Загальна
хірургія

Діагностика та оперативне лікування патологій органів черевної порожнини, гриж, захворювань шкіри і підшкірної клітковини.

Хірургія – галузь медицини, що вивчає хвороби та травми всіх областей і органів тіла людини, яка розробляє і застосовує спеціальні методи лікування.

У буквальному перекладі «хірургія» означає «рукодійство» (від грец. сheir – рука, ergon – дію), проте таке поняття не відповідає місцю, яке займає хірургія в практичній медицині та науці. Немає такого органу тіла людини, хвороби якого не лікували б за допомогою хірургічних методів.

Ряд галузей медицини, в яких використовуються хірургічні методи лікування, виділився в самостійні розділи: травматологія, онкологія, офтальмологія, дитяча хірургія, акушерство та гінекологія, нейрохірургія, серцево-судинна хірургія, урологія, мікрохірургія та ін.

Консультація хірурга в Grace Clinic

Загальна хірургія – це напрямок медицини, який займається діагностикою та оперативним лікуванням захворювань органів черевної порожнини (стравохід, шлунок, тонка кишка, товста кишка, печінка, підшлункова залоза, жовчний міхур і жовчні шляхи), щитовидної залози, а також лікуванням гриж і захворювань шкіри, м'яких тканин і грудей.

Хірурги Grace Clinic – лікарі високої кваліфікації з багаторічним досвідом практики в сфері загальної хірургії. Їх головне завдання полягає в постановці точного діагнозу і ефективному проведенні операції з мінімальним пошкодженням тканин організму.

На консультації хірург дасть повну інформацію про переваги та ризики передбачуваної маніпуляції або операції, а також про можливі ускладнення. Розповість про передопераційну підготовку, етапах виконання втручання, варіантах анестезії, особливостях всього післяопераційного періоду і реабілітації. Запропонує варіанти підтримки прийнятні якості життя при вашому захворюванні.

Для уточнення діагнозу і виявлення супутніх патологій життєво важливих органів можуть бути призначені додаткові інструментальні та лабораторні дослідження.

На основі проведених досліджень хірург приймає остаточне рішення про оперативне втручання, термін його виконання і методи.

Кваліфіковані хірурги в Grace Clinic

Клініка Грейс – це найвищий професіоналізм, сучасне обладнання, приємний персонал і максимально комфортні умови для вашого лікування. Наші хірурги відомі не тільки своєю бездоганною репутацією, а й віртуозною майстерністю виконання найрізноманітніших оперативних втручань – від «стартових» хірургічних маніпуляцій, до яких відноситься видалення рубців і ліпосакція, до найскладніших реконструктивних операцій на обличчі і корекцій носа.

В Grace Clinic працюють не тільки пластичні хірурги, а й лікарі які проводять лікувальні хірургічні втручання. Також вони надають консультації пацієнтів для підтвердження доцільності, правильності вибору методики проведення хірургічних втручань, в тому числі питань пластики обличчя і тіла.

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта дозволяють зробити перебування в стаціонарі хірургічного відділення комфортним, а реабілітацію максимально короткою щоб Ви могли повернутися до колишнього і здорового життя.

Види операцій

Операції при грижах

Герніопластика – це хірургічне видалення грижі черевної стінки. Оперативне лікування є єдиним можливим при вищевказаній патології. Ніякі консервативні методи не рятують від проблеми назавжди. Грижа утворюється внаслідок ослаблення черевної стінки та виходу вмісту очеревини назовні. Основними показаннями до герніопластики є грижі:

 • пахові та вентральні;
 • пупкові і стегнові;
 • білої лінії живота;
 • навколопупкові і хіатальні (вражають харчовий отвір діафрагми).

Холецистектомія

Операція з видалення жовчного міхура. Показання:

 • Хронічний холецистит;
 • Поліпи і холестероз жовчного міхура;
 • Гострий холецистит (в перші 2-3 доби від початку захворювання);
 • Хронічний безкам'яний холецистит;
 • Безсимптомний холецистолітіаз (великі й дрібні конкременти).

Апендектомія

Апендектомія. Видалення червоподібного відростка – апендикса.

Показаннями для проведення операції є гострий або хронічний апендицит. У переважній більшості випадків апендектомія – це екстрена операція, непроведення якої однозначно призводить до страшних ускладнень (перитоніту).

Циркумцизіо

Операція з метою повного або часткового видалення крайньої плоті статевого члена за медичними або релігійним показаннями.

Найпоширеніша медична причина для проведення операції обрізання – фімоз. При фімозі кільце крайньої плоті навколо головки статевого члена звужене, що призводить до утрудненого оголення головки. Фімоз призводить до порушень процесу сечовипускання, і в результаті до порушень роботи нирок і сечового міхура.

Видалення фіброаденоми

Фіброаденома - це найбільш поширене доброякісне пухлиноподібне утворення молочних залоз, що виникає з фіброзної тканини молочної залози.

Оперативне втручання може бути або секторальних урізанням молочної залози (ліквідація пухлини разом з фрагментом тканини молочної залози, видалення окремої залозистої часточки), або енуклеацією - так званим "вилущування" ущільнення.

Видалення доброякісних новоутворень шкірних покривів

Видалення доброякісних новоутворень шкірних покривів – фіброми, ліпоми, атероми, папіломи, гемангіоми, невуси. Захворювання, які не загрожують життю людини. Але іноді, під впливом негативних факторів вони можуть трансформуватися в злоякісні пухлини.

Наш підхід до загальної хірургії

В арсеналі наших хірургів як традиційні, так і новітні технічні методи і засоби, що пройшли необхідну сертифікацію і клінічну апробацію. Ми активно впроваджуємо нові й удосконалюємо існуючі методи, сприяючи їх ефективному та безпечному застосуванню.

Серед методів і засобів, що використовуються нашими хірургами, лазерна і радіохвильова хірургія, лапароскопічні операції.

Особливістю хірургії Клініки Грейс є активне застосування симультанності – одночасного хірургічного лікування різних захворювань (гінекологічних, ЛОР, урологічних, ортопедичних, хірургічних). Також ми активно поєднуємо проведення пластичних операцій з лікувальними хірургічними.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Варсік
Дадаян

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
Кандидат медичних наук.
16 років хірургічної практики

Максим
Бігун

Лікар пластичний хірург.
5 років хірургічної практики

Андрій
Гриценко

Лікар пластичний хірург. 5 років хірургічної практики

Вартість послуг

Ціна операції по загальній хірургії залежить від обсягу втручання і включає:

 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію по загальній хірургії;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • річний медичний супровід.

 •  
  Назва послуги
  Вартість, грн
  1
  Консультація хірурга
  2000

  Питання - відповіді

  Що входить в пакет за видами операцій "Загальна хірургія"?

  Пакет за видами операцій "Загальна хірургія"
  включає:

  1. Передопераційні консультації:

   • консультація хірурга
   • консультація анестезіолога
   • консультація гінеколога

  2. Стандартний пакет аналізів

  3. ЕКГ (відповідно операції)

  4. УЗД (відповідно операції)

  5. Рентген дослідження (відповідно операції)

  6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

  7. Палата інтенсивної терапії

  8. Операція

  9. Анестезія

  10. Стаціонар

   • палата
   • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
   • персональна медична сестра
   • індивідуальне дієтичне харчування

  11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

  12. Річний медичний супровід