні розрізи і розміщує імпланти, потім накладає шви. Рубці залишаться майже непомітними.
Після

операції

Вам одягають спеціальні компресійні панчохи або гольфи. Їх можна зняти приблизно за місяць, коли дозволить спеціаліст. В Клініці Грейс ви залишаєтесь протягом однієї доби. Шви знімають через 10-12 днів після пластики.

Наш підхід до корекції форми ніг

Красиві та стрункі ноги формують цілісний естетичний вигляд людини. Це стосується і жінок, і чоловіків. Форма ніг вважається правильною, якщо у ногах можна побачити три своєрідних «вікна»: в області гомілок, трохи нижче колінного суглоба та в області стегон. Якщо «вікна» розміщені інакше або їх менше — то ноги мають певну асиметрію.

Це можна виправити завдяки пластиці форми ніг. Процедура допоможе вам отримати гармонійну пропорцію ніг та позбутися можливих психологічних проблем.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Сергій
Гришай

Лікар пластичний хірург. Спеціаліст з пересадки волосся. Флеболог. 12 років хірургічного досвіду

Вартість послуг

Ціна операції корекції форми ніг (круропластики) залежить від обсягу втручання і включає:

 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • корекцію форми ніг (круропластику);
 • імпланти (для аугментації);
 • набір компресійного білизни;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • річний медичний супровід.

  *у разі придбання операційного пакету - консультацію вже включено у його вартість

 
Назва послуг
Вартість, грн
1
Консультація пластичного хірурга з корекції форми ніг (круропластики)
1000*

Питання - відповіді

Кому потрібно робити корекцію форми ніг?

Основні показання до проведення пластики форми ніг — це асиметрія ніг в зоні гомілки, занадто слабкі та худі литкові м’язи, атрофічні явища м’язів, наявність жирових відкладень на литках та інші. Проте проведення пластики форми ніг залежить, в першу чергу, від бажання клієнта вдосконалити свою зовнішність.

Чи зможу я нормально ходити після корекції?

Так, зможете. Але протягом першого місяця після корекції можуть спостерігатися больові відчуття при ходьбі. Для їх зменшення спеціаліст прописує анальгетичні препарати. Під час реабілітації потрібно дотримуватися основних рекомендацій нашого спеціаліста. Щоденно давати ногам відпочивати. Відмовитись від фізичних навантажень на ноги. Віддати перевагу комфортному взуттю на плоскій підошві та не носити підбори протягом двох місяців.

Як довго зберігаються больові відчуття після пластики форми ніг?

Больові відчуття в області проведення операційного втручання можуть зберігатись близько п'яти днів. Понизити рівень болю можна за допомогою анальгетичних засобів, попередньо проконсультувавшись з нашим спеціалістом.

Що входить в пакет операцій з корекції форм ніг?

Пакет операції "Корекція форми ніг"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація пластичного хірурга
  • консультація анестезіолога
  • консультація гінеколога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід

Додатково включено у вартість пакету:

13. Імпланти (для аугментації)

14. Компресійна білизна (1 комплект)

Об’єм і форма литкових м'язів є важливими характеристиками, які впливають на зовнішній вигляд ніг і фігури в цілому. Якщо пропорції порушені — гомілки по відношенню до стегон і сідниць занадто вузькі, то ноги нагадують конуси, людина виглядає непривабливо. Тим, кому не під силу самостійно накачати та підтримувати в тонусі м'язи гомілки, або тим, у кого від природи існує дисбаланс співвідношення розмірів зовнішніх і внутрішніх головок литкових і камбалоподібних м'язів, допоможе круропластика

Що таке круропластика?

Пластичну операцію, метою якої є корекція форми гомілок за допомогою ендопротезів (силіконових імплантів), прийнято називати круропластикою. Це оперативне втручання не викликає змін в біомеханіці рухів, а лише усуває візуальні диспропорції ніг. Дана естетична корекція дозволяє швидко отримати бажану форму ніг, уникнувши марних тренувань «непокірних» м'язів і зайвих додаткових фізичних навантажень.

Показання до проведення круропластики

Корекція гомілки імплантами показана при таких проблемах:

 • литкові м'язи недорозвинені, гомілки виглядають непропорційно тонкими, худими на тлі стегон, інших частин тіла;
 • несправжня деформація гомілок, недостатній обсяг м'яких тканин з їх внутрішньої сторони, в результаті чого ноги здаються викривленими, хоча розташування кісток анатомічно правильне;
 • атрофія м'язів гомілки на тлі ряду захворювань;
 • асиметрія гомілок;
 • травми, які призвели до втрати значного об’єму м'яких тканин гомілки;
 • помітні пошкодження м'яких тканин гомілки внаслідок важкого запального процесу.

В останніх випадках круропластика, як правило, виконується не на двох, а на одній нозі. Круропластика також показана, якщо людина просто хоче змінити форму гомілок, наприклад, трохи збільшити їх зовнішній контур, збільшивши лише камбалоподібні м'язи.

В разі істинної деформації, Х-подібної або О-подібної, круропластика форми ніг не виправить, необхідна остеотомія. Це операція на кістках, яка виконується хірургами-ортопедами.

Ендопротези для круропластики

Сучасні ендопротези для корекції форми ніг – це імпланти, які не потребують в подальшому заміни, в щільній еластомерній оболонці яких знаходиться когезивний гель. Розрізняють такі види силіконових імплантів для круропластики:

 1. Залежно від зовнішньої текстури еластомерної оболонки – гладкі або текстуровані (шорсткі).
 2. Симетричні силіконові ендопротези для гомілки. Максимальна товщина профілю таких імплантів припадає на середину.
 3. Асиметричні (анатомічні) силіконові ендопротези для гомілки, в яких найбільш опукла частина зміщена в верхню третину.

Всі параметри та розміри імплантів для круропластики підбираються хірургом індивідуально для кожного клієнта.

Читати далі

Протипоказання до корекції форми ніг

Круропластика ніг заборонена при наявності:

 • поліалергії на засоби для місцевої та загальної анестезії;
 • тяжких захворювань внутрішніх органів;
 • цукрового діабету, інших хвороб, що уповільнюють регенерацію тканин;
 • онкологічних захворювань;
 • варикозного розширення вен;
 • запальних процесів в зоні гомілок, тромбофлебіту;
 • порушень згортання крові.

Круропластика гомілок не робиться особам до 18 років, а також протипоказана вагітним та породіллям, котрі кормлять грудьми.

Підготовка до операції по корекції ніг (круропластики)

На первинній консультації фахівець за підсумками огляду клієнтки підбирає відповідну форму імплантів, призначає комплексні обстеження та дає рекомендації щодо підготовки. Круропластика — нескладна операція, але щоб вона пройшла успішно, необхідно:

 • за місяць відмовитися від шкідливих звичок (куріння, вживання алкоголю);
 • мінімум за 2 тижні припинити прийом антикоагулянтів (засобів, які погіршують згортання крові), гормональних препаратів. На консультації обов'язково потрібно повідомити фахівця про всі препарати, які приймаєте;
 • виконати доплерографію вен ніг;
 • здати аналізи крові (загальний, біохімічний, на рівень глюкози, на згортання, на інфекційні захворювання), сечі;
 • пройти флюорографію, електрокардіографію, за показаннями – додаткові обстеження та консультації профільних фахівців.

Ціна круропластики у Києві

Ціна круропластики складається з вартості самої операції, імплантів, анестезії. Вартість операції значною мірою залежить від рівня медичного закладу, кваліфікації пластичного хірурга. В клініці Grace до ваших послуг найвищий рівень сервісу, сучасні комп'ютерні методики підбору імплантів, хірурги з багаторічним досвідом виконання пластичних операцій. Ми використовуємо ендопротези останнього покоління, які відмінно приживаються та не потребують заміни.

Круропластика в Grace Clinic

Корекцію форми ніг силіконовими імплантами в Києві краще довірити пластичним хірургам, які працюють в Клініці Grace (Грейс). Наші фахівці досвідчені та мають високу кваліфікацію в сфері пластичної хірургії. У їх розпорядженні бездоганно стерильні операційні, сучасне німецьке обладнання та хірургічний інвентар, сертифіковані новинки та перевірені часом імпланти і шовний матеріал.

Круропластика в Grace Clinic – ідеальні контури ніг за мінімально можливий час!

Показати менше