Ліпофілінг
грудей

Ліпофілінг
грудей

Збільшити груди можна не тільки імплантами, а й власними жировими тканинами.

Пишні пружні груди вважаються втіленням жіночності та є однією з головних складових жіночої краси, сексуальної привабливості.

Багато жінок і дівчат мріють змінити свої груди, збільшити розмір, скорегувати не цілком ідеальну форму, повернути бюсту пружність, втрачену після пологів і годування дитини, через вікові зміни. Домогтися цього можна не тільки за допомогою штучних імплантатів, але й шляхом аутотрансплантації власної жирової тканини – ліпофілінгу грудей.

Термін ліпофілінг складається з двох частин, перша походить від слова ліпіди (жири), а друга – від англійського fill in – наповнювати.

Ліпофілінг грудей – це збільшення грудей за допомогою жиру. Йому обов'язково має передувати комплексне обстеження, в ході якого фахівці вивчають протипоказання та показання, оцінюють, наскільки дана методика підходить для конкретної жінки, обирають спосіб знеболювання (місцева або загальна анестезія).

Якщо показання є, а протипоказань не виявлено, виконується ліпофілінг грудей.

 1. На ділянці з розвиненою жировою клітковиною (як правило, це область живота, стегон, сідниць) проводиться ліпосакція, робиться обережний та ретельний забір жирової тканини через невеликий розріз.
 2. Клітковина піддається очищенню в центрифузі, жирові клітини відокремлюються від непотрібних домішок.
 3. Очищений жир за допомогою спеціального шприца з канюлею вводиться невеликими порціями в різні області грудей, рівномірно розподіляється для досягнення гармонійної форми та бажаного розміру.

Наш досвід

До

операції

На консультації спеціаліст визначає показання та протипоказання щодо проведення процедури ліпофілінгу грудей. Він обирає місця, в яких накопичено найбільше зайвих жирових відкладень, щоб перенести їх звідти у груди.
Під час

операції

Процедура триває одну-дві години та проходить у три етапи. В обраній частині тіла вам роблять мікророзрізи та викачують зайві жирові клітини. Далі їх очищають та невеликими дозами вводять у різні частини грудей.
Після

операції

Ліпофілінг грудей малотравматичний, тому відновлення проходить комфортно. Набряки та гематоми зникають за декілька днів, а мікрорубці залишаються майже непомітними. Фінальний результат — за кілька місяців.

Наш підхід до ліпофілінгу грудей

Кожна жінка хоче зберегти естетичний та здоровий вигляд грудей, а ми хочемо, щоб такі бажання жінок здійснювалися частіше.

Наші спеціалісти проводять процедуру ліполіфтингу грудей. Це збільшення грудей без застосування імплантів. Під час операції ми використовуємо ваші власні жирові тканини з проблемних місць, частіше стегон та живота, та переносимо в груди. Вони додають бажаного об'єму, форми та збільшують розмір. Ефект зберігається декілька років.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Варсік
Дадаян

Провідний пластичний хірург з пластики тіла Grace Clinic.
Успішний досвід більш ніж 18 років. Кандидат медичних наук.

Вартість послуг

Ціна операції з ліпофілінгу грудей залежить від обсягу втручання і включає:

 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію з ліпофілінгу грудей;
 • набір компресійної білизни;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • річний медичний супровід.

  *у разі придбання операційного пакету - консультацію вже включено у його вартість

 •  
  Назва послуг
  Вартість, грн
  1
  Консультація пластичного хірурга з ліпофілінгу грудей
  1900*

  Питання - відповіді

  На скільки розмірів можна збільшити груди?

  Під час ліпофілінгу наші спеціалісти зможуть збільшити груди максимум на один розмір. Адже ціль процедури — зберегти природній та естетичний вигляд грудей. Якщо ви хочете збільшити груди на декілька розмірів одразу, то це можливо зробити завдяки імплантам. Наші спеціалісти проконсультують вас з цього питання.

  Чи дозволене грудне вигодовування після ліпофілінгу?

  Так, годувати немовля можна. Процедура ліпофілінгу не впливає на малюка та маму. Але якщо ви запланували вагітність найближчим часом або перебуваєте в періоді лактації, то ліпофілінг краще відкласти. Після операції організм спочатку має нормалізуватися.

  Чи можуть жирові тканини не прижитися в грудях?

  Наші спеціалісти запевняють, що таке трапляється лише в поодиноких випадках. Жирові тканини не можуть не прижитися, адже вони є вашими власними тканинами. Тому в 99,9% випадків жирові тканини приживаються у грудях.

  Що входить в пакет операції з ліпофілінгу грудей?

  Пакет операції "Ліпофілінг грудей"
  включає:

  1. Передопераційні консультації:

   • консультація пластичного хірурга
   • консультація анестезіолога
   • консультація гінеколога

  2. Стандартний пакет аналізів

  3. ЕКГ (відповідно операції)

  4. УЗД (відповідно операції)

  5. Рентген дослідження (відповідно операції)

  6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

  7. Палата інтенсивної терапії

  8. Операція

  9. Анестезія

  10. Стаціонар

   • палата
   • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
   • персональна медична сестра
   • індивідуальне дієтичне харчування

  11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

  12. Річний медичний супровід

  Додатково включено у вартість пакету:

  13. Компресійна білизна (1 комплект)

  Переваги ліпофілінгу грудей

  Безопераційне збільшення грудей (ліпофілінг) почали виконувати ще чверть століття тому, але широке розповсюдження методика отримала відносно недавно, коли технологія ліпосакції й очищення жиру була вдосконалена.

  Сучасна методика ліпофілінгу грудей є популярною альтернативою постановці силіконових, сольових імплантатів.

  У неї є ряд переваг:

  • власний жир (аутотрансплантат) приживається значно краще, ніж імплантати;
  • ліпофілінг грудей дозволяє надати їм максимально природної форми;
  • груди після ліпофілінгу не тільки ефектно виглядають, їх приємно торкатися, а це дуже важливо для інтимних відносин;
  • ліпофілінг грудей – безопераційна, малотравматична методика, жир вводиться через невеликі проколи, на шкірі не залишається рубців від розрізів;
  • ліпофілінг грудей не зачіпає молочні залози, здатність до лактації зберігається;
  • оскільки ліпофілінгу передує ліпосакція, операція дозволяє не тільки збільшити груди, але й зменшити об’єм зайвих жирових відкладень;
  • реабілітаційний період нетривалий; після безопераційної корекції форми та розміру грудей дотримуватися щадного режиму та обмежень необхідно протягом 2 тижнів.

  Читати далі

  Показання та протипоказання

  Ліпофілінг грудей рекомендований жінкам, які мріють поліпшити їх форму, збільшити об’єм, при цьому не хочуть встановлювати штучні імплантати або мають протипоказання до імплантації. Ліпофілінг грудей показаний, якщо:

  • досить збільшення бюста на 1 розмір;
  • груди втратили об'єм, пружність з віком або після пологів, лактації;
  • груди асиметричні від природи або внаслідок травми, операції форма вимагає корекції;
  • груди набули неприродної форми через деякий час після встановлення штучних імплантатів або необхідно згладити нерівності.

  Абсолютних протипоказань до проведення ліпофілінгу грудей небагато – важкі захворювання серцево-судинної, дихальної системи, печінки та нирок, онкологічні захворювання, цукровий діабет. Також процедура не проводиться при дерматологічних захворюваннях інфекційної природи в області грудей.

  До відносних, тимчасових протипоказань відносяться запальні процеси з підвищенням температури, період вагітності, лактації, менструація.

  Оскільки для ліпофілінга грудей використовується власна жирова клітковина, необхідна наявність жирових відкладень.

  З цим пов'язане обмеження до проведення ліпофілінгу грудей - для худорлявих жінок і дівчат зі слаборозвиненим жировим прошарком процедура не підходить.

  Як проходить ліпофілінг грудей

  Ліпофілінг грудей жиром триває до 2 годин, операція проводиться під загальним наркозом в 3 етапи.

  1. На ділянці з розвиненою жировою клітковиною (як правило, це область живота, стегон, сідниць) проводиться ліпосакція, робиться обережний та ретельний забір жирової тканини через невеликий розріз.
  2. Клітковина піддається очищенню в центрифузі, жирові клітини відокремлюються від непотрібних домішок.
  3. Очищений жир за допомогою спеціального шприца з канюлею вводиться невеликими порціями в різні області грудей, рівномірно розподіляється для досягнення гармонійної форми та бажаного розміру.

  Після того, як було виконано збільшення грудей (ліпофілінг), шви не накладаються, оскільки вилучення та введення жирових клітин виконується через невеликі проколи, що затягуються самостійно.

  Ліпофілінг відмінно поєднується з іншими хірургічними операціями на грудних залозах – збільшенням імплантатами, реконструкцією, підтяжкою.

  Чи є ускладнення після процедури ліпофілінгу грудей

  Збільшення грудей за допомогою власного жиру – малотравматична безпечна операція. Для нарощування об’єму використовуються не штучні імплантати, а власна жирова тканина, яка не сприймається організмом як чужорідне тіло, не відторгається. Відразу після операції можливі набряклість, синці, гематоми, легка болючість. Це природна реакція організму, яка не є ускладненням. Також не відноситься до ускладнень часткове розсмоктування жирової тканини в перші місяці після операції, для компенсації цього процесу жир в грудні залози завжди вводиться з запасом.

  Серйозні ускладнення після збільшення грудей методом ліпофілінга вкрай рідкісні, до них відносяться занесення інфекції, утворення в грудях кіст, сіром, ліпогранульом. Як правило, причиною таких ускладнень є проведення операції без урахування наявних протипоказань, недостатньо ретельне очищення жирової тканини, низька кваліфікація хірурга, порушення правил стерильності. В елітній Клініці Grace такі проблеми виключені.

  Реабілітація після ліпофілінгу грудей (збільшення грудей власним жиром)

  Реабілітаційний період після ліпофілінгу грудей триває 2-3 тижні. Протягом першої доби після операції клієнтка, яка виконала збільшення грудей в Києві методом ліпофілінга, знаходиться під наглядом фахівців в стаціонарі.

  Загальні рекомендації щодо способу життя, поведінки в період реабілітації після збільшення грудей жиром:

  • носити компресійну білизну, комплект якої надається клієнткам Клініки Грейс, ця послуга входить у вартість ліпофілінгу грудей;
  • спати виключно на спині;
  • захищати зону декольте від сонячних променів;
  • не допускати перегріву тіла, виключити пляжний відпочинок, відвідування солярію, лазні, сауни, гарячі ванни;
  • не користуватися косметикою для бюсту;
  • протягом 2 тижнів повністю виключити фізичні навантаження на груди, в подальшому обмежити їх, відновлення занять спортом обов'язково погоджувати з лікарем.

  Чому варто виконати ліпофілінг грудей в Клініці Grace?

  Щоб перетворити неідеальні груди на груди своєї мрії, важливо звернутися до досвідченого, кваліфікованого фахівця. Саме такі фахівці працюють в Клініці Grace в Києві. Вони завжди уважні до побажань клієнток, але при цьому враховують об'єктивні показання, індивідуальні особливості організму, результати обстеження.

  Ще одна складова успіху – інноваційне обладнання для вилучення та очищення жирової клітковини, яке використовується в Клініці Grace. У Grace на вас чекає атмосфера довіри, затишна обстановка, індивідуальний консьєрж-сервіс. Все це сприяє створенню психологічного комфорту, дуже важливого для жінок, які проходять ліпофілінг грудей.

  Показати менше